Treść opublikowana przez bartte
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie tylko w roli przypomnienia proponuje następnego spota we wtorek o 19 pod Torwarem i punktualnie proszę po przejedziemy się pod Wólkę troszkę wkońcu pojeździć kamery, pełne baki i grille mile widziane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tylko ze standalone nawet uzywka kosztuje nie mało a jej wystorjenie drugie tyle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No troszke zabawy miałem , ale portfel gorzej sie bawił Pamiętaj proszę by w vtg pogadać o tym prog dla mnie na SMT7 dzieki Łukasz o koniki trzeba walczyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dobijaj mnie ja tak sie nameczylem by do 300koników podeiść a Ty programik i już prawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdięcia wyszły bardzo ok , ale za tydzień trzeba jakiś filmik nakręcić a pod wólką można już coś konkretnego . Też teraz siedzę przay browarku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też dziękuje wszystkim, było super a za tydzień będzie jeszcze lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
super , to zgadamy sie dzis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wybiersz się jutro? Bo w sumie chętnie bym się przyłaczył ale miło by było już znać kogos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NIe wiem czy to nie najlepszy pomysł. Bo wkońcu ilu nasz dzisiaj będzie? Może zróbmy jakąs wstpęną listę obecności by nie okazało się, że 4 samochody przyjadą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No coś mi się wydaje, że tłumów to nie będzie Może robić coś na kształt innyck klubów by po takim spocie iśc przykładowo razem na jakąś imprezę. Wydaje mi się, że tego typu wypady zachęciły by parę osób a i poznać można by sie lepiej niż stojąc i gadając na parkingu. Ale to tylko moje zdanie
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Dokladnie tak jak kolega napisał, tylko usiądź podlicz koszta tego, potem poszukaj silników używanych 1.8T i będziesz miał jasność co robić
-
jakie tarcze hamulcowe
Jakbyś chciał EBC lub Taroxa to pisz do mnie na priv lub [email protected], wprawdzie jestem w Wawie ale mogę Ci je wysłać i polecić to co będzie do Twojego samochodu i stylu jazdy najlepsze. Z ceną też naperwno sie dogadamy jakby co , Osobiście polacałbym Ci Taroxa tarcze G88 i klocki Taroxa corsa, zestaw super i bardzo ciężko go zajechać, żer tak sie wyrażę. Polacamy go do EVO które nieraz mają po 400km i więcej . Jeśli coś tańszego to EBC tarcze TurboGroove i klocki redstuff. W razie co mam też brembo,ferodo, ATE i parę innych propozycji . pozdrawiam
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Jeśli masz prawidłowo zrobiony dolot i wydech ( masz zrobionyt także kolektor? ) to program pod to powinien coś dać, ale jeśli mam być szczery szkoda kasy na zabawe z tym silnikiem. Wydasz tyle co za używane 1.8T a efekty będą i tak mizerne.
-
Sportowy filtr powietrza czy da to cos w tdi
Nie warto naprawdę, zakładanie stożka ma praktyczne uzasadnienie gdy zwykły filtr by "wessało" jak to powiedział mój znajmy
-
[B6 AVJ] Co może być przyczyną tego falowania powyżej 5k RPM??
Cieżko powiedzieć, coś nie daje rady, na początek sprawdź jak wygląda sprawa utrzymania ciśnienia doładowania, może też paliwa brakować ale nie sądzę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hej Adam poczytaj parę postów wstecz , zlot jest 28 , dziś nikogo jednak nie będzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pogadamy na spoocie duzo zalezy od ceny a wiec pewnie od ilosci chetnych glownie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No chyba nie wszystkich nie znasz
-
Jak zwiększyc moc w 1.9 Di 55 kW
No cóż jestem pod wrażeniem ale mimo wszytsko wydaje mi się, że dane z wykresu są zbyt optymistyczne jak na sam program. Z drugiej strony nie znam tego silnika więc wszystko możliwe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak dla mnie ok, tylko chodzilo mi wlasnie by byla juz jakas data ustalona tak by ludzie sie mogli deklarowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cobyście powiedzieli na jakiś zlocik w poniedziałek o 19 miejsce można obgadać zaproponowałem coś mam dość czekania na wiosnę jak śnieg widzę za oknem
-
Jak zwiększyc moc w 1.9 Di 55 kW
Witam Naturalnie można zwiększyć moc i moment bezpiecznie dla silnika zakładając, że jest on w dobrym stanie, nie ma wielkiego przebiegu i, że zrobi to ktoś z głową. Myśle, że samym chipem ciężko będzie Ci osiągnąć te 110KM. Wskazówki zrób to u fachowców i nie oszczędzaj na tym, chyba VTG było by najlepszym rozwiązaniem. Ceny od 1400 do 2300 mniej więcej w zależności od zakładu. Dwa linki o Twoim silniczku: KLIK1 KLIK2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ZA tydzień :> optymista Może jednak zróbym jakiegoś spocika właśnie w jakimś garażu podziemnym jak to było pisane wcześniej, wtedy śnieg nie straszny. A na wiosne boję się, że jeszcze poczekamy . ALe jak uważacie chłopaki, ja sie dostosuję
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No czekamy na termin
-
MAGNETYRER - ktos posiada ?
Jak najdalej od magnetyzerów , chociaż podobno te najnowszej generacji DYnamicFuel coś tam dają ale czy warto 1000zł dać za 0.5konika i 1nm więcej W tej cenie można wydech zrobić z nierdzewki i napewno da więcej