Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. Ćwiara musi sie ograniczać bo jest potrzebny w sobote w miarę trzeźwy Mam jedna zasade. Najpierw picie pozniej robota. o to widzę ze jest WAS wielu mój przyjacielu wiesz o OCB nie ? wiem wiem i pamietam jak dzis jak padał deszcz do twopjego pachnacego srodeczka skrokowego a panowie rezacze miali inne priorytety niz twoje auto ...uj ze srodkiem liczą się ludzie środke można wymienić
  2. Ćwiara musi sie ograniczać bo jest potrzebny w sobote w miarę trzeźwy Mam jedna zasade. Najpierw picie pozniej robota. o to widzę ze jest WAS wielu mój przyjacielu wiesz o OCB nie ? wiem wiem i pamietam jak dzis jak padał deszcz do twopjego pachnacego srodeczka skrokowego a panowie rezacze miali inne priorytety niz twoje auto
  3. Ćwiara musi sie ograniczać bo jest potrzebny w sobote w miarę trzeźwy Mam jedna zasade. Najpierw picie pozniej robota. o to widzę ze jest WAS wielu mój przyjacielu
  4. juz Ci moge powiedziec jak bedzie : -Ustawimy sie na 4 rano w piatek u niego -w czwartek wieczorem zadzwoni ze jednak o 6 -pojade na 7 bo wiem ze i tak nie bedzie gotowy i zwale go z wyra -zanim sie ogarnie bedzie ósma -wystartujemy ale w Jankach mu sie przypomni ze nie wział stroju kąpielowego-nawrotka summa sumarum w Czewie bedziemy koło południa
  5. ty no to moze jak bedzie leciec przez czestochowe to jakos sie tam zalpiemy ja na milion procent bede jechał przez Czewe tylko nie wiem o ktorej godzinie jak ogarniesz kolkova i w piatek wieczorem sie umowicie to dasz znaka o ktorej wyruszcie i jakos sie spikniemy
  6. ty no to moze jak bedzie leciec przez czestochowe to jakos sie tam zalpiemy
  7. zglos sie do https://www.facebook.com/venginepl kolega z forum DJ
  8. prawdopodobnie tak, w tym roku jedziemy jednym autem z Michałem_g84 Oby nie spadł zaden snieg, bo nie mam zimówek my tak jak w zeszlym 2 autka ale jeszcze moze ktos przez lodz bedzie sie targal nr. mam bedziemy in tacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.