Treść opublikowana przez BartekG21
-
[B5 AHU] Tragedia z zapaleniem samochodu
A gdzie się to sprawdza bo nie mam zielonego pojęcia ?
-
[B5 AHU] Tragedia z zapaleniem samochodu
Tak filtr paliwa wymieniony. A może to być przyczyna pompy paliwowej że nie robi ciśnienia i nie podaje paliwa?
-
[B5 AHU] Tragedia z zapaleniem samochodu
Witam Mam od dłuższego czasu pewien problem otóż gdy chcę zapalić samochód to z biedą pali trzęsie nim czarny dym leci z wydechu silnik kręci a auto nie odpala tak jakby nie miało albo nie dostawało paliwa i tak jest jak jest normalna dodatnia temp a o mrozie to już nie wspomnę wtedy to już jest tragedia dodam tylko jeszcze że wymieniałem świece i zamontowałem zaworek zwrotny ale nic to nie dało dalej jest tak samo. Wie może ktoś co mogło się stać?
-
[B5 AHU] Zrywanie samochodem
Heh problem rozwiązany :> wtyczka obok filtra powietrza była nie do pięta wcisnąłem ją i wszystko gra ten gamoń co mi wszystko wymieniał odpiął ją a jak wymienił filtr i nie dopiął jak powinna być ale dzięki koledzy za cenne porady
-
[B5 AHU] Zrywanie samochodem
ok dzięki tak zrobie w najbliższym czasie podjadę na diagnostykę
-
[B5 AHU] Zrywanie samochodem
Tak normalnie odpala ale strasznie dymi. aha jeszcze taka rzecz mi się przydarzyło niedawno jak jechałem przy 2100 obr poczułem że wyłączyła mi się turbina samochód wogóle nie przyspieszał.
-
[B5 AHU] Zrywanie samochodem
Witam . Mam problem związany z szarpaniem auta. jakieś 2 tyg temu wymieniłem wszystkie filtry i olej i od tego momentu auto zaczęło mi zrywać tak jakby było coś zatkane jak tak ostro przy gazuje to go kilka razy po zrywa i tak od 1 do 3 biegu na dodatek od kilku dni auto zaczęło mi strasznie dymić dosłownie jak dobrze przy gazuje to jest siwo za mną czegoś takiego wcześniej nie było!!!. Proszę o porady i pomoc dzięki z góry pozdr
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam jak będę miał czas to jak najbardziej stawie się na spocik :>
-
[B5 AHU] Jakie drązki kierownicze
Witam serdecznie wszystkich Podczas jazdy po naszych pięknych drogach usłyszałem ostatnio dziwny stukot , podjechałem do kolegi który jest mechanikiem i powiedział mi że mam wybite końcówki drążków. Więc mam pytanie jakiej firmy są dobre drążki kierownicze??? bo chodzi o to żebym po kolejnych 10 tyś km nie musiał wymieniać jeszcze raz Dzięki z góry za informacje
-
[B5 AHU] Jaki przegub
Ok dzięki
-
[B5 AHU] Jaki przegub
Witam muszę wymienić przegub w prawym przednim kole bo już strzela i mam pytanko jaki byłby dobry? jakiej firmy i w ogóle??? pozdrawiam
-
[B5 AHU] Głośniki do tylnych drzwi
Witam mam pytanko: nie mam głośników w tylnych drzwiach i chcę założyć nowe głośniki to czy muszę rozbierać całe drzwi czy można tylko ten plastik co osłania głośnik jakoś ściągnąć???
-
[B5 AHU] Moja A4:))
Spoko coś jeszcze wlepię tylko fotki zrobię
-
[B5 AHU] Moja A4:))
Witam to moja A4 jak widać na zdjęciach zrobiłem jej mały face lifting tzn. koło z 16'' zmieniłem na 18'' i zmieniłem światła przednie i tylne. Niestety silnik jeszcze pozostał w fabrycznej mocy czyli 90KM ale mam nadzieję że na wiosnę z tym też coś zrobię i podniosę moc silnika zapewne tyle ile się tylko da :> zamontuje także hydrauliczne zawieszenie i jak sie uda to blow off ale zobaczymy dopiero . pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
<Jasło> Witam wszystkich