Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

imelvis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez imelvis

  1. Pracujący studenci zaoczni jeśli chodzi o moj przypadek
  2. Ty sam założyłeś te WIEŚNIACKIE lusterka, a ja jak kupiłem samochod to już miał takie:P wiem, ze wyglądają szitowo, gość od ktorego kupiłem niunie odwalił wiejski thuning oprócz tego, ze wyglądają jak wyglądają to w prawym kompletnie nic nie widze ale poki co fundusze mi nie pozwalają za bardzo na zakup nawet lusterek( przednie lampy dorwałem za pół darmo :>), w końcu biednym studentem jestem:|
  3. A tutaj jakim pocina?? Ładnie wyszedł, przewincie do 56s http://www.sadistic.pl/zachowal-zimna-krew-vt33870.htm?highlight=audi
  4. http://www.sadistic.pl/bmw-m5-vs-audi-rs4-vt30517.htm?highlight=audi Jest pare momentów gdzie audi odstawia to bmw tak, ze go nie widac:]
  5. no ciekawy pomysł :> ale jednak musze je wymienic bo te ktore teraz mam zalozone wygladają tragicznie, a na polifty poki co nie mam kasy
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/all_b5_moja_niunia-t127615.0.html;msg1525086#msg1525086 Co panocki powiecie na te światła?? Wiem, ze ringi tylko w bmw ale te kupilem po zajeb.scie dobrej cenie, 30 zl za komplet:D
  7. Witam, Ostatnio zakupilem światła widoczne ponizej i mam problem, mianowicie gdy odlaczyłem stare światła i podpiąłem nowe w tą okrągłą kostkę świeciły mi tylko światła mijania i drogowe, natomiast postojówki nie:/ Nie mam pojęcia jak podłączyć te kable, proszę o pomoc i w miare proste wytłumaczenie co z czym zjeść Dzięki
  8. co to znaczy że jest żółta tasma bo jak byłem w niedzielę to była przy wjeździe ale przy wyjeździe nie było więc wjechać się dało teraz jest z obu stron? bo jak tak to jutro bedzie QPA chyba że na beszczelnego się na tym dachu pojawimy czy na wyjezdzie jest to nie wiem
  9. Buszując w sieci znalazłem takowe dwa filmiki: http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-pozbyc-sie-wgniecen-za-pomoca-suchego-lodu http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-usunac-niewielkie-wgniecenia-karoserii-auta Sam co prawda nie testowałem jeszcze tego ale całkiem obiecująco wygląda to na tych filmach Mam nadzieję, ze się komuś przyda:)
  10. Rozumiem, że o 19:P
  11. cze, jestem nowy na forum nie moge sie doszukac informacji o ktorej jest jutro ten spot bo bym chetnie wpadl, moze mi ktos napisac czy jest o 18 czy 19?? Byłem dzisiaj w GK i na dach nie mozna wjechać bo żółta taśma wisi:)
  12. jesli chodzi o lusterka to takie juz byly jak ja kupilem, ja bym ich nie zmieniał tym bardziej, ze nie ma przy nich regulacji elektrycznej przynajmniej w nocy kierunkowskazy w nich robią swoją robotę
  13. Witam Przedstawiam moją małą rudą niunie Jesli chodzi o przeprowadzone zmiany to: - Gleba - Lusterka z kierunkami od M3 - Polerowane alu 17" - Polerowany wydech - Brak znaczków z tyłu Co do wyposażenia to: - Klimatronik - Wspomaganie kierownicy - Dwie poduszki - Przednie szyby odsuwane elektrycznie - ABS - 2 x podłokietnik W najbliższy weekend wymiana świateł Pozdrawiam:)
  14. Witam wszystkich, od dzisiaj jestem posiadaczem a4:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.