Treść opublikowana przez Sebol
-
[B5 AFN] Czy sprężarka klimatyzacji z 1Z podejdzie do AFN ?
aha, dzieki
-
[B5 AFN] Czy sprężarka klimatyzacji z 1Z podejdzie do AFN ?
witam! chciałbym się dowiedzieć czy do audi a4 1.9 TDI 110koni rok 98 mogę zamontować sprężarkę z audi a4 1.9 TDI 90 koni? gdzie ewentualnie mogę dostać niedrogo taka sprężarkę?
-
Brak połaczenia komputera z samochodem
witam! Panowie moze ktos mi pomoze, bylem wczoraj z audica na warsztacie kolo podlaczyl kompa do samochodu a tu zero polaczenia miedzy komputerem a A4. czy ktos juz kiedys tak mial? czy mozecie wskazac przyczyny? pozdrawiam
-
Brak połaczenia komputera z samochodem
witam! mam problem...wczoraj bylem na warsztacie i podlaczyli mi komputer do audika, ale komputer wogole nie mial "kontaktu" z samochodem, czy ktoś z Was spotkał może się z takim problemem i mogłby cos poradzic?...na warsztacie powiedzieli ze szukanie tej usterki to czas nieograniczony.... :angry: :angry: :angry: :angry:
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
JOU!!! witam wszystkich, jestem z Tychów i od 2 tygodni jestem szczesliwym posiadaczem 1.9 TDI granatowa perła, wczesniej jezdzilem audi 100 z roku 86 na full wypasie i bylem max zadowolony daltego tez zdecydowałem ze moim nastepnym autem bedzie tez i tak sie własnie stało bardzo chetnie wybiore sie na jakis zlot by powymieniac sie uwagami i cos ;-) pozdrawiam wszystkich szcześliwych posiadaczy A4 :D:D:D :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: :audi: