-
SPOTY RADOMSKIE
Będą laski,spokojnie co jest grane, o co chodzi? Mam na imię Piotr i bardzo chcę was poznac osobiscie
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Podobno z Ciebie jest jurny chłopak, więc zabiorę ze sobą dwie fajne babki,specjalnie dla Ciebie
-
SPOTY RADOMSKIE
hmm, byłem tam kilka razy i jej nie widziałem chyba coś jej te kółka nie wychodzą
-
SPOTY RADOMSKIE
Wpadnę na pewno
-
SPOTY RADOMSKIE
...a tak jej ładnie z oczu patrzyło.. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Lepiej nie pytaj, ale po krótce: zmieniła się mocno ... kolor włosów, samochód, dom, upodobania, charakter ... BMW i wszystko jasne :kox: stała się facetem?
-
[B5 AHH] Problem z lokalizacją napinaczy
Warto sprawdzić to sprzęgiełko bowiem napinacz nie jest tanią częścia
-
SPOTY RADOMSKIE
co się z nią stało?
-
SPOTY RADOMSKIE
co, wredna była?
-
SPOTY RADOMSKIE
dlaczego nie rude? rude są fajniutkie
-
[ALL B5] Zamarznięte spryskiwacze xenonów
Z polewaniem zderzaka gorącą wodą na mrozie to lepiej uważać , chyba że w garazu ogrzewanym
-
[B6 AMB] Problem ze wspomaganiem po ostrej jeździe
noo stary, to miałes wrażeń jak na jeden dzień moze gdzieś śniegu złapałes i dlatego Ci coś terkotało, gdzieś czytałem że w autach z Q takie sytuacje miały miejsce. Chyba że pompa wspomagania jest już mocno wypracowana. Przy max skręceniu kół zawsze bedzie słychać pompę, jeśli nie przejdzie spróbuj wymienić płyn na świeży, najtańsza opcja a nóż pomoże..
-
SPOTY RADOMSKIE
mówisz i masz jakie preferujesz, brunetki, blondynki czy może rude? takie grubsze czy może chude, ogarnie się wszystko
miksson
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta