Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Problem z lokalizacją napinaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

bylem ostatnio u mechanika i mi powiedzial ze mam napinacz do wymiany.

Wiem ze jest tam kilka napinaczy i nie wiem ktory to jest

prosilbym o jakies zdjecia czy wyszczegolnienie napinaczy

wiem ze on zaraz rzuca sie w oczy jak sie toworzy maske ale nie wiem jak sie nazywa

pozdrawiam i z gory dziekuje za odp:))

Opublikowano

Pewnie napinacz paska wielorowkowego :naughty:

Swoją drogą co to za mechanik skoro nie powiedział i nie pokazał o który napinacz mu chodzi...albo Ty nie patrzyłeś :cool1:

Opublikowano

pewnie napinacz paska Wielorowkowego.jest drogi,nie kupuj tych po 100ileś tam złotych :hi:

Opublikowano
  • Autor

pokazywał mi ktory napinacz ale nie wiem jak sie nazywa a musze go zakupic:))

a co moze sie z stac gdy bede zwlekał z jego wymiana??

Opublikowano

hmm zsuniecie się paska,a jak go w kreci w rozrząd będzie nie ciekawie. :)

Opublikowano

albo strzeli Ci pasek, w najmniej spodziewanym momencie, gdzieś w lesie przy -20 C :decayed:

Opublikowano

Przede wszystkim kolego popraw temat, bo warn od moda murowany.

Co do napinacza nie koniecznie musi być do wymiany. Ja miałem podobny problem, przy odpalaniu samochodu zwłaszcza w zimne dni spod maski odzywało się stado świerszczy. Rozkręciłem napinacz i się okazało że na prowadnicy była rdza. Wyczyściłem ładnie, zakonserwowałem WD-40 i latam tak już 10 miesięcy.Nie wiem jaki napinacz jest w AHH, ale w 1Z to nie jest skomplikowane.

Opublikowano

Jest jeszcze jedna sprawa a mianowicie przyczyna uszkadzania się napinacza jaką jest zatarte sprzęgiełko jednokierunkowe koła pasowego alternatora, może się bowiem okazać, że wymienisz napinacz na nowy a za parę miesięcy będzie replay.

Opublikowano

Warto sprawdzić to sprzęgiełko bowiem napinacz nie jest tanią częścia :naughty:

Opublikowano

pokazywał mi ktory napinacz ale nie wiem jak sie nazywa a musze go zakupic:))

a co moze sie z stac gdy bede zwlekał z jego wymiana??

to może się stać :gwizdanie:

20091221001v.jpg

tylko u mnie sprzęgiełko na alternatorze jest ok :good:.

ale widać, że napinacz już lekko nie domaga 1-2 mm jest przekoszony :disgust: , niestety wymienie go dopiero w styczniu (słowa sznowanego przezemnie mechanika "śmiało wytrzyma do wymiany rozrządu tj ok. 20 tyś" , ale ja zrobię to jakoś chyba szybciej)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.