Ja rowniez mam A4 od miesiaca i tez chetnie bym sie wybral na jakis spocik piszcie kiedy gdzie i o ktorej ja akurat mam taka robote ze godzina i dzien nie gar dla mnie zadne roli mam nadzieje ze do konca lutego cos sie uda nam zorganizowac :> moze nawet moglibysmy sprobowac jako klubowicze A4-klub zaprezentowac sie silna grupa na ul.Technicznej w czwartek na tych ich ulicznych wysciagach chociaz dawno nie bylem tam i nie wiem czy teraz zima cos organizuja :gwizdanie: ale czekam na odpowiedzi