-
[B6 BBK] Moja S4
Ja już mam nowe od pół roku, ale na szczęście mam jeszcze stare zmagazynowane, więc bedzie komplet drugich nowych. Pomogę koledze z S4 B7 z USA, bo jego akcja jest w Stanach heheheeh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart, zanim kupisz RS4, przemyśl to dwa razy. To nie S4 gdzie 3/4 rzeczy jest takie same jak w normalnej. A i S4 jest oszczędne przy RS4....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wy w niedzielę gdzieś jedziecie tak ? Czy jest spot ?
-
[B6 BBK] Moja S4
Bo jest akcja serwisowa na cewki. Zadzwoń i się umów w ASO.
-
[B6 BBK] Moja S4
Zmieniłeś już cewki ?
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Ładna. Felgi DTM ?
-
Audi a4 b6 ASN 235/45r18
Spalanie wg kompa ?
-
Audi a4 b6 ASN 235/45r18
Faktycznie "ful opcja" bez ful opcji....
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Widzę że za mnie już decydujecie co mam zrobić ? :> Sprzedaję i już. Potrzebuję kasę we wrześniu na interes. A jak zostanie to może wtedy pomyślę co dalej. Ale tak szczerze to zakres mam duży, od B7 Q (może być i TDi) , poprzez GTI V do starej dobrej poczciwej 330cd.
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Moim zdaniem B7 jest zdecydowanie ładniejsze, oferuje wiecej mozliwości indywidualnego zmodyfikowania z zewnatrz, opierając się o czesci Audi. Poza tym chciałbym coś z literką T ( jak 2.0TFSI), a może S4 ale manuał... zobaczymy. Cichym marzeniem jest RS4, ale musi trochę zmienić się w Polsce. A ja nie kupuję auta dla sąsiada, tylko dla siebie, mój sąsiad akurat parkuje koło mnie nowe X3 3.0i więc mu loto stare "ałdi". Nie wiem skąd ten wniosek, ale chyba sam tak nie uważasz ?
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Czas na B7, ale trudno powiedzieć jaki silnik To repliki i jezdzi się ok. A autem jezdzi się mistrzowsko
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Kilka nowych fotek zanim się rozstaniemy (czyt. sprzedam ją ;( )
-
[B6 BBK] Schemat podcisnienia silnika BBK V8 4.2
Dzieki.
-
[B6 ALT] Wymiana oleju i kilka ziarenek piasku
W ciagu 2 -3 dni wyjdzie z kałem.
-
[B6 BBK] Schemat podcisnienia silnika BBK V8 4.2
Czy koledzy z ETK mogą mnie wspomóc i wkleić "fiszki" z układem podcisnienia silnika BBK 4.2 v8 ?
lagadula
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta