Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie mogę otworzyć auta.


darki74

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy.

Nie mogę dostać się do samochodu. Audi A4 B6 AVF 1.9TDI 2004r.

Mam dwa oryginalne piloty. Zamek nie reaguje na wciśnięcie przycisku na pilotach. Po włożeniu kluczyka do zamka i przekręceniu w prawo też brak reakcji.

Co dziwne nie mruga dioda w drzwiach informująca o zamknięciu auta.

POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu przekręcasz kluczyk w prawo? W ten sposób zamyka się przecież (przed chwilą sprawdzałem u siebie)... :co:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu przekręcasz kluczyk w prawo? W ten sposób zamyka się przecież (przed chwilą sprawdzałem u siebie)... :co:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Możliwe.

W każdym bądź razie przekręcam i w prawo i w lewo - kompletny brak reakcji zamków. Z pilota to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak aku padnie to zamek nawet w drzwiach kierowcy nie otwiera się? :mysli:

jakaś inna przyczyna musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby aku padł?...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Też tak myślę.

Czyżby była jakaś blokada?

Pada aku i blokują się wszystkie zamki. Tylko jak to to teraz wyłączyć? Bo nie można dostać się do auta żeby podnieść maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tylko jak to to teraz wyłączyć? Bo nie można dostać się do auta żeby podnieść maskę.

Można awaryjnie od spodu. Trochę się trzeba nagimnastykować, ale da radę:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22551.msg264640#msg264640

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tylko jak to to teraz wyłączyć? Bo nie można dostać się do auta żeby podnieść maskę.

Można awaryjnie od spodu. Trochę się trzeba nagimnastykować, ale da radę:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22551.msg264640#msg264640

--

Pozdrawiam.

Sławek

Dziwi mnie to, ze gdy padnie aku to nie można by w żaden "normalny" sposób otworzyć drzwi. :wallbash:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 19:29_________________________________________________W BMW jest takie zabezpieczenie antywłamaniowe, gdy padnie aku.

(cytat z forum BMW)

"wsadz klucz do drzwi kierowcy(bo jak rozumiem jest centralny)przekrec raz w strone otwierania potem pociagnij klamke i przytrzymaj i i dokrec do oporu klucz powinno sie otworzyc to jest system antywlamaniowy BMW"

Ciekawe jak to jest w Audi, może ktoś wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest w Audi, może ktoś wie.

musisz wejść pod auto i podpiąć kable-plus do czerwonego na rozruszniku i masa,gdziekolwiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bagażnikiem jest tak samo?? Teoretycznie jak się otwiera auto kluczykiem przez zamek to wszystko działa mechanicznie więc powinno iść otworzyć drzwi, bardzo dziwna sprawa.

Spróbuj jeszcze z bagażnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda.

Ja w tym roku w Zakopanym rozładowałem aku do 0

nawet jedna kontrolka mi nie ćmiła,a po włożeniu kluczyka bez problemu otworzyłem drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jedna kontrolka mi nie ćmiła,a po włożeniu kluczyka bez problemu otworzyłem drzwi.

no właśnie-przecież jak otworzysz auto z kluczyka-to mechanicznie otworzy się najpierw zamek kierowcy i po włożeniu do stacyjki-reszta drzwi juz elektrycznie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy.

Nie mogę dostać się do samochodu. Audi A4 B6 AVF 1.9TDI 2004r.

Mam dwa oryginalne piloty. Zamek nie reaguje na wciśnięcie przycisku na pilotach. Po włożeniu kluczyka do zamka i przekręceniu w prawo też brak reakcji.

Co dziwne nie mruga dioda w drzwiach informująca o zamknięciu auta.

POMOCY!!!

A czy na pewno próbujesz otworzyć swój samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jedna kontrolka mi nie ćmiła,a po włożeniu kluczyka bez problemu otworzyłem drzwi.

no właśnie-przecież jak otworzysz auto z kluczyka-to mechanicznie otworzy się najpierw zamek kierowcy i po włożeniu do stacyjki-reszta drzwi juz elektrycznie :mysli:

dokładnie tylko zamek kierowcy się otworzy.

Po 5 min. ładowania wszystko już działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie nie przesadzajcie przeciez oni tez o tym pomysleli ze jak padnie aku to trzeba jakos wejsc do auta i naladowac go spowrotem, wiec nie ma bata mechanicznie kluczykiem musi sie otworzyc zamek w drzwiach kierowcy chyba ze byl udszkodzony albo bylo w nim grzebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie nie przesadzajcie przeciez oni tez o tym pomysleli ze jak padnie aku to trzeba jakos wejsc do auta i naladowac go spowrotem, wiec nie ma bata mechanicznie kluczykiem musi sie otworzyc zamek w drzwiach kierowcy chyba ze byl udszkodzony albo bylo w nim grzebane

Potwierdzam przekręcenie kluczyka otwiera zamek mechanicznie a nie elektrycznie, nie ma związku z rozładowanym akumulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz problem z zamkiem to szukaj włamywacza jest kilka ogłoszeń, albo między szybę a uszczelkę włóż zagięty drut i ciągnij za linkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...