Treść opublikowana przez talib1990
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Chłopaki mam pytanko , mojej córce spadł tablet na andku i matryca powoli się kończy ... czy iPad / iPad Mini 1 gen bedzie wystarczający TYLKO do płynnego przeglądania YT ? Nic więcej na nim nie będzie...
-
Telewizor 55' do 3,5 tysiąca
Ucho , idź do sklepu i sam popatrz na różne modele Na mnie wrażenie zrobił Hitachi - http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/hitachi-55f501hg2w69.bhtml Na własnej skórze wiem, że do obejrzenia telewizji z dekodera i czasami do zagrania na konsoli nie potrzeba telewizora za gruby hajs ...
-
System operacyjny Android
"chiński badziew " hehehehehee
-
Nokia Lumia problem z aplikacją messenger
Niestety era Windows Phone dobiega końca... Nawet moja żonę szlak trafił i jej zamówiłem Xiaomi.... Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Otóż to... Nawet mi6 które będzie niewiele gorsze kosztuje 2000 zł ... Ale każdy woli co innego ... Ja tam wole płacić za coś co rzeczywiście mam a nie przepłacać Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
no no .... teraz wszystko jest " zaprojektowano w japonii wyprodukowano w chinach " W dzisiejszych czasach najważniejsza kwestia jest jak bardzo chccesz zapłacić za znaczek
-
System operacyjny Android
a co teraz nie jest chinolem ??
-
System operacyjny Android
Redmi Note 4 Xiaomi z Band 20 prosto z Chin 3gb ram / 32 GB ROM. Tydzień temu 598 zł mnie kosztował Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Drony
Zdecydowanie. Zresztą sam prezes Hugo zakupił teraz Mavica Pro Combo Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Drony
Oglądałem test, nie jest wart tej kasy... aparatura jest śmiesznie mała podejrzewam, że zasięg też kiepski.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Co to ? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Chłopaki co do kabla. Dostałem właśnie z Ali 2 metrowy kabel super wykonany który ładuje mojego iPada 2 mini bez problemu. http://s.aliexpress.com/RbIrIVjy. Ps. Są jakieś sposoby na posiadanie płatnej apki jak np w androdzie ? Mam jedna apke ale kosztuje ponad 100 zł... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Z racji tego, że Windows Phone stracił wsparcie dla Measengera a za chwilę straci dla Facebook , żona postanowiła zmienić platformę na Androida... Po małych poszukiwaniach trafiłem na super ofertę od Goldwaya u którego brałem swojego Redmi Note 3 Pro i wybór padł na Redmi Note 4 - wersja International czyli 3gb Ram/32Gb rom Procek - Snapdragon 625 i co najważniejsze .... pełna wersja EU z CE i B20 czyli mamy pełne zakresy oferowane w Polsce LTE ( bez b20 jakoś nigdy nie byłem pokarany kiepskim zasięgiem ) z jego obniżką 150 $ co wychodzi nie całe 600 zł za tak dopasiony telefon https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Special-Edition-Mobile-Phone-3GB-RAM-32GB-ROM-MTK-Helio-X20/32766122092.html?spm=2114.13010608.0.0.H3gcxv Po wpisaniu w wiadomości GWMF zamawiamy telefon , NIE PŁACIMY, chińczyk zmienia za 1-2 dni kwotę o 31$ w dół i płacimy
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Odpuszczam, koszta ogromne, a to tylko 14 mb od frontu Różnią się zastosowanym rodzajem słupka. Wejdź na ich stronę i zobacz o jakie ogrodzenie chodzi to nie takie zwykłe stojące słupki ... Ja potrzebuje bramę wjazdową o szerokości 4-5m + ogrodzenie. Łączna długość ok. 14m. Muszę się rozejrzeć nad bramą przesuwną ale bez przeciwwagi . Dodaje fotograficzny schemat(40 m wys. i 320 m wys.) jak chcę to ogrodzenie zorganizować jak widać mam wąsko i obok zaraz dwóch sąsiadów.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Wycena 14 mb całości w tym brama 4m Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Budowa ogrodzenia.
Słuchaj . Bierz geodete bez zastanowienia. Niech Ci wznowi granicę, będzie czarno na białym ... Jak tego nie zrobisz na swoją niekorzyść to za parę lat będzie facet mógł wystąpić o zasiedlenie i będziesz wtedy miał po tym gruncie. Miałem podobną sytuację ale nie z drogą a sąsiadami którzy z lewej jak i z prawej wpieprzyli mi się na działkę na której się mam budować ... Każdy po 50 cm ale na długości 60 m więc to już się trochę robi na wąskiej działce 14 m. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
U mnie odpada jakakolwiek brama uchylna, ten system jest dla mnie nie do przyjęcia. Mam zbyt mala powierzchnię wyznaczona zaraz za bramą przez co samochód będzie stał ok metra od bramy. Dlatego zostaje brama przesuwna najlepiej bez przeciwwagi lub też ten system słupkowy jeśli dowiem się jakie to koszta . Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie auto wybrać - mocna benzyna do 30 000 PLN 1.8T, 2.0TFSI [A3] [A4]
Stag właśnie wdraża instalacje do bezpośredniego wtrysku która będzie pracowała 100 % na gazie i nie będzie kosztowała wiadra kasy Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Chłopaki słyszał ktoś o takim ogrodzeniu i bramie :)?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
a jak wygląda to cenowo względem wersji na zaprawę ? Domyślam się, że sam pustak jest inny ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
mi też nikt nie mówił ale lubię sam czasami poczytać [emoji41] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
na telefonie patrzyłem, teraz powiększyłem Ja zastanawiam się nad pianą
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
z tego co widzę budujesz z pustaka ? Na pianę czy na zaprawę ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jak tam wasze budowy / remonty ? Ja czekam na pozwolenie na budowę a dzisiaj zrobiłem akcje czyszczenia działki z krzewów , korzeni i wszystkiego syfu... Nareszcie zobaczyłem potencjał w tej działce a nie tylko dżunglę [emoji6] Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Drony
do lotów rekreacyjnych NIE .... ale trzeba pamiętać w teorii o zachowaniu 100 m od zabudowań