Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lagadula

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja już mam nowe od pół roku, ale na szczęście mam jeszcze stare zmagazynowane, więc bedzie komplet drugich nowych. Pomogę koledze z S4 B7 z USA, bo jego akcja jest w Stanach heheheeh
  2. Bart, zanim kupisz RS4, przemyśl to dwa razy. To nie S4 gdzie 3/4 rzeczy jest takie same jak w normalnej. A i S4 jest oszczędne przy RS4....
  3. Wy w niedzielę gdzieś jedziecie tak ? Czy jest spot ?
  4. Bo jest akcja serwisowa na cewki. Zadzwoń i się umów w ASO.
  5. Zmieniłeś już cewki ?
  6. Spalanie wg kompa ?
  7. Faktycznie "ful opcja" bez ful opcji....
  8. Widzę że za mnie już decydujecie co mam zrobić ? :> Sprzedaję i już. Potrzebuję kasę we wrześniu na interes. A jak zostanie to może wtedy pomyślę co dalej. Ale tak szczerze to zakres mam duży, od B7 Q (może być i TDi) , poprzez GTI V do starej dobrej poczciwej 330cd.
  9. Moim zdaniem B7 jest zdecydowanie ładniejsze, oferuje wiecej mozliwości indywidualnego zmodyfikowania z zewnatrz, opierając się o czesci Audi. Poza tym chciałbym coś z literką T ( jak 2.0TFSI), a może S4 ale manuał... zobaczymy. Cichym marzeniem jest RS4, ale musi trochę zmienić się w Polsce. A ja nie kupuję auta dla sąsiada, tylko dla siebie, mój sąsiad akurat parkuje koło mnie nowe X3 3.0i więc mu loto stare "ałdi". Nie wiem skąd ten wniosek, ale chyba sam tak nie uważasz ?
  10. Czas na B7, ale trudno powiedzieć jaki silnik To repliki i jezdzi się ok. A autem jezdzi się mistrzowsko
  11. Kilka nowych fotek zanim się rozstaniemy (czyt. sprzedam ją ;( )
  12. W ciagu 2 -3 dni wyjdzie z kałem.
  13. Czy koledzy z ETK mogą mnie wspomóc i wkleić "fiszki" z układem podcisnienia silnika BBK 4.2 v8 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.