Treść opublikowana przez bartte
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No takie delikatne Całą tapicerke od skórzaną od s4 dorwałem i pakuję ją do siebie Ale dla mnie najważniejsze że od jak znanej S4 zgadujcie od jakiej?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie nie zginąłem Najpier grypa mnie zmogła , potem brak paliwa a ostatnio kolejne małe mody Tym razem bardziej wizualne ale zawsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JA wkońcu w ten wtorek będę i spotkam sie ze wszystkimi
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
A mnie by było szkoda kasy, ale wiadomo kto co lubi dla mnie styling niestety jest daleko za mechanika jesli o tuning chodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No mnie niestety grypa dopadła chodzę tylko do pracy bo musze a potem zdycham w domu jak było dzisiaj? W przyszły wtorek jestem na 101%
-
A3 1.8T ---> Tuning
U mnie jest ekonomicznie teraz jakieś 15 na sto przy emerytowej jeździe Przy dociśnięciu wolę nie wiedzieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OK dzieki wielkie, a daj mi namiar na calibre i alfe bo jakos nie moge w kom namierzyc moze na prv.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Działo sie dużo , pod s wyścig za wyścigiem. Jakis CRX przyjechał czarny i wszystkim wymiótł :| Ja nie pobawiłem się za długo bo gdzieś po 4 starcie sprzęgło umarło Psiarni zero od 21 do 1 byłem pod s i ani jednego radiowozu Jeśli faktycznie ta FIdanza wychodzi w tej cenie to ja bym się chyba skusił bo jednak z mojego stadionowego źródła mam ciszę . Z drugiej strony słyszałem że najlepszy patent to przełożenie sprzęgła wraz z kołem od s2, po paru małych modyfikacjach pasuje idealnie do mnie przynajmniej . Pogadamyt jeszcze na prv. Jakbyś namierzył jakieś sprzęgło konkretne 1.8T 97r AEB to daj znać i jęsli możesz to poszukaj mi jakiś zegarów tanich wmiare EGT i Boost to byś mi przesłał je może. Sorki że tak męczę Poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uuu przykro mi strasznie Kamil że tak dziś wyszło Za to dzisiejsza noc była super, pod s dużo się działo. Poziek poszukaj mi sprzęgła w stanach może ACT. Bo moje już pada strasznie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja na 19 odpadam niestety w pracy musze zostac, napewno pojezdze pozniej, wiec jesli ktos bedzie gdzies o 21 to ja jestem chetny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki Poziek Miło Cię słyszeć a raczej czytać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm :> szczegóły ilościowe jeszcze się uzgodni , ja miałem raczej na myśli jedną połówkę zabiorę na siedzeniu obok i parę w bagażniku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No zasadniczo to 21 lipca już by mi wmiare pasowało, jesli nie da się inaczej to skróce pobyt o te 3 dni i jeszcze jedno Panowie , ja przyjade z drugą połówka swoją , nie da się inaczej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To może zdeklarujcie się kto będzie napewno by sioę nie okazało, że sam się pojawię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Upsss no tak miałem na myśli wtorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to panowie widzimy się w czwartek , obecność obowiązkowa nie tylko duchowa jedynie Łukasz i Poziek mają usprawiedliwienia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No coś Ty duchowo napewno będziesz z nami ALe wracaj szybko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba standardowo wtorek o 19 Torwar ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak nie pomyslalem . Ale przecież nie muszisz się ścigać wystarczy, że będziesz wrazie co teraz to ja Cie powoże
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko ,że ja tam nie trafię jeszcze , gadałem nawet z Krzyśkiem i on też nie za bardzo pamięta jak tam dokładnie się jechało a wczoraj była taka pogoda że nie chciało mi się błądzić. Fajnie że już tam jesteś - pozdrawiam z pracy i wracaj szybko bo nie mam z kim jezdzic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze Kunio przykra sprawa pecha miałeś strasznego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zabrali CI prawko :| jakoś pecha macie strasznego albo ja szczescie ze jeszcze nigdy mandatu nie dostalem. A fakt faktem ze wczoraj smerfow bylo od groma, s, a i w spalone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No teraz byłem i pobawiłem się troche, ale warunki tragiczne ślisko i nic nie widać więc sądzę że dopiero w weekend coś potestuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakbyś zgadł niestety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
DObrze Pozike spokojnie , wykresik zrobię na początku czerwca jak kupię zegary i podnisę ciśnienie doładowania O sprzęgle gadałem z Radzikowskim i nie wiele więcei podobno da się z nim zrobić nie wiem czy w Sasch racing poporstu nie zainwestuje. Cociaż wczoraj jak sobie pary razy docisnąłem tobyło dobrze.