Treść opublikowana przez carlsten
-
[B5 AFN] Bierze olej, turbo puszcza?
No niestety nie mam vag'a więc nie mam jak sprawdzić. Olej bierze jak dziki. Wiem, że jest temat dot. interface vag i jest tam wszystko pięknie wyjaśnione ale jeśli byłby ktoś tak miły i podesłał mi link z allegro do jakiegoś jednego z tańszych a nawet i najtańszych kabli, którymi będzie można sprawdzić najważniejsze rzeczy byłbym wdzięczny
-
[B5 AFN] Bierze olej, turbo puszcza?
Prędkość 140 to max i to z bólem... To jednak muszę regenerować
-
[B5 AFN] Bierze olej, turbo puszcza?
Przepływomierz czysty...[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 10:51_________________________________________________Czyli turbo wymienić na nowe czy regenerowane? Jak to w kosztach się przedstawia? A nie da rady samemu jakoś tego ogarnąć? Kupić części, powymieniać i do tego uszczelki?
-
[B5 AFN] Bierze olej, turbo puszcza?
Witam! A więc objawy są takie: silnik bierze olej, ma niesamowitego muła pow. 120km/h lub 3.5tys. obrotów(nie pomaga zgaszenie i ponowne uruchomienie), śmierdzi sadzą czy olejem, jak się przygazuje 4-5tys. rpm to na asfalcie robi się czarny mazisty osad(olej), w układzie dolorowym(węże) jest olej, intercooler jest czarny z przodu. Nie mam vag'a Przebieg około 220-240tys. Podejżewam a nawet jestem w 90% pewny, że puszcza turbina. Da się wymienić jakoś uszczelki w niej czy coś(samemu) czy tylko wymiana/regeneracja?
-
[B5 AFN] Jakie klocki na przód?
Nie potrzebuję jakichś super mocnych klocków. Wystarczą mi przeciętne za przystępną cenę Ferodo myśle, że jest bardzo dobrą firmą
-
[B5 AFN] Jakie klocki na przód?
Witam! Rok temu kupiłem klocki na przód ale dopiero dziś zebrało się na zmianę(stare były wtedy w stanie dobrym) Co się okazało facet zrobił mnie w jajo i sprzedał nie pasujące. Trzy razy się pytałem czy będą pasować bo na pudełku jest, że do zwykłych tarcz a nie wentylowanych, a ten się zapierał. Teraz leża bezużytecznie(Ferodo FSL775) Jest jakiś konkretny model/typ co bym mógł powiedzieć sprzedającemu, bądź link z allegro. Nie mam czujnika zużycia.
-
[B5 AFN] Po odpaleniu falowane obroty i ciche "turbo"
To problem turba rozwiązany To teraz te falowane obroty nieszczęsne
-
[B5 AFN] Po odpaleniu falowane obroty i ciche "turbo"
Witam! Otóż występuje w tym aucie taki problemik, od razu po odpaleniu silnika falują obroty 800-950 i tak skaczą trwa to chwilę ale jednak. W czym problem? Świece? Komputer? Drugim wątkiem jest dosyć cicha praca turbo, często się widzi jak przejeżdża jakieś audi a4 diesel i te turbo ładnie świszczy/gwiżdże. Czy jest możliwość i czy coś da wyczyszczenie turbiny(we własnym zakresie)? Niestety nie znam prawdziwego przebiegu, gdyż auto nie zostało sprowadzone przeze mnie(kupiony w komisie ale jestem pierwszym właścicielem w polsce) stawiam, że jest gdzieś około 240-260kkm
-
[ALL B5] Zepsuty ABS?
Aha sorki nie wiedziałem Mój samochód nie ma ABSu więc jak wsiadłem do audiczki to nie wiedziałem co jest. W takim razie można usunąć
-
[ALL B5] Zepsuty ABS?
Witam! Ostatnio podczas jazdy na oblodzonej nawierzchni wciskałem raptownie pedał hamulca, nie wiem może ma tak być ale pedał zaczął mi podskakiwać, im mocniej się wciskało tym bardziej podskakiwał. Normalni hamulce są ok mocne i wszystko jak należy, tylko też przy wciskaniu pedała jest takie uczucie jakby się szło w kapciach po jakimś żużlu czy żwirze(ale pedał nie skacze) takie dziwne. Czy to normalne co to może być? Z góry dzięki za odpowiedź
-
[ALL B5] Centralny zamek ciężko chodzi
Wszystkie zameczki się otwierają, ale grzie tym psiknąć? Tam gdzie kluczyk się wsadza? Wątpię
-
[ALL B5] Centralny zamek ciężko chodzi
Witam! Mam (chyba) centralny zamek na kluczyk i otwierając albo zamek u kierowcy bądź u pasażera strasznie ciężko chodzi(kiedyś tak nie było). Czy istnieje prost a sposób na sprawdzenie o co chodzi? Mam tylko jeden kluczyk normalny z immo. i dodatkowy plastykowy, nie wiem czy mam alarm albo centralny na pilota, można to też w prostu sposób sprawdzić?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie! Mam nadzieję, że znajdę tu wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania