Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
:naughty:chlopcy w sobote organizujemy cos ??? decayed
-
Spociki Łódzkie
pewnie dlatego ze chinczyki robia ale podobno duzo ludzi je kupuje ale pewnie dlatego ze tanie
-
Spociki Łódzkie
chlopcy w sobote sie organizujemy???
-
Spociki Łódzkie
podobno sprzedaje sie ich w c**j i ciut ciut ale opini zbytno jeszcze nie slyszalem na ich temat bo dopiero od kilku mieisecy sa u nas w polsce na rynku ale duzo ludzi je bierze bo jakosciowo sa podobne do bilstein tyle ze sa tansze i robione chyba przez zoltkow ale ponoc sa ok :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:th: no domyslam sie ze musi byc bardzo bardzo galanty- Spociki Łódzkie
uuuu to sporawy ja poszukuje samych felg na 17 cali i zeby opona weszla 205- Spociki Łódzkie
a z oponami??? ma ten twoj znajomek???- Spociki Łódzkie
ale masz komplet na sprzedanie???? czy na wlasny uzytek- Spociki Łódzkie
ka po prostu sie was pytam czy nie macie jakis alufelg na sprzedanie- Spociki Łódzkie
A nie macie jakis stop do sprzedania???- Spociki Łódzkie
powiedz ci mi jaki jest rozstaw srub w audi???- Spociki Łódzkie
no niestety nie mamy ;( ale pewnie jak sie bedziemy nastepnym razem spotowac to kolega andrike zabierze kolezanke ze soba- Spociki Łódzkie
jedna juz poznalismy pora ocenic nastepna- Spociki Łódzkie
:polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:30_________________________________________________zabierz ja nastepnym razem ze soba bedzie nam cieplej jak kazdemu po kominie postawi- Spociki Łódzkie
ma ktos moze jakis znajomych co moga mi postawic komin w domku?????- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Panowie ja jeszcze sie nawroce do tych spotkan moze skoro juz zaczyna sie nowy tydzien to od razu powiedzmy sobie ze umowimy sie w sobote np. o 20 tam na realu przy wolkniarzy i niech kazdy rezerwuje czas na sobote to przez caly tydzien uzbiera sie nas troche :gwizdanie: :> co wy na to- Spociki Łódzkie
no moze powodzenia w trasie kolego- Spociki Łódzkie
no ale nikt inny nie wyraza checi chyba dzisia ;(- Spociki Łódzkie
no ja caly czas czas czekam na chetnych :>- Spociki Łódzkie
jakie fotostory????- Spociki Łódzkie
no to co.......- Spociki Łódzkie
ja moge podjechac dzisiaj tez poznac nastepna czesc lodzin- Spociki Łódzkie
No ja tez z panna przylece chlopcy radarowcy bo uciekam czyli godz.20 real tak?? [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 17:26_________________________________________________no dobra mileczenie oznacza prawde do do zobaczenia :cool1: - Spociki Łódzkie