Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peyo32

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peyo32

  1. peyo32 odpowiedział(a) na dsz1985 temat w 1.9TDI
    po co komu jest potrzebny egr? Zbędne ustrojstwo zaślepić całkowicie i po problemie. Pozdro
  2. właczonym ... nie wszystkie sterowniki dają sie programowac mimo że odczytasz je via OBD ... chodzi tu przede wszystkim o sterowniki oparte o AM29F800XX - AM29F400XX jeśli immo nie przeszkadza odczytasz /zapiszesz bez problemu dzięki leo.... będę go używał przede wszystkim do edc15 do edc 16 nie zaryzykuje powiedz mi jeszcze jak wiesz oczywiście przy programowaniu masz opcje kompletne i tabele co tu zaznaczmy? Pozdro
  3. prosiłem o sensowne odpowiedzi zadałem wydaje mi się dwa proste pytania na ,które nie chciałbym szukać odpowiedzi metodą prób i błędów Wiem do jakich sterowników jest ten fejs i do czego służy. Pozdro
  4. Witam. Programował ktoś tym kabelkiem? Z odczytem pamięci nie mam problemu ale jeszcze nie programowałem nim bo mam wątpliwości. Programuje się na wyłączonym zapłonie czy włączonym bo na YouTubie widziałem że chyba koleś programował na wyłączonym więc chciałbym się upewnić. Druga sprawa są jeszcze opcje kompletne i tabele do czego one są i jakie mają zadanie. Proszę o sensowne odpowiedzi ludzi którzy maję styczność z tym fejsem. Pozdrawiam
  5. Witam. W prawdzie chodzi o audi A6 2,5 V6 ale myślę że dobre ludziska coś podpowiedzą. Nie mogę uporać się z ciśnieniem doładowania co chwilę łapie tryb awaryjny. Zaworek n75 nowy oryginał, przewody podciśnieniowe 100% ok,sztaga przy torbie w bs11 chodzi płynnie w całym zakresie robiłem loga ale gdzieś się zawieruszył ale na bank jest ok. Ciśnienie skacze jak chce walczę z tym i nic. Logi do podglądu. http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_7335.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_7336.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_7337.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_7338.html Pozdrawiam.
  6. W prawdzie to audi 80 silnik 1Z proszę o ocenę Statyczne http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4562.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4563.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4564.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4565.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4566.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4567.html BS http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4559.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4560.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4561.html Dynamiczne http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4553.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4554.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4555.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4556.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4557.html http://rtnet.pl/vaglog/peyo32_4558.html dziękuję i pozdrawiam
  7. Witam. Jestem fanem audi interesuje mnie problematyka diagnozowania i silniki diesla w tych autach. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów. *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.