-
[B5 1Z] Ciężko PALI jak ciepły
powiem tak to jest stary problem ja smigam na taxi kumpel z pracy jezdzi octavia 1.9 tdi 90 km i drugi scharanem 110km mieli dokaldnie tak samo jak cieply dlugo kreci nie chce odpalac,pojechali do mechanika co regeneruje pompy miejscowosc słotwita.polega to na tym ze mechanik ustawia ze pompa jest nastawiona na 0 stopni przy rozruchu czyli komp widzi temp 0 stopni i daje inny skad mieszani pow paliwa itd.po takiej naprawie pali na dotyk bez znaczenia czy zimny czy goracy silnik.
-
[B6 AVF] Kilka pytań
ok dzieki z apomoc przewertuje troszke forum i poznam to autko jeszcze raz dzieki pozdrawiam
-
[B6 AVF] Kilka pytań
a te 3 ogrynalne kuluczyki po co??[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 18:39_________________________________________________a no i jeszcze te symbole AWX-a lub AVF-a to rozumie 131 km tak??
-
[B6 AVF] Kilka pytań
a co to jest ten symbol AWX-a lub AVF-a czy to symbol silnika??? jesli tak jak mam to rozpoznac??
-
[B6 AVF] Kilka pytań
no to niezle sam bym sie troszeczke zdziwil.a awaryjnosc tych silnikow bo wiadomo na taxi troszke km robisz??? najbardziej mi chodzi o silnik bo z reszta sobie mozna poradzic
-
[B6 AVF] Kilka pytań
witam serdecznie jestem włascicielem vw passata b5 99r 1.9 tdi afn 110km,użytkuje auto w celach zarobkowych czyli taxi jestem zadowolony z auta i nie mam z nim zadnych problemow,chcialbym zakupic audi a4 b6 2002-2004 1.9tdi 131 km i niestyty tak samo na taxi.pisze bo potrzebuje informacji na temat tego silnika a najlepiej za pytac kogos kto takie auto uzytkuje wiec panowie prosze o pomoc na co mam zwrocic uwage,i co sie spodziewac po zakupie tego autka.dzieki wielkie za pomoc
-
[ALL B6] informacje o silniku
witam serdecznie jestem włascicielem vw passata b5 99r 1.9 tdi afn 110km,użytkuje auto w celach zarobkowych czyli taxi jestem zadowolony z auta i nie mam z nim zadnych problemow,chcialbym zakupic audi a4 b6 2002-2004 1.9tdi 131 km i niestyty tak samo na taxi.pisze bo potrzebuje informacji na temat tego silnika a najlepiej za pytac kogos kto takie auto uzytkuje wiec panowie prosze o pomoc na co mam zwrocic uwage,i co sie spodziewac po zakupie tego autka.dzieki wielkie za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie jestem nowym na forum.zalogowalem sie z powodu checi zakupu audi a4 b6
LukaszMinda
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta