-
Po rozłączeniu wyje alarm wszystko padlo co robić??
próbowałem i nic w środę przyjedzie laweta i do elektryka:)
-
Po rozłączeniu wyje alarm wszystko padlo co robić??
po wyjęciu akumulatora???
-
Po rozłączeniu wyje alarm wszystko padlo co robić??
bezpieczników nie sprawdzałem zaraz zobaczę dodam że zaraz po podłączeniu działało, pot chwili padło i tak już zostało:)
-
Po rozłączeniu wyje alarm wszystko padlo co robić??
zegary nie działają aku w porządku
-
Po rozłączeniu wyje alarm wszystko padlo co robić??
to zrobiłem, jeden plus to taki że nie wyje ale nadal nic nie działa i cholera nie mam żadnego kompa że by się podpiąć:/ ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- jakięś inne przyczyny się Wam nasuwają dodam że alarm jest nie fabryczny:/
-
Po rozłączeniu wyje alarm wszystko padlo co robić??
Jak wyżej napisałem mam problem ze swoim A4 b6 1.9tdi po rozłączeniu akumulatora i ponownym podłączeniu wyje alarm wszystko pogasło i nic nie da się zrobić . Proszę o pomoc co z tym fantem zrobić potrzebuję Autka na wieczór:/ Będę bardzo wdzięczny za każdą odp
-
[B5 ACK] Zestaw KME + 2.8 v6 30V - co o tym sądzicie?
a jaki jest koszt instalacji do 2.8 z wyregulowaniem?? bo zastanawiam się nad tym silnikiem ale tylko + LPG bo nie dużo drożej wychodzi niż 1.9 tdi:)
-
Skupowanie aut używanych
dzięki za odzew
-
Skupowanie aut używanych
no tak ale może ktoś wie jako to procentowo wygląda?? może miał z tym tematem do czynienia ?
-
Skupowanie aut używanych
witam, mam następujące pytanie jeżeli chodzi o firmy skupujące samochody używane, to czy w praktyce bardzo zaniżają one wartość rynkową samochodów? będę wdzięczny za każdą odp pzdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich bardzo serdecznie planuje zakup samochodu i jednym z moich typów jest właśnie Audi A4 . Aktualnie mieszkam, pracuje i studiuję w Warszawie pozdrawiam grzenio22
grzenio22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta