Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie mogę otworzyć auta.


darki74

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz problem z zamkiem to szukaj włamywacza jest kilka ogłoszeń, albo między szybę a uszczelkę włóż zagięty drut i ciągnij za linkę

brawo... :gwizdanie:

co brawo facet ma ewidentny problem z mechanizmem zamka :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz problem z zamkiem to szukaj włamywacza jest kilka ogłoszeń, albo między szybę a uszczelkę włóż zagięty drut i ciągnij za linkę

brawo... :gwizdanie:

co brawo facet ma ewidentny problem z mechanizmem zamka :gwizdanie:

ale tak to sie stare trupy otwiera :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz problem z zamkiem to szukaj włamywacza jest kilka ogłoszeń, albo między szybę a uszczelkę włóż zagięty drut i ciągnij za linkę

brawo... :gwizdanie:

co brawo facet ma ewidentny problem z mechanizmem zamka :gwizdanie:

ale tak to sie stare trupy otwiera :)

w B6 też jest cięgno :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz problem z zamkiem to szukaj włamywacza jest kilka ogłoszeń, albo między szybę a uszczelkę włóż zagięty drut i ciągnij za linkę

brawo... :gwizdanie:

co brawo facet ma ewidentny problem z mechanizmem zamka :gwizdanie:

ale tak to sie stare trupy otwiera :)

w B6 też jest cięgno :gwizdanie:

na pewno jest ale ciekawe czy zdola wlozyc ten drucik po za tym nie jestem zlodziejem wiec nie wiem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam jest rygiel, to nie maluch. Zróbcie sobie test zamknijcie autko z pilota siedząc w środku i spróbujcie go otworzyć od wewnątrz, nie używając pilota (ciągnąc za klamkę, lub jak jest przycisk do otwierania autka i zamykania w środku za jego pomocą), nie powinno się udać, więc te bajki z linkami między szybę możecie sobie włożyć.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 14:07_________________________________________________Dzyndzelka siedząc w środku tez nie wyciągniecie, jeżeli mechanizm ryglowania jest sprawny.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 14:08_________________________________________________Jedyna opcja to otworzenie go z zewnątrz z kluczyka, niestety. I jak nie będziesz miał wyjścia to niestety ale łamak w zamek (tam gdzie kluczyk) i na siłę. Do wymiany będziesz miał tylko bębenek (coś ok 50-100zł), ale powinno się udać z bagażnika jeżeli jest cos nie tak z zamkiem kierowcy (o ile masz rozkładane siedzenia).[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 14:10_________________________________________________Ale kurde musi się udać z kluczyka od strony kierowcy.jak się obraca w jedną to i w drugą tez musi się dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale kurde musi się udać z kluczyka od strony kierowcy.jak się obraca w jedną to i w drugą tez musi się dać.

Przecież pisał, że zamek obraca się w obie strony, a jednak nie może otworzyć...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam jest rygiel, to nie maluch. Zróbcie sobie test zamknijcie autko z pilota siedząc w środku i spróbujcie go otworzyć od wewnątrz, nie używając pilota (ciągnąc za klamkę, lub jak jest przycisk do otwierania autka i zamykania w środku za jego pomocą), nie powinno się udać, więc te bajki z linkami między szybę możecie sobie włożyć.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 14:07_________________________________________________Dzyndzelka siedząc w środku tez nie wyciągniecie, jeżeli mechanizm ryglowania jest sprawny.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 14:08_________________________________________________Jedyna opcja to otworzenie go z zewnątrz z kluczyka, niestety. I jak nie będziesz miał wyjścia to niestety ale łamak w zamek (tam gdzie kluczyk) i na siłę. Do wymiany będziesz miał tylko bębenek (coś ok 50-100zł), ale powinno się udać z bagażnika jeżeli jest cos nie tak z zamkiem kierowcy (o ile masz rozkładane siedzenia).[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 14:10_________________________________________________Ale kurde musi się udać z kluczyka od strony kierowcy.jak się obraca w jedną to i w drugą tez musi się dać.

kolego a jak z bagaznika jak przynajmniej w b7 nigdzie nie widzialem wejsciowki na klucz moze inaczej jest w b6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a jak z bagaznika jak przynajmniej w b7 nigdzie nie widzialem wejsciowki na klucz moze inaczej jest w b6

W b6 jest zamek na kluczyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 jest zamek na kluczyk :)

Nie jest to regułą.

