Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BRUNO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BRUNO

  1. dzieki wielkie sprobuje teraz zaladowac ten najnowszy soft zobaczymy cz przyjmnie
  2. tak zrobiłem wlozylem karte z mapami i zawisł na 11 %......czy musze jeszcze raz vcds cos zmieniac po tym jak aktywowałem congo ?
  3. nawt na tej wersji sofu jesze raz aktywatorem?
  4. i lipa mapy sciagniete wypakowane zipem na karte i nie dziala.... może to byc wina tego starego softu?
  5. super dzięki .
  6. a mógłbyś coś więcej w tej kwestii ? w 5F adaptacja bajt ? wartość ?
  7. A pytanie mam jeszcze czy ten najnowszy soft będzie już miał te kolorowe ikony stacji radiowych ? Czy trzeba to jakoś inaczej dograć ?
  8. OK. Dzięki za odpowiedz. po południu będą testy
  9. OK. Dzięki wielkie za pomoc. Właśnie ściągam dla swojej wersji czyli MHS2 mapy 2023/2024 P330_N60MIBScale... I to przegrać na kartę wystarczy ?
  10. Witam Odnośnie tego dziwnego pukania to też tak mam. Silnik uruchomiony i jazda i wtedy na 4 biegu są dwa takie jakby puknięcia w okolicach pedału hamulca i później już jest OK. Oczywiście dla doprecyzowania mam skrzynię S-Tronik. Przed wymiana oleju w skrzynie takie puknięcia bywały i na niższych biegach a teraz tylko na 4 i to raz odrazu po ruszeniu , później wszystko pracuje normalnie.
  11. Dzięki za odpowiedz. Wiec ja zrobiłem tak jak pisałem Congo -> Soft K0137-> aktywacja VCDS i wszystko się zgadza mam dostęp do Audi Smatphone. Mam tylko problem z mapami gdyż obecnie mam mapy na karcie SD i muszę ogarnąć taką wersję. A możesz wrzucić link do takich map na SD ? Co do podniesienia softu to zrobię aktualizację na wyższy , tylko pytanie czy mogę odrazu wskoczyć na ten P2035 czy musze po kolei zaczynając od niższej ?
  12. najpierw wgrałem Congo , później wgrałem K0137.
  13. Później Patch
  14. tak aktywator Congo
  15. nie. nie wgrywałem. poza tym mam problem z wejsciem w green menu
  16. MHS2_EU_K0137 Oprogr, MU: 0234
  17. Panowie a mam pytanie z innej beczki. Moje navi ma karte pamięci w slocie SD2 z 2016 , macie pomysł skąd wziąć karte z nowymi mapami ? mam juz wgranego Patcha i uruchomiony Car play
  18. hmmm tu chyba najnowsza wersja to bedzie K3346
  19. Właśnie ściagnałem Patche, pytanie teraz który MIB ściagnąc, Mozecie coś podpowiedziec ?
  20. super . Dzięki za odpowiedz była bardzo pomocna
  21. Tak wiem że jest to opisane , tylko mi chodzi o konkretny link do tych plikow, jest tam tego sporo i nie do konca wiadomo co ściągnąć .
  22. A masz możliwość podrzucić link skąd pobrać te Patche?
  23. Cześć Wszystkim Mam pytanie czy jest ktoś z Płocka lub okolic kto by sie podjął takiego zabiegu ? Ewentualnie mam pytanie czy ktoś mógłby podrzucić konkretne linki do tych plików skąd je pobrać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.