Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
no jutro to ja znowu nie bede mogol bo jade do roboty
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie bierz kolega od pokera i niech ci przytransportuje
-
Spociki Łódzkie
no nie gadaj akurat dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 16:21_________________________________________________orientujecie sie ile kosztuje gorny wachacz prawy????
-
Spociki Łódzkie
Napisalem jeszcze e-maila do "rkwon" "andrike" i "kilera2000" bo tez byli chetni tylko nie ma ich na forum moze tez sie pojawia :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Czyli co ustawieni jestesmy w 3 na wieczor ????
-
Spociki Łódzkie
No to moze tulipan [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 15:57_________________________________________________No dobra to niech bedzie real [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 15:58_________________________________________________Cos dziwnego ze "rkwon" dzisiaj nic nie pisze zawsze bral czynny udzial w rozmowie napewno by przyjechal :>
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Moze powiedzmy krotko i jasno dazisiaj godzina 20 ,tylko jeszcze ustalmy gdzie kto chetny niech przyjezdza nawet jak bedzie nas 2 to w koncu od czegos trzeba zaczac :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Zabieraj dziecko my sie nim zaopiekujemy na zmiane bedziemy chusiac mi tez jest obojetne o kotrej godzinie ale juz jest cos bo jest nas 3
-
Spociki Łódzkie
ja mam no tylko sie okreslmy czy dzisiaj wszuytskim pasuje???
-
Spociki Łódzkie
Przypominam ze dzisiaj kolejny weekend :gwizdanie: moze dzisiaj cos orgamnizujemy co??
-
Spociki Łódzkie
http://mcdonald8.tk/zlicz.php?id=64580 darmowa szama a dlatego bo robia wyprzedaze z rocznika 2009
-
Spociki Łódzkie
Nie po prostu kupilem choinke zapachowa :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
Ja jestem za moze byc sobota albo niedziela jest mi obojetne :decayed:a byc bede napewno [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:27_________________________________________________zaczalem male przerobki w Audiolce dzisiaj :>
-
Spociki Łódzkie
Chlopaki powiedz cie mi bo caly czas czekam az ktos zacznie bedziemy sie jakos spotowac na weekned czy nie moze w koncu by do czegos doszlo
-
Spociki Łódzkie
No nie wiem ale moze byc tak ze nimi jezdza jacys talibowie :decayed: :decayed: tzreba na nich uwazac :tongue4: [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 14:30_________________________________________________no walsnie chodzi mi o takie cus to gorne
-
Spociki Łódzkie
A moze wiecie i widzeliscie kiedys kloedzy A4 tylko ze jak jest tylnia klapa to ta 4 przy literwee a jest odwrocona w druga strone co to moze byc???? bo na poczatku myslalem ze moze ktos ja odwrotnie nalepil ale widze sporo takich A4 i mam rozkimne
-
Spociki Łódzkie
Ja sie troche boja tego wagowania mam kolege co ma Hyundya i go podlaczyli i chcieli kercic licznik i tak go skrecili ze samochod 14 latni ma przebieg 90 km prawie jak salonowy a p[oza tym poniej nie chchcial odpalic i nikt w lodzi nie umial tego zrobic nawet w serwisie powiedzieli ze oni sami nie wiedza co tu jest namieszane
-
Spociki Łódzkie
Ale u mnie jest to gniazdo z tylu obok popielniczki mam kabel,program VAG tylko nie ma laptopa
-
Spociki Łódzkie
Ja mam gniazdo w samochodzie na podpiecie laptopa nie wiem u was tez to moze jest
-
Spociki Łódzkie
Dobra lece jak cos to pisz kiedy masz czas jakos sie musimy wszyscy dostosowac i gdzies wyruszyc po tej lodzi mam ndzieje ze jeszcze ktos ie odezwie do nas :naughty: :>
-
Spociki Łódzkie
Jak by to powiedzial poeta nie ma co porownuywac gowna do tawrogu chociaz na tego Fiata nie mailem co narzekac latal po calej poisce ze mna i nad morze pojechal i w gory nawet na mauzry chcial sie wybrac ale juz nie dal rady i pompa wody mu w Olsztynie poszla :embarrassed: ale po naprawie smigal dalej ale fakt nie ma porownaniateraz sie czuja jak Lord Wader w A4 :decayed:
-
Spociki Łódzkie
No ja Audi kupilem i miesiac temu tak to latelem na zloty 206 cc klub Peugeot ale to tylko dla tego ze ja mialem Fiacika Uno a jak wiadomo z takimi autkami nikt sie nie afiszuje i nie robi zadnych spotow zlotow i itp ;( ;( czasme cos organizowali ale to raz od wielkiego dzwona i w drugim konicu polski :confused4: dlatego latalem na Peugeota bo duzo kolegow ode mnie tam jedzilo to sie zabieralem przy okazji :naughty:
-
Spociki Łódzkie
No tylko dalem przyklad pewnie i tak wiekszosc osob bedzie miala wiecej wolnego czasu w weekend tzreba cos pomyslec bo dawno nic w lodzi nie bylo oragnizowane z tego co wiem a moze byc sympatycznie :decayed: :decayed: