-
2.5 tdi ake 180 km audi avant quatro prośa o analize logów
prożba o sprawdzenie dawki paliwa auto do 2tyś obrotów wgóle nie jedzie. log statyczny i dynamiczny dawki paliwa. kat wtrysku ustawiony wartosc wacha sie na Late od 1 do 0.5 ATDC http://vaglog.pl/log_226173.html
-
[B5 1Z] Wymiana Komputera sterowania silnikiem
zwykła skrzynia mam vaga. jak sprawdzić kodowanie i jak dopasować immo? a mam jeszcze pytanko czy komputer o tych samych numerach z silnika ahu bedzie pasował do mojego 1z
-
[B5 1Z] Wymiana Komputera sterowania silnikiem
postaram się taki dostać a jak będzie z innego silnika?
-
[B5 1Z] Wymiana Komputera sterowania silnikiem
WITAM Wczoraj mój komputer padł. co będę musiał zrobić po kupnie drugiego kompa aby działał on poprawnie? POSIADAM AUDI A4 1.9 TDI 90 KM 1996 ROK
-
[B5 1Z] Zbyt duże spalanie
a silnik rozgrzewa Ci się do 90 stopni?
-
[ALL B5] Pomocy potrzebna podkładka pod turbinę silnik niby 1Z
ja mam 1z i mam podkładkę na cztery sruby
-
[audi a4 1.9 tdi b5] świece żarowe
witam mam pytanko czy przy takich temperaturach świece żarowe powinny się podgrzewać? u mnie jak przekrece kluczyk w stacyjce to na sekundę zapala się lampka od podrzewania świeć czy to powinno tak być? jezeli nie to co może być tego przyczyną?
-
[B5 1Z] Jak zdemontować łapę silnika
witam mam pytanie jak zdemontować w audi a4 1.9 tdi 90 km 96r. łapę(uchwyt) przy siliku do któreko jest zamontowana pompa wspomagania pompa wody wiskoza i napinacz? [mod]Poprawnie wstawiaj prefix (masz gotowe w okienku wybrać tylko wybrać)[/mod]
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania jęczy...
ja też się podłączę tulko że u mnie to jak jeś silnik zimny to działa idealnie wspomaganie a jak sie rozgrzeje to to prawie go nie mam i pompa piszczy. czy to oznacza koniec sprawnosci pompy?
-
[B5 1Z] Problem z turbiną!!!!
mam audi a4 1.9 tdi 1z 96. zauważyłem niewielkie ilosci oleju w przewodach od chłodzenia turbiny co to oznacza?
-
[B5 1Z] Wymiana napinacza paska wieloklinowego pompy wodnej
kolego czy ta śruba ma napewno lewy gwint? ja sie dziś meczyłem cały dzien i nie drgnęła nawet inni koledzy pisali że jest to normalny prawy gwint
-
[B5 1Z] Wymiana napinacza wieloklinowego
dzięki kolego jutro tak będe krecił mam nadzieję że mi sie to uda zrobić dziekuje ża informacje pozdrawiam:)
-
[B5 1Z] Wymiana napinacza wieloklinowego
kolego ja wiem na na rolce paska wieloklinowego śruba ma lewy gwint:) a mi chodzi o śróbe od wiska jes ona od srodka silnika jest na klucz imbusowy 8 i jedni piszą że ma lewy gwint a inni ze prawy ja sie mecze juz dzien i dalej nie wiem w która strone sie ja odkręca. jesli ktos to juz wymieniał to bardzo prosze o udzielenie mi tej informacji z góry dziekuję i pozdrawiam
-
[B5 1Z] Wymiana napinacza wieloklinowego
a ja się męcze juz dzien i nie moge odkrecic tej sruby imbusowej co trzyma wisko pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!1 i czy napewno jest tam lewy gwint?
-
[B5 1Z] Wymiana napinacza wieloklinowego
kolego seba 132 jak zoblokowałes to wisko?
boss_222
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta