Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stecik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stecik

  1. stecik odpowiedział(a) na stecik temat w Audi A4 B6/B7
    Gdzie takią srubę mozna kupic w Wawie ? Obdzwoniłem już połowe sklepów i nigdzie nie ma.
  2. stecik odpowiedział(a) na stecik temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki potzrebuje 4 sztuki, bo pozostale przy wykrecaniu sie uszkodziły. -- stecik
  3. stecik odpowiedział(a) na stecik temat w Audi A4 B6/B7
    Nie musi byc orginał ? Nie chcialbym aby znów mi sruba pekła jak goscio mi zle dobierze klasę. -- stecik
  4. stecik opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Urwała mi się sruba mocują sanki do podwozia. http://www.allegro.pl/item397345085_audi_a4_sanki_zawieszenie.html Poszukuje pilnie srub (komplet 4 sztuki). W centralnym magazynie w Poznaniu nie maja i muszą ściągnąć z Niemiec. Czas oczekiwania do 2 tygodni, a ja mam za chwili wyjazd na urlop. Moze ktoś ma dostęp aby skrócić czas oczekiwania. Podaje kod: N90981302. Rozmiar: 12x1,5x130x100. Pomocy ! -- stecik
  5. Witam; Dziękuje za podpowiedzi, podsumowując kumpel był u nich zostawił namiar aby sie skontaktowali bo nie było osoby która sie tym zajmuje i ..... 3 tygodnie i nawet nie raczyli zadzwonić.... no comments ... -- stecik
  6. Witajcie; Dzisiaj wstawiłem zestaw (HID) do swoich soczewek. Wszystko cacy tylko czasami przy uruchomionym silniku i po właczeniu swiateł pojawia sie na Fisie bład (Brake + kontarolka ESP + hamulca + dzwięk), tak samo miałem jak mi czujnik stopu padł. Natomiast gdy zrobie to na odwrót czyli najpierw włącze swiatla później uruchomię silnik wszystko jest już ok. Czy to jest związane z mniejszym poborem prądu przez zarówkę xenonową (35 W zamiast 55 W) ? Jak to obejść , czy wystarczy tylko przestawić ustawienie kompa z soczewek na xenon. Wielkie dzięki za pomoc. -- stecik
  7. opcja jest aktywna jednak brakuje ukladu kontroli przepalonych zarowek. u mnie nie dziala. U mnie tez nie działa.
  8. ok, dzię Ok, dzieki.
  9. Hej; Czy ktoś może mi powiedzieć o firmie VTG Motor Sport na ulicy Dorodnej 33 w Warszawie. Kolega chce wykonać u nich program. Co sądzicie ?
  10. Hej; Dzisiaj z rana podczas jazdy zapaliły mi się 3 kontrolki: ESP, ABS, i chyba kontrolka swiec żarowych). Az mi serce zaczeło bić szybciej Szybko udałem sie do mechanika, podpiecie pod VAGA i co sie okazało ............. padł włacznik swiateł hamowania. Wymiana i znów śmiga.... pozdrawiam stecik
  11. Pomaluj, jest chyba róznica
  12. To poczekaj jeszcze trochę i zdam relację Bo zmieniam właśnie te szkaradki (mam takie same jak Ty) na 17 z Sline'a Z miłą chęcią zapoznam się z twoją opinią Tak.
  13. Tak, potwierdzony w Audi. [ Dodano: 18-03-2007, 20:37 ] Sam malowałem.
  14. Rok produkcji: 2002 Przebieg: 89 000 Cały czas myśle o felgach s-line 17, ale mam obawy czy nie pogorszy to znacznie komfortu jazdy tak aby żona nie płakała pozdrawiam stecik
  15. stecik odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    I jak udało się ? Bo ja też nie mam :/
  16. Ja kupiłem TRW Lucas na przód(z czujnikami 168zł) i tył(68zł). Wymieniłem w sobotę jak byś wymieniał Sam to załatw sobie klucz do tylnego tłoczyska bo ja się nieżle udenerwowałem (wyciołem klucz z blachy) pozdro A gdzie je kupiłes? mzoe przez jakis sklep www ? -- MS
  17. Tak tarcze mam seryjne. -- stecik
  18. Musze wymienic klocki hamulcowe i w sklepie powiedzilei mu ze to zalezy od systemu jak mam zamontowany (ATE czy LUCAS) Czy to prawda, co byscie mi polecili, jakie i w jakich cenach oraz gdzie moge je kupic albo odrazu wymienic (klocki Tyl i przód). stecik
  19. Ok dzieki. Czyli w pierwszym linku jest pomylka ? Nie ma żadnej pomyłki.Ten wzór felgi jest też w rozstawie 5x100 Czyli do A4 nie pasuje. A sprzedawca pisze ze do Audi. Jakie audi ma taki rozstaw ? -- stecik
  20. Ok dzieki. Czyli w pierwszym linku jest pomylka ? -- stecik Lukas23 Ja Tobie równiez Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w całym 2007 roku. Moze sie spotkamy w Zamościu
  21. Aha Ale jestem laik. Do B6 jaki powinien być ? -- stecik
  22. Witam; Powiedzcie mi jaka jest róznica 5x100 a 5X112. (szerokośc opony ?) Przykład: http://moto.allegro.pl/item151277894_s_line_audi_vw_5x100_7_5x17_opony.html http://moto.allegro.pl/item151877622__jak_nowe_kola_5x112_oryginal_audi_vw_17_.html Felgi maja być do B6. Dzieki za info. stecik
  23. Ja nie wymieniałem wogóle. Ale z tego co widze w ksiazce to około 30 tys moze i wiecej . -- Stecik no to wymien :!: i zapnij Vag'a (moze cos wypluje) .... bo jak narazie to wrózymy z fusów .... :twisted: Ok, tak zrobie dzieki za info.
  24. Ja nie wymieniałem wogóle. Ale z tego co widze w ksiazce to około 30 tys moze i wiecej . -- Stecik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.