Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartte

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartte

  1. Dopóki nie mam pompy to nie mogę się na mocniejszą mapę przełączać bo od 5 tys brakuje już paliwa. Jak dobrze pójdzie to na wtorek wieczór będzie ok
  2. Tak będzie , jakbyś zamówił około tyg musiałbyś poczekać aż go sprowadzę. Jeszcze nie, narazie we wtorek mi pompre paliwa wymienią i wtedy dopiero na storojonko będę się umawiał.
  3. Panowie żeby rozwiać wątpliwości 550zł za komplet konwersujący na xenony tzn przetwornice,żarniki itd. Nie ma w tej cenie naturalnie reflektporów , cudotwórcą nie jestem
  4. Tak poza tematem, dorzuciłem parę zdięć do albumu
  5. Na stadionie mówili, że to to samo , jestem pewien
  6. No mi za Fidanze 700zł wyszło ale to tak mocno po znajmosci, poprostu jak w kazdej pracy i ta ma swoje profity
  7. Docisk też mam wzmocniony u niego, koło mam seryjne ale już zapłaciłem i zamówiłem fidanzy więc powinien się lepoej wkręcać wkrótce
  8. No co do sprzęgieł to ja Radzikowskiego polecam koło ronda Radosława, moje było w strasznym stanie i super mi zrobił, spiek a naprawdę jeździ się bardzo dobrze.
  9. Zawsze się znajdzie ktoś mocnijeszy ale nie o to chodzi liczy sie zabawa a ta uważam że była dziś świetna mam nadzieję że niekt nie żałuje że nie zostaliśmy pod Torwarem
  10. Dobrze mówi no pozatym zostawaniem dłużej w pracy A co do zimna to wystarczy sie ścignąć parę razy, adrenalina podskakuje i odrazu jest cieplej
  11. No wkoncu nie chodzim spac po dobranocce wiec mozna sie troszke pozniej umawiac
  12. hmm to trzeba bedzie pomyslec o jakims innym miejscu, to bylo by dobre ale tak teraz po 23
  13. U siebei też planuje 4 łapki zbieram częsći właśnie , szpera też coś pomoże mam nadzieję . Next time dłuższy dystans trzeba, to może szanse sie wyrównają
  14. 11.04.2006 brzmi bardzo dobrze jak dla mnei przynajmniej , Poziek szykuj się niech tylko wystroje furę żartuje ( piękne Ci lata furka <ok> ). Zdięcia super
  15. Panowie dzieki wielkie bylo super , przepraszam wszystkich z ktorymi sie nie pozegnalem ale jak uslyszalem o smerfach wolalem szybko sie zmywac, raczej moi woz nie przypadlby im do gustu . Ono musimy sie jakos ustawic i do Grzesia podjechac pogadac bo mam dola po dzisiejszym wieczorze
  16. Tylkio niech ktoś "sprzęta" weźmie by było ją na czym robić
  17. No co Ty sloneczko u mnie juz wychodzi, wieczorem bedzie super ( mam nadzieje )
  18. Właśnie co z kiełbaskami
  19. Ja też będę dziś już wypucowałem autko , z olejem możesz do nas podjechać, dowiem się ile by wzieli od znajomego
  20. bartte odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Może już lepiej pomyśl o wydechu wraz z kolektorem, jeśli ktoś to dobrze wykona powinno coś dać. Tylko to już troszkę droższa zabawa.
  21. zgłaszam sie Tylko 3? :> a bagażnik
  22. Co co RS6 to ciesze sie ze mnie nie było bo nie chciał bym z niego wysiadać
  23. Grunt zebys był kamerzysta napewno sam sie znajdzie , zreszta trzeba bedzie sie pozmieniac bo wkoncu kazdy musi pojeździć
  24. Mam spore żniżki w Intercarsie jakbyś chciał, mogę także HKS załatwić ale to już koło 80zł za sztukę trzeba liczyć . Jakbyś chciał jakiś konkretny model NGK daj znać, ,. jutro mogę spr co było by najlepsze do Twojego audiczka
  25. Hmmm Adam to przyjeź jakoś troszkę później poczekamy wkońcu napewno nie bedziemy się nudzić ale niech ktoś Cie na 2 godzinki zastąpi chociaż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.