Treść opublikowana przez Myster
-
[ALL B6] Kasowanie informacji (pomarańczowa kontrolka hamulca)
Klocki z czujnikami wystarczyło tylko podpiąć wtyczkę
-
[ALL B6] Kasowanie informacji (pomarańczowa kontrolka hamulca)
Klocki hamulcowe są wymienione na nowe a poziom płynu jest OK
-
[B6 ATJ] Kontrolka od hamulców świeci sie po wymianie klocków
Jeszcze raz dzięki zobaczymy
-
[ALL B6] Kasowanie informacji (pomarańczowa kontrolka hamulca)
Witam Jak w temacie po wymianie klocków (klocki ok, przewody ok) świeci się na środkowym pulpicie pomarańczowy symbol hamulca. Czy z pozycji VAG da się to usunąć?? Proszę o krótką instrukcję jak się za to zabrać ze względu na moje pierwsze kroki w systemie VAG 311-2, Interfejs KKL Z góry dziękuję za odpowiedzi
-
[B6 ATJ] Kontrolka od hamulców świeci sie po wymianie klocków
Wielkie dzięki za rade [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 17:33_________________________________________________Sprawdzałem miernikiem wszystko w porządku. Wydaje mi się że trza będzie ingerować w Vaga
-
[B6 ATJ] Kontrolka od hamulców świeci sie po wymianie klocków
Tak przewody zostały zamontowane tak samo jak przed wymianą
-
[B6 ATJ] Kontrolka od hamulców świeci sie po wymianie klocków
Witam Jeśli temat już się powtórzył to proszę mi wskazać ścieżkę gdzie dokładnie mogę go poszukać jak na razie bez konkretnych rezultatów. Po wymianie przednich klocków hamulcowych na pulpicie cały czas świeci pomarańczowy symbol hamulca. Po wstępnych oględzinach kabelki wydają mi się w porządku i zostały zamontowane tak samo jak poprzednio. Czy ta kontrolka będzie już cały czas świecić? Czy można to jakoś usunąć np. za pomocą urządzenia diagnostycznego VAG.?? Obecnie posiadam interfejs i oprogramowanie vag-com 311-2 lecz w tych sprawach jestem dopiero początkujący. Za wszelkie wskazówki z tym związane będę wdzięczny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum. Od roku mam przyjemność poruszania się Audi A4 i jak narazie nic dodać nic ująć tylko lać paliwo Bartek