Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Chłopaki mam pytanko , mojej córce spadł tablet na andku i matryca powoli się kończy ... czy iPad / iPad Mini 1 gen bedzie wystarczający TYLKO do płynnego przeglądania YT ? Nic więcej na nim nie będzie...
  2. Ucho , idź do sklepu i sam popatrz na różne modele Na mnie wrażenie zrobił Hitachi - http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/hitachi-55f501hg2w69.bhtml Na własnej skórze wiem, że do obejrzenia telewizji z dekodera i czasami do zagrania na konsoli nie potrzeba telewizora za gruby hajs ...
  3. "chiński badziew " hehehehehee
  4. Niestety era Windows Phone dobiega końca... Nawet moja żonę szlak trafił i jej zamówiłem Xiaomi.... Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  5. Otóż to... Nawet mi6 które będzie niewiele gorsze kosztuje 2000 zł ... Ale każdy woli co innego ... Ja tam wole płacić za coś co rzeczywiście mam a nie przepłacać Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  6. no no .... teraz wszystko jest " zaprojektowano w japonii wyprodukowano w chinach " W dzisiejszych czasach najważniejsza kwestia jest jak bardzo chccesz zapłacić za znaczek
  7. a co teraz nie jest chinolem ??
  8. Redmi Note 4 Xiaomi z Band 20 prosto z Chin 3gb ram / 32 GB ROM. Tydzień temu 598 zł mnie kosztował Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  9. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Zdecydowanie. Zresztą sam prezes Hugo zakupił teraz Mavica Pro Combo Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  10. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Oglądałem test, nie jest wart tej kasy... aparatura jest śmiesznie mała podejrzewam, że zasięg też kiepski.
  11. Co to ? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  12. Chłopaki co do kabla. Dostałem właśnie z Ali 2 metrowy kabel super wykonany który ładuje mojego iPada 2 mini bez problemu. http://s.aliexpress.com/RbIrIVjy. Ps. Są jakieś sposoby na posiadanie płatnej apki jak np w androdzie ? Mam jedna apke ale kosztuje ponad 100 zł... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  13. Z racji tego, że Windows Phone stracił wsparcie dla Measengera a za chwilę straci dla Facebook , żona postanowiła zmienić platformę na Androida... Po małych poszukiwaniach trafiłem na super ofertę od Goldwaya u którego brałem swojego Redmi Note 3 Pro i wybór padł na Redmi Note 4 - wersja International czyli 3gb Ram/32Gb rom Procek - Snapdragon 625 i co najważniejsze .... pełna wersja EU z CE i B20 czyli mamy pełne zakresy oferowane w Polsce LTE ( bez b20 jakoś nigdy nie byłem pokarany kiepskim zasięgiem ) z jego obniżką 150 $ co wychodzi nie całe 600 zł za tak dopasiony telefon https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Special-Edition-Mobile-Phone-3GB-RAM-32GB-ROM-MTK-Helio-X20/32766122092.html?spm=2114.13010608.0.0.H3gcxv Po wpisaniu w wiadomości GWMF zamawiamy telefon , NIE PŁACIMY, chińczyk zmienia za 1-2 dni kwotę o 31$ w dół i płacimy
  14. Odpuszczam, koszta ogromne, a to tylko 14 mb od frontu Różnią się zastosowanym rodzajem słupka. Wejdź na ich stronę i zobacz o jakie ogrodzenie chodzi to nie takie zwykłe stojące słupki ... Ja potrzebuje bramę wjazdową o szerokości 4-5m + ogrodzenie. Łączna długość ok. 14m. Muszę się rozejrzeć nad bramą przesuwną ale bez przeciwwagi . Dodaje fotograficzny schemat(40 m wys. i 320 m wys.) jak chcę to ogrodzenie zorganizować jak widać mam wąsko i obok zaraz dwóch sąsiadów.
  15. Wycena 14 mb całości w tym brama 4m Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  16. Słuchaj . Bierz geodete bez zastanowienia. Niech Ci wznowi granicę, będzie czarno na białym ... Jak tego nie zrobisz na swoją niekorzyść to za parę lat będzie facet mógł wystąpić o zasiedlenie i będziesz wtedy miał po tym gruncie. Miałem podobną sytuację ale nie z drogą a sąsiadami którzy z lewej jak i z prawej wpieprzyli mi się na działkę na której się mam budować ... Każdy po 50 cm ale na długości 60 m więc to już się trochę robi na wąskiej działce 14 m. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  17. U mnie odpada jakakolwiek brama uchylna, ten system jest dla mnie nie do przyjęcia. Mam zbyt mala powierzchnię wyznaczona zaraz za bramą przez co samochód będzie stał ok metra od bramy. Dlatego zostaje brama przesuwna najlepiej bez przeciwwagi lub też ten system słupkowy jeśli dowiem się jakie to koszta . Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  18. Stag właśnie wdraża instalacje do bezpośredniego wtrysku która będzie pracowała 100 % na gazie i nie będzie kosztowała wiadra kasy Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  19. Chłopaki słyszał ktoś o takim ogrodzeniu i bramie :)?
  20. a jak wygląda to cenowo względem wersji na zaprawę ? Domyślam się, że sam pustak jest inny ?
  21. mi też nikt nie mówił ale lubię sam czasami poczytać [emoji41] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  22. na telefonie patrzyłem, teraz powiększyłem Ja zastanawiam się nad pianą
  23. z tego co widzę budujesz z pustaka ? Na pianę czy na zaprawę ?
  24. Jak tam wasze budowy / remonty ? Ja czekam na pozwolenie na budowę a dzisiaj zrobiłem akcje czyszczenia działki z krzewów , korzeni i wszystkiego syfu... Nareszcie zobaczyłem potencjał w tej działce a nie tylko dżunglę [emoji6] Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  25. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    do lotów rekreacyjnych NIE .... ale trzeba pamiętać w teorii o zachowaniu 100 m od zabudowań

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.