-
efekt wymiany licznika monochromatycznego na kolorowy
ziomek mój próbował przeprowadzić procedurę zgodnie z instrukcją kodowania ze strony Ross teha,ale niestety wywala error, więc skorzystał z innego sterownika . Przy probie nadpisania vinu zegary zrobiły deffa i nie można zakodować kluczy dlatego wyłączył IMO bym mógł jeździć. Jeśli mógłbyś mi jakoś pomoc w tym, będę wdzięczny
-
efekt wymiany licznika monochromatycznego na kolorowy
woow!! nieżle ,ok zgra to mi ziomek .ale moze powiedz w czym jest rzecz ,
-
efekt wymiany licznika monochromatycznego na kolorowy
Witam,postanowiłem wymienić licznik na kolorowy. Liczniki pochodzi z auta z roku 2002 a mój był 2001 Kolega który mi to montował niestety nie mógł ogarnąć imo ,wiec go po prostu ominął a ja go musiałem zaślepić ,bo świecił jak bombka na choince ,ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, że przed wymianom działał mi tempomat , wskaźnik paliwa nie oszukiwał . Niestety po wymianie ,tempomat przestał działać choć vag go widzi ,wskaźnik paliwa pokazuje odwrotnie ,czyli jak mam zatankowane do pełna to świeci się rezerwa a jak nie ma praktycznie paliwa to jest full . Będę wdzięczny za pomoc czy jakiekolwiek sugestie
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam :hi:Jak mozecie to podpowiedzcie o toż montowałem ostanio kiere 3 ramienna od b7 z mf wszystko śmiga aż miło ,ale niestety świeci mi sie cały czas airbag . Mysle ,ze to dlatego iz przy montowaniu Łącznika 4 Pin - 4E0-972-133 nie mogłem wydłubać pinów ze starego ,więc dolutowałem kabelki z pinami i wyświetla się błąd 00588 - Airbag Igniter; Driver Side (N95) 001 - Upper Limit Exceeded a może taśma przerwana Za wszelkie sugestie z góry dziękuję
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Witam Pomóżcie Panowie borykam się również z problemem twardego hamulca. Zaczęło sie to o koło miesiąca temu kiedy pierwszy raz wyskoczył komunikat brakes na wyświetlaczu działo się to sporadycznie ,nawet bardzo rzadko ,ale hamulec zazwyczaj z rana był nadal twardy, puzniej to ustępowało .Po jakimś czasie komunikat brakes na wyświetlaczu pojawia sie notorycznie tylko z rana kiedy odpalam samochód dodam,ze tak jakby samochód trzymały hamulce z tyłu cały czas tzn jakby jedna strona lewa .Stwierdzam tak ,ze lewa ponieważ o ostatnio z krótkiej jazdy sprawdziłem tarcze czy są gorące i ta strona była wyjątkowo gorąca . Czyżby to ten łącznik ? Sprawdzałem go i jest dosyć mięciutki. Serwo było wymieniane w zeszłym roku Za wszelkie sugestie z góry dzięki
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam Panów Niestety tak jak myślałem lusterko jest uszkodzone podłączałem je według podanej instrukcji i nie daje znaku życia Kupiłem je z drugiej ręki więc można się było tego spodziewać ;( Dziękuję wszystkim
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Wielkie dzięki za zainteresowanie Będę działał na weekend ,więc jeśli coś ustalę to się odezwę pozdrawiam
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ok ,więc twierdzisz ,ze powinno działać na obecnym podłączeniu a opcja ściemniania przy włączeniu biegu wstecznego również? Spróbuje jeszcze twojej opcji może podziała jeśli nie, to może muszę sprawdzic samo lusterko ,czy przypadkiem nie jest uszkodzone.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
witam podłączyłem do pinu nr 1 ,zasilanie
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam posiadam lusterko fotochromowe o nr 4B0 857 511 C i po montażu zgodnie z instrukcją z którejś ze stron lusterko nie działa ,tj. PIN 1 – długi przewód tak aby starczył do głównego włącznika świateł PIN 2 – podłaczenie przewodu z PINem 6 w lampce podsufitowej (masa) PIN 3,4,5,6 - wolny. Czy robię soś nie tak? Proszę o jakąś podpowiedz z góry dzięki
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Witam posiadam lusterko fotochromowe o nr 4B0 857 511 C i po montażu zgodnie z instrukcją ze strony 1szej lusterko nie działa ,tj.PIN 1 - zasilanie z włącznika świateł PIN 2 - masa PIN 3,4,5,6 - wolny. Czy robię soś nie tak? Proszę o jakąś podpowiedz z góry dzięki
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Dzięki :good:i o to chodziło, czyli bez większych problemow
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam wszystkich , Panowie jakbyście mogli podpowiedzieć mi co nie co ,bo temat jest tak obszerny ,ze sam sie pogubiłem odnośnie montażu kiery od b7 z mf do b6 tak ,więc mam wszystkie graty do montażu tj. moduł q ,łącznik 4 pin, taśmę 4E0-953-541 A,Vag com tez jest ,radio concer2 po 2005 rownież . Co muszę zrobic dokładnie zeby to smigało jak trzeba? Za podpowiedz z góry wielkie dzięki
-
[ALL B6] Problemik z biegami
Otóż w mojej padlince wymienialem z kolegą ostatnio sprzęgło bo zaniemogło po złożeniu go i skrzynki do kupy okazało się, ze następujące biegi 4,R(wsteczny) tak jakoś ciężko i powiedziałbym gumowato wchodzą. Czego może być tego problem? Za wszelkie sugestie z góry dziękuję
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
kurde ja to się mam, znowu przestały działac spryskiwacze lamp Okazuje się, ze nie dostaje pompka zasilania (sprawdzane miernikiem)nie mama pojęcia gdzie może leżeć problem bezpiecznik w porządku Podpowiedzcie coś będę wdzięczny
caos33
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta