Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MichalBelgia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ktoś może już to montował w Polsce? Znalazłem taki materiał i chciałbym kupić taki zestaw albo dajcie namiar na jakiś serwis który zainstaluje mi to do Vito. Dzięki pzdr Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
  2. Witam. Czy ktoś może mi polecić "duże" radio z nawigacją tom tom lub inną podobną (coś co będzie dobrze działać, z informacjami o korkach)? Odbieram jutro nowe vito i nie brałem ich nawigacji bo za takie pieniądze kupię coś markowego. Ważne też żebym mógł podłączyć kamerę cofania. Poleci ktoś coś? Gdzieś znalazłem informację że o tom tom w takim radiu mogę zapomnieć, tym bardziej o wysłaniu adresu do urządzenia z telefonu (jak to robotę teraz ze zwykłą nawigacją tom tom). Dzięki pzdr Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
  3. Witam wszystkich. Czy posiada ktoś serwisowke do t5? Chodzi mi o nawiewy i kanały tylnej części auta. Nie działają mi tunele główne, boki które wieja na szyby działają. Musimy wiedzieć czy zdejmować podsufitke czy to bez sensu. Oczywiście zapłacę. Po rozebrany przodu i tyłu został sufit a to delikatna sprawa. Pzdr Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Znalazłeś gdzieś? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Ja się czaję, ale dji phantom 3 to minimum. Muszę poćwiczyć bo chce licencję zrobić i coś na tym zarobić Czas pokaże Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Hmmm. Woluwe st lambert zlikwidowali Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. MichalBelgia zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  9. Cześć wszystkim z upalnej Belgii [emoji6] Jak narazie jestem posiadaczem dwóch vw, Caravella 9 osobowa 2012 i eosa 2008. Eos niedługo idzie na sprzedaż bo drugie dziecko w drodze i jest za mały, logiczne [emoji6] Chodzi mi po głowie A6 może A8 (mam firmę tu w Belgii, transport osób więc A8 było by lux), A7 za drogie więc raczej nie wyjdzie. Także trochę Was tu poczytam, kolega który jest na tym forum od dawna powiedział że jest tu co czytać więc jestem. Pzdr Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.