Np. u mnie nie ma. Bez prądu bagażnika z zewnątrz nie otworzę.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,we wnęce tablicy rejestracyjnej u góry jest zamek na kluczyk ,trzeba się tylko przychylić . W sedanach tak jest i avant raczej też tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,we wnęce tablicy rejestracyjnej u góry jest zamek na kluczyk ,trzeba się tylko przychylić . W sedanach tak jest i avant raczej też tak powinno być.

u mnie jest w klapie-ale podejrzewam że nigdy nei był używany i może być ciężko nawet kluczyk włożyć :confused4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:26_________________________________________________ale ja się cały czas zastanawiam jak aku mógł paść z dna na dzień że nawet pilot nie otworzy drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,we wnęce tablicy rejestracyjnej u góry jest zamek na kluczyk ,trzeba się tylko przychylić . W sedanach tak jest i avant raczej też tak powinno być.

u mnie jest w klapie-ale podejrzewam że nigdy nei był używany i może być ciężko nawet kluczyk włożyć :confused4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:26_________________________________________________ale ja się cały czas zastanawiam jak aku mógł paść z dna na dzień że nawet pilot nie otworzy drzwi.

moze jest jakies zwarcie albo przebicie i poprostu sie wyladowal duzo nie trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja się cały czas zastanawiam jak aku mógł paść z dna na dzień że nawet pilot nie otworzy drzwi.
starczy że masa się urwała, a aku może być dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak było[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:47_________________________________________________ja bym jeszcze przez bagażnik próbował wejść jak nizżęj piszą koledzy-weż wd40 i próbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak otwarcie maski awaryjne nie jest łatwe ,mi spadła linka i nie mogłem otworzyć maski , leżałem pod autem w garażu jeden dzień, drugi na stojąco na kanale i nie dałem rady, szlak mnie trafiał (ale w tym przypadku nie ma wyjścia mećzarnia to jedyne rozwiązanie) wiem że niektórym to się udało opanować moment ale przy tym trzeba mieć troche szczęścia a na dodatek jak zamek (jak w moim przypadku był zapieczony) jest tragedia drutem otworzyć maskę, w serwisie się męczyli 3,5 h ale otwarli, sprawdź ten bagażnik bo ja np. mam otwieranie bagażnika z kluczyka, napewno masz coś nie tak z zamkiem od kierowcy bo ja odpiołem aku i sam sprawdziłem i mechanicznie masterem otworzysz drzwi tylko od kierowcy a poza tym gro ludzi jak ma pilota to używa tylko jego bądź do otwierania czy zamykania auta i robi błąd bo powinno się raz za czas włożyć w te drzwi ten kluczyk i przekręcić go Ty jakbyś tak zrobił to byś problem może wykukał wcześniej że jest coś nie tak z zamkiem :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież jesli problemem jest tylko wyładowany akumulator-wcale nie trzeba otwierać maski :gwizdanie: pisałem wcześniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,we wnęce tablicy rejestracyjnej u góry jest zamek na kluczyk ,trzeba się tylko przychylić . W sedanach tak jest i avant raczej też tak powinno być.

Wybacz, ale wiem co piszę - u mnie w klapie bagażnika nie ma żadnego zamka na kluczyk. :cool1:

Nad tablicę rejestracyjną są tylko 2 lampki, a pomiędzy nimi taka gumowa wnęka, po naciśnięciu której zwierane są styki i zamek klapy otwierany jest elektrycznie.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,we wnęce tablicy rejestracyjnej u góry jest zamek na kluczyk ,trzeba się tylko przychylić . W sedanach tak jest i avant raczej też tak powinno być.

Wybacz, ale wiem co piszę - u mnie w klapie bagażnika nie ma żadnego zamka na kluczyk. :cool1:

Nad tablicę rejestracyjną są tylko 2 lampki, a pomiędzy nimi taka gumowa wnęka, po naciśnięciu której zwierane są styki i zamek klapy otwierany jest elektrycznie.

--

Pozdrawiam.

Sławek

tak samo jest w b7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z akumulatorem dałbym sobie spokój. W moim AWX w czasie naprawy aku rozładował się kompletnie ale żadnej blokady drzwi nie było. Z klucza, mechanicznie, drzwi kierowcy się otwiera i z rozładowanym akumulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...