Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Są tu droniarze? :)

Jak by co polecam https://dron.rzeszow.pl:)

Edytowane przez virus191

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja szukam Drona do 200 zł ... ma to być mój pierwszy dlatego nie chce nic drogiego jak mam go rozwalić...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Powoli zainteresował mnie temat i po przeczytaniu kilku testów oraz zobaczeniu mnogości części zamiennych powoli wrzucam do świnki na Syme X8 ... Od razu chce kupić zestaw z kamerka Eken H9 ... Prosto z Chin taki zestaw można dorwać za ok 130-150 $ z kilkoma pakietami baterii, jakimiś zapasowymi częściami... ;) Chyba że macie jakąś inną alternatywę w takich pieniądzach ?

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Drona do 200 zł , dobrego tom raczej nie da się kupić. Chyba, że trafi się jakąś promocję w supermarkecie, ale z takich miejsc to nie koniecznie bym kupował tego typu 'gadżety'.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja zamówiłem swojego pierwszego koptera... Czekam na przesyłkę ;)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano

Ja się czaję, ale dji phantom 3 to minimum.
Muszę poćwiczyć bo chce licencję zrobić i coś na tym zarobić :)
Czas pokaże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dnia 27.01.2017 o 23:07, MichalBelgia napisał:

Ja się czaję, ale dji phantom 3 to minimum.
Muszę poćwiczyć bo chce licencję zrobić i coś na tym zarobić :)
Czas pokaże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie mam takie samo podejście - Syme zamówiłem aby czegoś się nauczyć... a za jakiś czas Dji Phantom 3 Pro ;) ew. mocno też zastanawiam się nad tematem Mi Drone ... mocno depcze Phantomowi po piętach pod każdym względem , za cenę ok 50 % niższą,,,,

Dron przyszedł :) !!!

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

384b407e843141db06b46c7516bd1454.jpg

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano

Ja latam takim sprzętem

14390708_1456353484382084_9072860364206181139_n.png.jpg

Opublikowano

kilka dni temu przypadkiem pojawiłem się w Carrefour. Na wyprzedażach za 399zł był dron Manta MDR004.

https://www.ecarrefour.pl/komputery-gry-i-konsole/drony/dron-manta-mdr004-sky-apache

Nigdy nie "bawiłem" się tego typu zabawkami, możecie polecić ten model do nauki dla laika?

Opublikowano
kilka dni temu przypadkiem pojawiłem się w Carrefour. Na wyprzedażach za 399zł był dron Manta MDR004.
https://www.ecarrefour.pl/komputery-gry-i-konsole/drony/dron-manta-mdr004-sky-apache
Nigdy nie "bawiłem" się tego typu zabawkami, możecie polecić ten model do nauki dla laika?

Do nauki kazdy będzie dobry... Ale w te dane co on ma nie wierzę... Mój ma baterie 2500 mah czyli 4X większą a lata ok 8 minut z podpięta kamera ... ;) Chcesz typowo sprzęt do polatania ? Czy od razu z kamerą ?

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano

Szukam sprzetu do latania, a gdy w tym egzemplarzu zobaczyłem że jest kamera, pomyślałem że to dobra opcja

 

Opublikowano

Dji Phantom 3 Standard wczoraj wpadł, dzisiaj pierwszy lot :) ps. Pierwszy raz robiłem filmik więc się nie śmiać z jakości hehe



Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano

Nikt więcej nie lata :)?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A świadectwo kwalifikacji koledzy posiadają? :D
popatrzcie na https://droneradar.eu/ żeby sobie czasem kłopotów nie narobić :)

 

Opublikowano
9 godzin temu, virus191 napisał:

A świadectwo kwalifikacji koledzy posiadają? :D
popatrzcie na https://droneradar.eu/ żeby sobie czasem kłopotów nie narobić :)

 

do latania rekreacyjnego nie jest potrzebne

Opublikowano

Ja poluję na Phantoma 3 Standard, jest w selgrosie teraz promocja za 1970 zł (30 zł taniej niż u innych :D)

Opublikowano
35 minut temu, rolon napisał:

Ja poluję na Phantoma 3 Standard, jest w selgrosie teraz promocja za 1970 zł (30 zł taniej niż u innych :D)

Standard jest fajny :) , ja trafiłem za 1450 zł zakupiony 12.12.2016r. użyty 8 razy .. leci do mnie teraz spooooro akcesoriów jak plecak hardshell, zapasowy pakiet baterii , jakieś uchwyty itp. :) Hobby mega wciągające :) ostatnio też coś mi się udało polatać po swoim osiedlu   

 

16299539_1331296950269113_5649170129580893822_n.jpg

Opublikowano

1450 zł :o ? gdzie taka cena bo biorę od ręki :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.