-
Problem z Turbo 2.0 Tdi Bkd
Witam, dziś podczas przeglądu zauważyłem że jedna z śrub na turbie puszcza olej. Jako że się na tym nie znam, mam do Was takie pytanie? czy te śruby są wlg wymienialne? bo dokręcić się nie dała, a odkręcać nie próbowałem żeby nie pogorszyć. Co w takim wypadku mam zrobić? Pozdrawiam i proszę o pomoc.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam też Cie widziałem kolego:) i Twój slalom miedzy autami takze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
u mnie w miejscowości geometrie zrobili mi za 50 zl a sprawdzales w HPa?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam:) mialem zaglądnąć w niedziele na spota, ale dzisiaj miałem mała niemiłą niespodzianke, okazało sie ze moją jedną tylną sprężyne sz...... trafil. Pisałem juz w dziale kupie, ale napisze jeszcze raz tutaj, poniewaz zblizają sie święta a ja jestem praktycznie bez auta. Jeśli ktoś z was miał by gdzies na zbyciu jedna sprezyne( Fk-40mm ) lub dwie na tył do B5 to porsze o kontak na PW
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widziałem tą kolizje kolo 11.20 na skrzyzowaniu aleji wyzwolenia i lubelskiej, z daleka nie wyglądalo to tak źle
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów. Na imię mam Dawid i pochodzę z okolic Rzeszowa. Od około 3 miesięcy jestem posiadaczem A4-ki którą kupiłem od swojego brata (Arkady27). Pozdrawiam
Krecik22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta