Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

salmooo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez salmooo

  1. salmooo odpowiedział(a) na salmooo temat w 1.8T
    Dzieki bardzo ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 12:25 ---------- Dzis zamowilem w skodzie tak informacyjnie zaworek kosztuje 65zl pozdr
  2. salmooo opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Ostatnio zauważyłem taką część ,jest ona uszkodzona tylko nie wiem o co pytać w sklepie:) Pozdr Łukasz
  3. salmooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    Siemka Łukasz z Lubicza wcześniej Passat b5fl teraz jeżdżę audi a4 b6 1.8t kombi Pozdro
  4. Hej Tak czytam te posty o dobrych i złych gratach do gazu to może mi podpowiecie czy gazownik mi dobre graty dobrał: Reduktor acr 01 chyba taki stag 4plus wtryski Hana gold?? Z góry dzięki ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- aaa mam taki sam motor czyli BFB
  5. Nie nie sprawdzałem dolotu a jak mam to sprawdzić:] ale rzeczywiście czuję różnicę
  6. Witam Po wymianie pompy paliwa/zaworka Dv i czyszczeniu odmy (przy okazji)zrobiłem ponownie logi ,więc proszę Was o ponowne opinie. Grupy: 002,020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 115,118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Pozdrawiam
  7. Cześć Wymieniałem sam wkład ze względu na koszta.Pompkę kupiłem na alle..... Na luzie lekko skakały obroty w czasie przyspieszania auto nie szło równo .Pompkę wymieniłem sam i jest w ch... roboty w kombi bo sedanie luzik podobno ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- Ma ktoś jakieś fotorelacje jak wymienić ten zaworek DV??
  8. Dzieki zamówiłem sobie zaworek DV i Zawór odmy w Skodzie. Koszta dla zainteresowanych:zawór dv z końcówka 710n 170zł /odma 130zł. jak zamontuję już zaworki zrobię ponownie Logi zobaczymy co wyjdzie.
  9. Dziękuje czyli coś takiego : Oryginalny Zawór DV Odcinający 1.8T VW AUDI SEAT (3951036157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy może to?? Zawór DV obejściowy VW Seat Audi 1,8T 06A145710P (3926524223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. a tak w ogóle jak poprawnie lub inaczej nazywają się te zaworki DV bo po ostatniej wizycie w ASO pytam ziomka o zawór DV a pan zza lady "zwiesił głowę jak baran torbę" i orzekł mnie ,że nie wie co to jest ......
  11. Witam jestem po wymianie Pompy paliwa czekam na przyjście Dv ale dziś zobaczyłem mocne uszkodzenie(zaworek rozleciał się w rękach) zaworka odmy .Chciałem kupić nowy ale czy można wybrać zaworek o innym numerze??ja mam 06A129101A a chciałem kupić 034129101B . Pozdr Łukasz ---------- Post dopisany 09-02-2014 at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 15:57 ---------- Panowie więc jak z tymi zaworkami ODMY można montować o innych numerach fabrycznych czy też nie ,wizualna różnica prawie żadna?? A tak z innej beczki co sądzicie o tym zaworku DV z alledrogo: ZAWÓR UPUSTOWY, BOV, BLOW OFF, DV - VAG 1.8T -WAWA (3929792253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  12. No właśnie z tyłu z prawej strony jęczy mi coś jakbym miał teściową pod kanapą Po za tym coś jeszcze ?
  13. Witam od tygodnia jestem posiadaczem Audi a4 b6 avant silnik BFB 1.8 t 163km. wszytko dla mnie było by ok gdybym nie przejechał się kolegi Audi 1.8t 150km i Moim zdaniem jego autko spokojnie lepiej się zrywało. W moim aucie zauważyłem ,że po 4 tyś obrotów tak jakby przerywało ,dławiło się i nie chce za bardzo iść. Robiłem logi ale niestety nie mogłem dojść do 7tys obrotów . Proszę o opinie co może być nie teges. Grupy: 002,020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 115,118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Z góry dzięki
  14. Witam Proszę o wycenę kompletu rozrządu do audi a4 silnik Bfb +Olej do tego motoru wraz z filtrami Pozdr
  15. Panowie ja miałem identyczny problem ale skończyło się na wymianie poduszki pod silnikiem.A już prawie wymieniałem Dwumasa:)
  16. Kolego vauxhall95 dzieki za odpowiedź Bardzo prosze jakbyś mógł to podpowiedz mi z tym kątem wtrysku i dawką paliwa!!! Co to jest czujnik RSW?
  17. Witam dziś miałem czasu trochę więc postanowiłem zrobić i poprawić wszystkie logi: A więc Logi statyczne 000 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5119.html 001 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5120.html 003 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5121.html 004 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5122.html 007 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5123.html 013 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5124.html logi statyczne basic settings 000 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5125.html 003 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5126.html 004 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5127.html logi dynamiczne 000 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5128.html 003 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5129.html 004 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5130.html 008 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5131.html 010 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5132.html 011 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5133.html Mam nadzieję ,że tym razem zrobiłem to dobrze:) autko ma przejechane 264000 taka dodatkowa informacja. pozdrawiam salmooo
  18. nie wiem co źle robię ale robiłem wszystko jak opisali na forum??[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 21:06_________________________________________________robiłem jeszcze logi dynamiczne grupy 000 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5093.html 003 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5094.html 004 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5095.html 008 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5096.htm 010 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5097.htm 011 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5098.html oraz statyczny http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5099.html
  19. Witam Udało mi się zrobić logi statyczne na razie dlatego ,że w chwili obecnej nie mam pomocnej osoby do zrobienia dynamicznych. logi statyczne 000 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5078.html 001 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5079.html 004 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5080.html 007 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5081.html 013 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5082.html statyczne basic settings 000 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5083.html 003 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5084.html 004 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_5086.html zapomniałem jeszcze o 003 w logach statycznych dziś dorzucę
  20. hej jestem tu nowy dopiero co się przywitałem.Więc WITAM WSZYSTKICH Proszę o ocenę logów robionych vag-com robię logi po raz drugi więc wybaczcie jak coś robię nie tak log grupy 001 i 011 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_4924.html log z grupy 003 http://rtnet.pl/vaglog/abrramis_4925.html
  21. Witam Łukasz z tej strony (salmooo) jeżdżę golfem 3 1.9 tdi 1z 95r. jestem z sąsiedniego forum www.golf.pl mieszkam koło Torunia w miejscowości LUBICZ mam 27 lat i jestem tu żeby zdobywać więcej wiedzy na temat DIESLA I NIE TYLKO POZDRAWIAM :hi: *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.