Treść opublikowana przez bartte
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OK zapraszam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja też strasznie żałuję Ale zobaczymy sie za 6 dni jak rozumiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio na 0.8 bara było 266, teraz jest 1.0 czyli granice 300 , w piątek go zhamuje . W czerwcu kupię zegary i do 1.2 go podkręce i wtedy zobaczymy ile wyjdzie. MOże jutro wieczorem się ustawimy jakoś? chętnie bym zobaczył Twoją A4, a poźka nie będzie już to nie mam z kim jeździć w czwartki , chyba że są jacyś chętni ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no Ono ja nawet się nie porównuje do niczego co ma napęd na 4 łapy chyba że byś ruszał na zaciągniętym ręcznym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tylko chętni bym właśnie teraz z kims zweryfikował czy jest lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja nie wiem kto co dokłądnie poproawił bo nie chciali powiedzieć, ale chodzi równo i mocnijesza mapa 1.1 bara już robi wrażonko , będzie 1.3 ale najpierw muszę w wskaźniki zainwestować .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki to żyje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No chciałem mieć dwie mapki, zresztą zobaczymy wiem że na świnkach bardzo dobrze da się to zrobić, no może nie tak jak na stand alone ale kaska też inna pozyjemy zobaczymy dzis wieczorem dam znac jakie efekty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz ja już się leje co będzie gdy po pracy pojadę do Tomsona , wczoraj przyjechałem patrze na minę szefa taka nietęga, podchodzę bliżej i mówi no wiesz: niestety NIC nie działa . Mało to pocieszające w sumie było ale okaże się dziś wszystko . A i jednak na SMT6 robia z 7 zrezygnowali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja myśle że bezemnei nie pojedziecie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie tylko zmieńcie datę z tym lipcem miejcie litość chyba że gdzieś niedaleko Władka będzie Ono za 500 to nie słaba ta krowa by była
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nic nei załatwiłem, wczoraj ok 23 powiedziano mi że sami nie wiedzą co się dzieje i jutro na własny koszt auto zawiozą do VTG śmiechu warte. No Tomson tylko polecać ależ szkoda że mnie nie było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki a co wy tam tak imprzujecie dzisjaj , że jeszcze nie ma nikogo z powrotem , kurcze niech szlag tego Tomsona że nei mogę być z wami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze zbieramy się o 19, Poziek jeszcze jest, wpadnie we wtorekz tego co wiem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No pomyślmy bo bardzo by mi zależało by być na tym "innym" spocie , ale wyjazd i termin mam zaklepany już od stycznia więc jest nie do przesunięcia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasz sorki jak widać czegoś nie zrozumiałem Ja od 3 do 23 jestem z narzeczoną nad morzem , także dla mnie istnieje tylko wcześniejszy termin lub późniejszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wstępnie czemu nie jeśli o mnie chodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm no Adamo dzieki ale chyba mnie z kims pomyliłeś ja tylko B5 śmigam Dokładnie tak Poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki wy coś ustalcie a ja się dostosuję ps. TurboTimerek już mi śmiga, dzięki dzisiejszej 5 godzinnej pracy mojego ekeltryka w firmie ale warto było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli chodzi o piątek to ja jestem jak najbardziej za
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NIe liczy sie ilość ale jakość Łukasz , przynajmniej ludzi mamy super
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono to bierz sie za czyszczenie , z pogogą napewno nie będzie najgorzej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie krowa nie będzie potrzebna zakupy zrobiłem wczoraj, miałem dziś mieć grilla ze znajomymi ale jak pisałem musiałem wyjechać więccoś tam na wtorek już mamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja niestety nie mam ale mogę zabrać coś na niego coś tam sie wala po lodówce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja osobiście nie miał bym nic przeciwko jakiemuś grilowi, ale nie chcę za nikogo decydować