Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zepsuty ABS?


carlsten

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio podczas jazdy na oblodzonej nawierzchni wciskałem raptownie pedał hamulca, nie wiem może ma tak być ale pedał zaczął mi podskakiwać, im mocniej się wciskało tym bardziej podskakiwał. Normalni hamulce są ok mocne i wszystko jak należy, tylko też przy wciskaniu pedała jest takie uczucie jakby się szło w kapciach po jakimś żużlu czy żwirze(ale pedał nie skacze) takie dziwne. Czy to normalne co to może być? Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio podczas jazdy na oblodzonej nawierzchni wciskałem raptownie pedał hamulca, nie wiem może ma tak być ale pedał zaczął mi podskakiwać, im mocniej się wciskało tym bardziej podskakiwał. Normalni hamulce są ok mocne i wszystko jak należy, tylko też przy wciskaniu pedała jest takie uczucie jakby się szło w kapciach po jakimś żużlu czy żwirze(ale pedał nie skacze) takie dziwne. Czy to normalne co to może być? Z góry dzięki za odpowiedź

Tak właśnie działa ABS :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :embarrassed: sorki nie wiedziałem :D Mój samochód nie ma ABSu więc jak wsiadłem do audiczki to nie wiedziałem co jest. W takim razie można usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłącze do tematu tylko w moim przypadku podczas mocniejszego hamowania na oblodzonej nawierzchni ABS zadziałał po czym zaczął piszczeć i wyskoczyła kontrolka ABSu i zapalił sie wykrzyknik, prawdopodobnie nie działa też ASR ale nie jestem pewien bo kontrolka sie nie świeci. Co to mogło być, co padło może coś pomożecie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się właśnie wybieram zobaczymy mam nadzieje że będzie zbyt wielkich kosztów ;( [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 09:22_________________________________________________Po analizie VAGiem wyszło uszkodzenie pompy ABSu na szczęście pompa była robiona przed 3miesiące temu i mechanior powiedział że naprawi w ramach gwarancji i sam się dziwił czemu tak szybko znów padła :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...