Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BRUNO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BRUNO

  1. Cześć Wszystkim. Piotr z Płocka obecnie Audi A4 B9 Avant z 2016 roku w S-Tronik
  2. Witam Auto zjechało juz z warsztatu. Ten dziwny dzwięk jak dziurawy tłumnik czy jak silnik V8 to było prawdopodobnie od dwumasy Autko zalane jest nowymi płynami oliwa Castrol syntetic wymienione fitry no i troche zaczelo przypominac jazde audi. Sprzegło teraz chodzi jak masełko a swoja droga tak sie zastanawiam bo to ktore zostało zdjete z auta wygladało całkiem niezle. Zastanawia mnie tez to ze zwykłe koło było niższe od oryginalu dwumasy o jakies 7-9 mm, jak to wszystko bylo spasowane ze działało ? Wezme za tydzien na spota to koło
  3. WItam. Mam pytanko , czy ktorys z kolegów mial zainstalowane szytwne kolo zamiast dwumasu ? dotyczy silnika 2.0 TDI BNA. W moim przypadku jako ze auto ma przejechane 215 tys postanowilem wymienic dwumas wiec kupiłem caly kpl. a sie okazalo ze dwumasu to juz tam nie bylo , tylko sztywne kolo . Majac nowy dwumas i sprzegło wróciłem do oryginału i sztywne kolo ze sprzegłem mi zostało w dobrym stanie. Może którys z kolegów potrzebuje to wiecej na PRIV
  4. Taaa , jak sie okarze ze jeszcze "komar" w nim zdechł to chyba go spale ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- A swoja droga ciekawe czy ktoreys z kolegów miał juz zrobiony taki patent z dwumasem w B7 i czy to mu jezdziło:)
  5. No i "szrot" stoi na stole operacyjnym i wyszły niezłe jaja. Fachwocy z ASO sie na chu....się znają. Zmiana softu to podobno jedno ale druga sprawa jakis mądry założył zwykłe koło bez dwumasy , wiec teoretycznie było OK:( i powinno być normalnie. Tak czy inaczej dołozyłem jeszcze uszczelniacz na wał kpl wraz z obudową bo była pęknięta w ASO 430PLN zamiennik 330 PLN, łożysko na wałek igiełkowe 43 PLN plus kpl. srub na dwumase 53 PLN:((. Zrobie zdjęcia to wrzuce jutro jak ktroś to wykombinował. Ciekawe czy teraz sprzęgło bedzie chociasz chodziło jak hydrauliczne a nie jak na lince Jak znam zycie nie wpłynie to na prace silnika i władowałem sie w niezłe bagienko.
  6. Generalnie nie szarpało buda , tylko silnik pracował jak V8 i był troche głośny, dodatkowo było tak ze nie mogłem normalnie ruszyc tylko zawsze był "kangur" na jedynce, no i sprzegło było dośc twarde i był problem z ropędzeniem sie szybciej niz 160 km/h dostawał strasznych wibracji. Dwumas wraz ze sprzęgłem LUK nówka sztuka 1830 PLN z wysyłką plus 250 wymiana czyli prosty rachunek. W ASO powiedzieli mi ze to jest efekt wirusa w kompie i że ciekawe od jak dawna jest ten program wgrany:) aaaa no i ze skoro padł dwumas to przebieg na 1000% oryginał czyli 214 tys. w sobote wjezdza na warsztat
  7. oki jak cos ja bede o 19 15 ---------- Post dopisany 21-02-2013 at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 11:33 ---------- Witam Panowie Mam namiar na gościa od pomp oleju i najnowszy cennik części potrzebnych do przeszczepu pompy Poniżej zestawienie może sie komuś przyda: Ceny wg ASO AUTO FORUM Płock: - kółko 06A105209B - 74 zł zł, - łańcuszek 038115230A - 135 zł, - napinacz 038115130 - 27 zł, - pompa 03G115105 - 865 zł (używka z Allegro za 250-300 zł), - uspokajacz oleju 038103623 - 104 zł, - uszczelniacz przedni wału 038103085E - 101 zł (z zamiennika ok. 40-45 zł), - smok 06B115251, - 61 zł Dodatkowo rozrząd kpl. ok. 650 PLN ( Allegro) Robocizna w Sulejówku ok 600-700 PLN I wreszcie spokojna jazda Wszystkie graty dostępne praktycznie od ręki . Serwis w Sulejówku pod Warszawą ( robił już pare aut wiec ma doświadczenie) OK-sERWIS J.Tarkowski tel.227834104. Pawdopodobnie na poczatku marca bede mial juz zrobiony SWAP pompy, musze tylko jeszcze sprawdzić ten silnik czy jest OK czy lepiej wymienić calość ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2013 at 17:01 ---------- Hmm Problem z olejem schodzi na drugi plan, wlasnie byłem u kilku mechaników i kazdy stwierdził to samo padło sprzęgło i dwumas, nawet w ASO stwierdzili to na 100% , no to sie zaczyna skarbonka bez dna
  8. Witam Poniżej najnowsze zestawienie cen dla przedstawianego zabiegu . Ceny wg ASO AUTO FORUM Płock: - kółko 06A105209B - 74 zł zł, - łańcuszek 038115230A - 135 zł, - napinacz 038115130 - 27 zł, - pompa 03G115105 - 865 zł (używka z Allegro za 250-300 zł), - uspokajacz oleju 038103623 - 104 zł, - uszczelniacz przedni wału 038103085E - 101 zł (z zamiennika ok. 40-45 zł), - smok 06B115251, - 61 zł Dodatkowo rozrząd kpl. ok. 650 PLN ( Allegro) Robocizna w Sulejówku ok 600-700 PLN I wreszcie spokojna jazda Wszystkie graty dostępne praktycznie od ręki .
  9. Chopin, czytałem i od tego wszystkiego dostałem juz takiego młyna że nie wiem już co konkretnie bedzie pasowało do mojego komara. Stad prośba do kolegów o pomoc i jednoznaczny opis co pasuje do silnika BNA.
  10. Witam wszystkich Niedawno stałem sie posiadaczem nieszczęsnego modelu Audi z silnikiem BNA. Z uwagi na to ze nie posiadam dośc dużej wiedzy na ten temat mam prośbę o pomoc. Potrzebuje zestawienie części jakie powienienem kupic w ASO by dokonac przeróbki tej nieszczęsnej pompy. Z uwagi na to ze autko jeszcze jezdzi ale dziwnie hałasuje i dośc nierówno pracuje , domyslam sie ze zgon motoru nastąpi niebawem stad prośba o pomoc w doborze części do przeróbki. Co do montażu jutro bede dzwonil do Sulejówka , tam mam najbliżej.Proszę o możliwie szybką pomoc.
  11. Witam Panowie Ja dzisiaj zastosowałem "złoty środek", auto bylo wcześniej troche głośne, teraz jakby sie troche poprawiło, troche lepiej sie wkreca na obroty a co do tego co zostało w butelce po czyszczeniu to nie chce sie wypowiadac, czarna maż która raczej nie przypominała ON. samochód klekotał tak ze 20 min na wolnych obrotach, pożniej stopniowo wkrecałem na obroty tak do 2500. Robione miałem logi przed czyszczeniem i bipy nie były najlepsze, teraz zrobie po czyszczeniu i zobaczymy co bedzie widac. Narazie napewno nie jest gorzej , a wydaje mi sie ze nawet troche ciszej.Jednym zdaniem polecam.
  12. Wiec w czwartek 19 30
  13. Czwarterk ??
  14. Witam wiec juz jest 3, ktoś jeszcze ?
  15. Witam Bedzie ktoś w czwartek 07.02.2013?
  16. Witam Ponownie milo ze ktos z Płocka:) Wpadne napewno tylko o ktorej ? ---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- Czytając te opinie już szukam jakiegoś dawcy "komara" dla siebie. Co proponujecie jaki wybrać typ z tych 140 KM ?
  17. Witam Też od niedawna jestem posiadaczem 2.0 TDI BNA, i czytając te wszystkie informacje dot pompy oleju już osiwiałem z wrażenia. Ciekawe czy i w tym modelu jest taki sam problem. Czy napewno ta jednostka jest 16 zaworowa ?? Jeśli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia na temat tych "komarów" to proszę o odpowiedz.
  18. BRUNO odpowiedział(a) na BRUNO temat w Układ Jezdny
    hmm wiec pewnie bede miał wydatki. dzieki za odpowiedz.
  19. BRUNO opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam Ostatnio poajwil sie dziwny objaw w mojej "niuni", mianowicie chodzi o hamulce. Zaraz po uruchomieniu silnika hamulce są bardzo słabe a pedał bardzo twardy, kiedy juz pochodzi chwilke to niby wszystko wraca do normy. Co może być przyczyna takiej sytuacji ? Mieliście podobny przypadek ??
  20. BRUNO odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    Witam Podłącze sie do tematu. Wczesniej mial A4 B5 LIFT silnik AHU i na BIO śmigał az milo, zero różnicy no może odrobine wieksze spalanie ale odrobine. Niunia latała po trasie z przyczepką i bylo OK i tanio zrobiłem jakieś 25 tys km z czego połowa na BIO . Teraz mam niunie B6 z 2002 roku z komarem 96KW i troche się boje tego lać zwłaszcza w chłodne dni. Tak sie zastanawiam czy przy obecnych cenach ON nie poczęstować niuni kompocikiem Jak ma ktoś doświadczenia dla tego modelu to proszę o odpowiedz
  21. Problem tkwi w mechanizmie zamka, miałem podobnie ale auto miałem otwarte. Spada z mechanizmu otwierania mała zapadka która otwiera mechanicznie tylko drzwi kierowcy i nie jest potrzebne do tego żadne zasilanie z aku!!!!! Tak czy inaczej jak ktoś ma podobny problem to niech szuka w mechanizmie zamka !!
  22. Witam kolegów.Audi A4 AVANT model 2000 1.9 TDI 90KM, zmiana na nieco młodsze ale i słabsze autko [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.