Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Myster

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Myster

  1. Klocki z czujnikami wystarczyło tylko podpiąć wtyczkę
  2. Klocki hamulcowe są wymienione na nowe a poziom płynu jest OK
  3. Jeszcze raz dzięki zobaczymy
  4. Witam Jak w temacie po wymianie klocków (klocki ok, przewody ok) świeci się na środkowym pulpicie pomarańczowy symbol hamulca. Czy z pozycji VAG da się to usunąć?? Proszę o krótką instrukcję jak się za to zabrać ze względu na moje pierwsze kroki w systemie VAG 311-2, Interfejs KKL Z góry dziękuję za odpowiedzi
  5. Wielkie dzięki za rade [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 17:33_________________________________________________Sprawdzałem miernikiem wszystko w porządku. Wydaje mi się że trza będzie ingerować w Vaga
  6. Tak przewody zostały zamontowane tak samo jak przed wymianą
  7. Witam Jeśli temat już się powtórzył to proszę mi wskazać ścieżkę gdzie dokładnie mogę go poszukać jak na razie bez konkretnych rezultatów. Po wymianie przednich klocków hamulcowych na pulpicie cały czas świeci pomarańczowy symbol hamulca. Po wstępnych oględzinach kabelki wydają mi się w porządku i zostały zamontowane tak samo jak poprzednio. Czy ta kontrolka będzie już cały czas świecić? Czy można to jakoś usunąć np. za pomocą urządzenia diagnostycznego VAG.?? Obecnie posiadam interfejs i oprogramowanie vag-com 311-2 lecz w tych sprawach jestem dopiero początkujący. Za wszelkie wskazówki z tym związane będę wdzięczny
  8. Witam wszystkich użytkowników forum. Od roku mam przyjemność poruszania się Audi A4 i jak narazie nic dodać nic ująć tylko lać paliwo Bartek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.