Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Parę fotek z dzisiaj przyszla mi bateria z bangood.com zamiennik. Oryginał ok 550 zł a zamiennik 260 Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  2. ale dziady.... a są jakieś sprawdzone kable 2m ?
  3. Nie mówcie mi, że IOS jest tak wybredny, że nie oryginalnym kablem gnoja nie naładuje ... Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  4. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak masz zamiar się pobawić to kupuj nawet używkę ja trafiłem użyta 8 razy z 22 miesiącami GW. Za 1450 zł Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  5. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    otóż to .. co do zabudowań w teorii nie POWINIENEM latać mniej niż 100 m od zabuodowań, co do lotnisk DJI w ich okolicy ścisłej nie wystartuje nawet Zawartość dodana 10 minutes later Wersja Pro - kamera już 4k , zasięg powyżej 2 km - to główne różnice.. no i cena ...x2 Wziąłem świadomie standarda.. kamera 2,7 k nagrywa bardzo fajnie ... zasięg uzyskałem 800 m i jak narazie się wystraszyłem.. ale spokojnie poleci ponad 1000 m ( przy 300 m już go nie widać więc większe obloty to w ramach Fun'u ) Kamerka oczywiście z gimbalem jest w zestawie... do podgladu na zywo polecam Ipada . Sprawdza się idealnie, zero przycięć ! Hobby niesamowite... powoli kompletuje zestaw... to osłona przeciwsłoneczna, od żony dostałem plecak do transportu ... Podoba mi sie w nim prostota.. słaba bateria to wyladuje w miejscu startu, może CIę śledzic.. możesz latać dookoła wybranego przez Ciebie obiektu i wiele wiele innych tutaj pare fotek i filmów jeszcze . Ps. jak chcesz traktować to jako zabawkę do polatania to Standard wystarczy...nowego trafisz za 1999 zł. Opcji ustawień kamery jest wiele.. ja na razie się ich ucze, teraz leci do mnie zamiennik baterii - 280 zł parametry podobno identyczne jak w oryginalnym za ok 550 zł ... Zabawa wciaga jak samochody !
  6. Pierwsze wrażenia pozytywne ale bez zbędnego WOW ... Chodzi to płynnie... Dzisiaj przetestuje jego główną dla mnie opcje czyli podgląd kamery drona Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  7. Automapa w Europie jest delikanie mówiąc .... słaba , będąc na Korfu sprawdziła mi się bardziej Here Maps Offlinie
  8. Dobra koniec offtop ! Powiedzcie mi jakieś programy typu Must Have na IOS ? Jaka nawigacja najlepsza ? Z tego co widziałem jest Here która polubiłem na androidzie ... Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  9. Ten temat mnie mało interesuje, w Nju Mobile za 2 telefony z żoną płacimy 47 zł, mamy 39 gb internetu , reszta wszystko bez limitu , umowa na czas nieokreślony , a telefon wolę sprowadzić prosto od Majfrenda za 60% ceny w Polsce
  10. w playu już jest xiaomi
  11. A jeden dzień to dla mnie po prostu za mało ... 2 dni przy moim użytkowaniu jest dla mnie minimum. Telefon chodzi wspaniale płynnie jak na androida a wygląda trochę jak IOS i taki mix mi pasuje ... Zobaczymy jak iPad przyjdzie jak to wygląda w praniu Zrzut mojego ekranu Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  12. Phantom 3 Standard taki przykład mojego latania - Co do Iphone..... mam teraz xiaomi redmi note 3 pro 3gb ram/32 gb rom telefon chodzi jak burza ma baterie 4000 mah przez co wytrzymuje na relaksie 2-3 dni a w Iphone słyszałem, że dociagnac do konca dnia to wyczyn ... mowa o tych wiekszych ok 5.5"
  13. dzięki wielkie ! Leci już do mnie Ipad Mini 2 Retina co prawda 16gb ale właśnie w wersji Celluar za 8 stówek co do zapisu w urządzeniu jest mi całkowicie zbędne a jakieś pierwsze rady dla kogoś kto całe życie miał androida ?
  14. Chłopaki mam sprawę do Was - latam dronem DJI kupiłem do podglądu tableta na Androdzie , nie sprawdził się . Okazuje się, że najbardziej zoptymalizowana apka jest na Apple, czyli jestem na kupnie Ipada.. ze względu na wielkość oraz podobno nie problemową wersję dot. softu szukam Ipada 2 Mini / 3 Mini. Na co zwrócić uwagę przy kupnie IOS? O Co chodzi z tym Icloud i jakimiś blokadami na nim.. wersja Cellurar to wersja z modemem 3g/LTE + GPS ? Dobrze kminie ? A może ma ktoś jakiegoś sprzęta do sprzedania ? Pozdro!
  15. porownujac surówke wiem , że to Podofo daje rade ale i tak odstaje od G1WH Zawartość dodana 2 minutes later pare osob pytało mnie w PW o linka do kamerki więc podaje https://pl.aliexpress.com/item/2015-Best-Selling-G30-2-7-170-Degree-Wide-Angle-Full-HD-1080P-Car-DVR-Camera/32281880884.html?spm=2114.13010708.0.0.P7cNd5
  16. Proszę tutaj mój filmik... Myślę że w pełnym dniu będzie o wiele lepiej... Jak na kamerkę za 20$ - 80 zł jestem zadowolony w pełni... Oczywiście YT spieprzyl trochę jakość Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  17. Dzisiaj testy - Podofo G30 Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  18. Jak szukasz domku to polecam http://www.bryzadomki.pl dla rodzin z dziećmi strzał w 10. Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  19. Nawet o tym nie myśl .... jechałem tamtędy doładowanym autem i momentami dobijałem na dziurach .... droga jak dla mnie tragedia, nic nie pogonisz... jedź jak Ci Tomek pisze - A1 do 3miasta aa potem na Lębork i dalej ja tak leciałem jakiś czas temu do Ustki ...
  20. nic nie zauważyłem a mam w aucie rejestrator , CB, 3xdvd ... wszzystko chodzi tak samo
  21. apki typu battery doctor potrafią trochę przekłamywać - taki miernik to strzał w "10" http://allegro.pl/miernik-pradu-ladowania-i-napiecia-usb-woltomierz-i6037869488.html a co do ładowarek - bardzo polecane na świecie są ładowarki Aukey'a https://pl.aliexpress.com/item/Micro-Auto-Universal-Dual-2-Port-USB-Car-Charger-For-iPhone-iPad-4-8A-Mini-Car/32615312406.html?spm=2114.010208.3.1.KVIsUQ&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1_10065_10068_433_434_10136_10137_10138_10060_10062_10056_10140_10055_10054_122_10059_10099_10103_10102_10096_10052_10053_10050_10107_10051_10106_10084_10083_10080_10082_10081_10110_10111_10112_10113_10114_10037_10078_10079_10077_10073_10070_10122_10123_10126_10124-10050_10102,searchweb201603_2,afswitch_1,ppcSwitch_4,single_sort_0_total_tranpro_desc&btsid=8db43237-aab5-469b-8c5f-bed21795f88f&algo_expid=585c4590-ac52-475c-ad76-fdb02e5bd9d5-0&algo_pvid=585c4590-ac52-475c-ad76-fdb02e5bd9d5 Mam taką i idzie pełnym 2A wraz z kablem Aukeya który ma 2 metry !
  22. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozwiń myśl
  23. w narożnych miejscach budynku - na jaką głębokość szczerze nie wiem, musiałbym w opinie spojrzeć
  24. Miesiac temu też miałem ten dylemat. Zrobiliśmy odwierty 4 szt ( 500 zł netto ) i dostaliśmy opinie, u nas naszczęście sam piasek a wody gruntowe zaczynaja sie od 2.3m w dół... Mieliśmy podejrzenie, że bedzie jakis problem bo woda stała na działce ale okazało się, że to wina wierzchniej warstwy ziemi U nas ta opinia była wymagana przez gminę ponieważ działka zaliczana jest do terenu " parku krajobrazowego " , z drugiej strony dla naszej wiedzy i Pani architekt aby wiedzieć czy należy wzmacniać i drenować fundament . Pamiętaj, że u sąsiada będzie OK a u Ciebie może być problem.. ja bym robił odwiert na 100000%
  25. miałem kiedyś problem z kartą, sformatowałem ją w urządzeniu i było ok. Sprawdź na innej karcie. ps. sprawddzałeś czy nie ma jakiegoś nowszego softa do niej ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.