-
Zlot Mazury Lipiec
Jak chciałoby się wam zboczyc z kursu to 12,13,14,15 sierpień w AFK jest planowany zlocik AUDIMANIAKÓW w centrum czyli KAZIMIERZ DOLNY czym więcej tym lepiej http://www.audi.xon.pl/forum/viewforum.php?f=48
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aż miło popatrzeć jak się organizujecie :razz: i imprezki do okoła i spotkanka.....a u nas coś cały czas cicho,cichuteńko..... LUBLIN:sad:
-
jakie tarcze hamulcowe
Dzieki za odpowiedź,pogadamy na PW
-
jakie tarcze hamulcowe
Jakie mam kupic tarcze hamulcowe i gdzie / Lublin / :? oczzwiscie do A8
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
No to troche zaszokuję zwolenników reklamy , mój olej to "Platinum Rally Sport SL/CF 10W / 60" 8) Jestem w pełni z niego zadowolony a do tego czytam wnikliwie Aprobaty,Gwarancje a zwłaszcza SPECYFIKACJę. Samochód ma juz przejechane 250tys ,a na tym oleju ok 120tys - nie zamienię na żaden inny :mrgreen: ./poprzednie audi też chodziło na takim - i jeżdzi nadal na taksówce.../
-
[B5 AFN] Automat w 1.9 TDI 110PS
Moja skrzynka to tiptronic 4 biegowy, i też nie ma przelacznika ani SPORT ani ECO, sama się przystosowuje do warunków jazdy w zalezności od stylu jazdy kierowcy, komputer steruje i dostosowuje przełożenie skrzyni ................. itd......
-
[ALL] Jakie felgi
Moje jeździ latem na felach 8x17" szerokie ramiona , pięcioramienne polerowane z oponami michelin pilot a zima 16" stalowe , oponki 225x16"Dunlop...coś tam..
zanjac
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta