Treść opublikowana przez fazitheone
-
Długi sygnał podszas zamykania
Owszem jest założony pilot bo sam go zakładałem z tym że to nie zawsze sie dzieje czsem jest poprostu cichy brzeczyk jak to przy alarmie a czasem taki klakson że wszyskie koty z osiedla uciekają ????Jakieś sugestie
-
Długi sygnał podszas zamykania
Mianowicie mam taki problem co jakiś czas zdarza się ze auto podczas otwierania i zamykania z centralnego auto wydaje długi taki jakoś 3 sekundowy dźwięk klaksonem niewiem czym to jest spowodowane ale strasznie irytuje i wszyscy się oglądają moze ktoś wie o ch chodzi ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To pisz fazi jezdzil b6 1,9 tdi tylko awx ale zawsze coś mogę podpowiezieć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
I gratsy za audi lepsze ono niż biełemkaa a na komenty głupie durne nie zwracaj uwagi po powrocie na nasze kochane forum zauważyłem że tu się nie wita jak kiedyś nie cieszy z każdego nowego usera tylko hejterów przybyło którzy psują takie miejsce admini do pracy !!!!
-
Zimowo a4 b5 by fazi
Spoczki tylko mi tego nie wywal
-
Zimowo a4 b5 by fazi
A mi się wydaję że wasz hosting zdjęć narobił faz
-
Zimowo a4 b5 by fazi
Z dzisiejszej jazdy 2.8 v6 pozdro dla forumowiczów
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
o I prawda w golfie niech sobie ledy montują i głośniki w półkę a jak jest dobra skrzynka i wzmak to wkoncu na seri gra pzdr
-
Automat nie widać kontrolek na panelu
Licznki działa tylko sama listewka od biegów nie świeci wyzsza tez pokazuje temperaturę powietrza nie sprawdzałem bezpieczników ale to chyba nie to jutro mam więcej czasu to dam znak jeśli jeszcze jakieś sugestie proszę serdecznie pisać będę sprawdzal Wiec listwa na moje oko nie jest oswietlana żarówka i zaden z bezpiecznikow tak ze nie wiem może jakieś pomysły?
-
Automat nie widać kontrolek na panelu
Problem jest następujący Automat działa idealnie wszystkie biegi wkręca na obroty zmienia biegi przy dźwigni biegów kontrolki się świecą tylko na zegarach zgasła cała listewka która pokazuje jaki mamy bieg ?? Jeśli ktoś coś proszę o odp.
-
jak wlaczyc sam nawiew
Ludzie normalnie 300 pln zaoszczędziłem dzięki wam ja tu już klime chciałem nabijać czujniki zmieniać i inne cuda bo nie kumałem o co chodzi z trybem Econ a tu klima działa jak trzeba powiedzcie mi jak jest z trybem econ zimą???
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
spoko kolorek super furka do modów
-
[B6 AWX] Nowe Foty Audiczka Faziego
Nowe fotki przed modami bliżej wakacji będą nowe mody Pozdrawiam klubowiczów
-
[B6 AWX] Witam nowy nabytek A4 b6 awx awant 1,9 tdi
Witam jestem forumowiczem już jakiś czas poprzedno jeździłęm a4 b5 adr 1,8 b/g obecnie od paru miesiecy jestem szczęśliwym posiadaczem A4 b6 awx 1,9 tdi 2003 Krótki opis wyposażenia : -131 km 175 tyś przebieg,abs,esp -pełen orginał lakier igła orginalna książka do ostatniego kilometra - 4x el.szyby, 2x el.lusterka, rolety tylnych szyb, roleta pomiędzy kufrem a częścią pasażerską, -dekory ciemne drewno , -tempomat -radio chorus 1 -zestaw blutooth podpiety do zestawu, -seryjne halogeny tył i przód, -komputer w kolorze czeronym i to chyba wszysko w planach : listwy s-line ,zderzaki tył przód s4 lub s-line ,felgi s-line 17 cali juz zamówione ))) nad resztą się zastanawiam ale mody będą Obecnie dodane brewki przód
-
[ALL B5] Sprężyny zawieszenia AP A4/1 VA i HA
Dzieki za wszelkie informacje ale już po zabiegu niewiem ile poszed w dół po zamianie z czerwonych na niebieskie i te moje to chyba były -40 albo i niższe bo po wymianie auto stoi tak samo .Jeden jest problem 2 mechaników twierdzi ze tak ma być przy sportowym zawiasie ,że koła leciutko prawie niewidocznie klaładą się na boki czyli wierzchem lekko kłaniają sie ku środkowi auta czy jest może ktoś kto potrafi to potwierdzić
-
[ALL B5] Sprężyny zawieszenia AP A4/1 VA i HA
serdelecznie dziekuje za szybką odpowiedz to mnie zbliżyło do tematu wymiany sprężyn jednak je załóże i tak wachacze siadają i tak siadają za to furka ma ten "loook" thx
-
[ALL B5] Sprężyny zawieszenia AP A4/1 VA i HA
Może jest ktoś wstanie rozszyfrować jakie to są sprężyny Ap a4/1 va przód a tył końcówka ha z tego co doczytałęm sie na innych forach to podobno firma ap i ze omniżają auto od 40 do 60 mm kolor tych sprężyn niebieski mam za 2 dni mechanika ustawionego i troche się obawiam o to że z obiżonego o okło 35 mm zrobi sie 60 mm i wogole jazdy niebedzie prosze o szybką odpowiedź
-
[B5 ADR] CZy ktoś może mi pomóc skalibrowaś instalacje dt gas super
o to pocieszenie gazownicy w moim mieście to patałachy co na robocie sie nieznają jeśli ktoś ma dobre ustawienia do tej instalacji to prosze o ich podanie lub przesłąnie na maila [email protected]
-
[B5 ADR] CZy ktoś może mi pomóc skalibrowaś instalacje dt gas super
Mam wielką prośbę od jakiegoś czasu instalka gazowa sama sie rozprogramowuje jeżdże na instalce dt gas super lub dt basic obydwa programy do kalibracji ją odbierają ,czy toś potrafi pomóc mi ja skalibrować ponieważ : do 1500obr/min szarpie przerywa i różne cuda pomiedzy 2000obr/min a 2200 ma takiego muła jak by miał turbine od jakieś ciężarówki jest problem potrzebna pomoc please !!!!!!!
-
[B5 ADR] moje audi
( ja nadaje z roboty także jak mam czas i chwile gdy mnie nikt niekontroluje to pisze jak bede coś miał to wyśle z domu zrobie ładne fotu i pokaże wam )) z gory dzieki za zainteresowanie fajnie tu u was jak juz bedziesz miał foty to napisz do zielonych to odblokujemy tamat, narazie zamykam
-
[B5 AFN] Zdjecia Mojej A4
moim zadaniem jak kolega wyżej pisal powinieneś odlepiś troszke tego chromu obniżyć zawieszenie jakieś ładne alu 17' minimum i lampy od b 6 ,tył lampy też jakieś ledy albo lexus jak bede miał foty mojego to ci podeśle w wolnym czasie[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 20:51 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item266487528_lampy_ledowe_audi_a4_black_knurow_slask.html te moga lepiej ci pasowac do koloru auta albo crystal black lexys czyli całe czarne bo takie też u mnie siedziały polecam fajnie tył wygląda
-
[B5 ADR]wzmacniacz i subwoofer A4 AVANT kto pomoze??
powiem ci że miałem sprzętów mase w aucie w tej chwili mam sony x-plod xm-1002hx wzmak +tuba jbl cs 1204 i wystarczy świało Wzmak naj m niej 100-150w w rms tak żeby pociągną tube 30cm średnicy głoś cały zestaw kupisz za mniej niż 500 pln
-
[B5 ADR] moje audi
od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem audi a 4 duzo sie niechwaląc opisze je po krótce: -audi a4 1,8 benz/gaz -obniżone zawieszenie + twarde sprężyny marki k&m -lusterka chrom klamki chrom tylna klapa pasech chromu:) -lampy przednie od b6 tylne lexus-look crystal clear -el.szyber dach ,el.lusterka,El.szyby przód -kolor ciemny grafit -oczywiście brewki i inne ulepszacze również Fotki bedą w krótce see youu oczywiście alu tez są att 15'
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszyski milośników audi a4 )) kuniec