-
[B5 ADR] Szarpanie podczas przyspieszania
Nie mam instalacji gazowej, ale miałem podobny problem - okazało się że uszkodzony był czujnik przepływu powietrza. Po wymianie jak ręką odjął - auto przestało szarpać. pozdrawiam
-
[B5 ADR] Intensywny zapach paliwa w kabinie
Dzięki za sugestie, w przyszłym tygodniu oddaję auto do mechanika i przekażę wszystkie uwagi. Zobaczymy co z tego wyjdzie
-
[B5 ADR] Intensywny zapach paliwa w kabinie
też mi się wydaje, że musi gdzieś kapać, niemożliwe żeby tak śmierdziało
-
[B5 ADR] Intensywny zapach paliwa w kabinie
Hm, Filtr faktycznie nie był dawno wymieniany, co do układu wydechowego to raczej wszystko jest ok - był sprawdzany, a poza tym czuć ewidentnie benzynę a nie duszący zapach spalin
-
[B5 ADR] Intensywny zapach paliwa w kabinie
Od roku mam problem z silnym zapachem benzyny w środku auta. Zapach wydobywa się z wentylacji, praktycznie tylko razem z ciepłym powietrzem (im większa temperatura tym silniejszy zapach). Zapach prawie niezauważalny przy włączonej klimatyzacji, stąd szczególnie nieprzyjemnie jest w okresie jesienno-zimowym. Od zeszłej zimy samochód był po kilka razy w 2 różnych warsztatach. Na początku wymieniono jakiś odcinek przewodu paliwowego (podobno były przeciek), później wymieniono jakąś uszczelkę przy wtrysku, w końcu regulacja pompy paliwa (podobno dawała za duże ciśnienie???). Żadne z działań nie przyniosło najmniejszego efektu. Zapach jest tak intensywny, że po dłuższej trasie (szczególnie w korkach) może się zakręcić w głowie. Proszę, pomóżcie jeśli spotkaliście się z tym problemem, lub polećcie jakiś dobry warsztat z okolic Poznania Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich
igor1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta