Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jutro to ja znowu nie bede mogol bo jade do roboty
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wlasnie bierz kolega od pokera i niech ci przytransportuje
  3. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no nie gadaj akurat dzisiaj
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 16:21_________________________________________________orientujecie sie ile kosztuje gorny wachacz prawy????
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Napisalem jeszcze e-maila do "rkwon" "andrike" i "kilera2000" bo tez byli chetni tylko nie ma ich na forum moze tez sie pojawia :decayed:
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czyli co ustawieni jestesmy w 3 na wieczor ????
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to moze tulipan [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 15:57_________________________________________________No dobra to niech bedzie real [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 15:58_________________________________________________Cos dziwnego ze "rkwon" dzisiaj nic nie pisze zawsze bral czynny udzial w rozmowie napewno by przyjechal :>
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No a gdzie????
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Moze powiedzmy krotko i jasno dazisiaj godzina 20 ,tylko jeszcze ustalmy gdzie kto chetny niech przyjezdza nawet jak bedzie nas 2 to w koncu od czegos trzeba zaczac :decayed:
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zabieraj dziecko my sie nim zaopiekujemy na zmiane bedziemy chusiac mi tez jest obojetne o kotrej godzinie ale juz jest cos bo jest nas 3
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mam no tylko sie okreslmy czy dzisiaj wszuytskim pasuje???
  12. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przypominam ze dzisiaj kolejny weekend :gwizdanie: moze dzisiaj cos orgamnizujemy co??
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://mcdonald8.tk/zlicz.php?id=64580 darmowa szama a dlatego bo robia wyprzedaze z rocznika 2009
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie po prostu kupilem choinke zapachowa :tongue4:
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jestem za moze byc sobota albo niedziela jest mi obojetne :decayed:a byc bede napewno [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:27_________________________________________________zaczalem male przerobki w Audiolce dzisiaj :>
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chlopaki powiedz cie mi bo caly czas czekam az ktos zacznie bedziemy sie jakos spotowac na weekned czy nie moze w koncu by do czegos doszlo
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No nie wiem ale moze byc tak ze nimi jezdza jacys talibowie :decayed: :decayed: tzreba na nich uwazac :tongue4: [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 14:30_________________________________________________no walsnie chodzi mi o takie cus to gorne
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A moze wiecie i widzeliscie kiedys kloedzy A4 tylko ze jak jest tylnia klapa to ta 4 przy literwee a jest odwrocona w druga strone co to moze byc???? bo na poczatku myslalem ze moze ktos ja odwrotnie nalepil ale widze sporo takich A4 i mam rozkimne
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja sie troche boja tego wagowania mam kolege co ma Hyundya i go podlaczyli i chcieli kercic licznik i tak go skrecili ze samochod 14 latni ma przebieg 90 km prawie jak salonowy a p[oza tym poniej nie chchcial odpalic i nikt w lodzi nie umial tego zrobic nawet w serwisie powiedzieli ze oni sami nie wiedza co tu jest namieszane
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale u mnie jest to gniazdo z tylu obok popielniczki mam kabel,program VAG tylko nie ma laptopa
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam gniazdo w samochodzie na podpiecie laptopa nie wiem u was tez to moze jest
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra lece jak cos to pisz kiedy masz czas jakos sie musimy wszyscy dostosowac i gdzies wyruszyc po tej lodzi mam ndzieje ze jeszcze ktos ie odezwie do nas :naughty: :>
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak by to powiedzial poeta nie ma co porownuywac gowna do tawrogu chociaz na tego Fiata nie mailem co narzekac latal po calej poisce ze mna i nad morze pojechal i w gory nawet na mauzry chcial sie wybrac ale juz nie dal rady i pompa wody mu w Olsztynie poszla :embarrassed: ale po naprawie smigal dalej ale fakt nie ma porownaniateraz sie czuja jak Lord Wader w A4 :decayed:
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja Audi kupilem i miesiac temu tak to latelem na zloty 206 cc klub Peugeot ale to tylko dla tego ze ja mialem Fiacika Uno a jak wiadomo z takimi autkami nikt sie nie afiszuje i nie robi zadnych spotow zlotow i itp ;( ;( czasme cos organizowali ale to raz od wielkiego dzwona i w drugim konicu polski :confused4: dlatego latalem na Peugeota bo duzo kolegow ode mnie tam jedzilo to sie zabieralem przy okazji :naughty:
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No tylko dalem przyklad pewnie i tak wiekszosc osob bedzie miala wiecej wolnego czasu w weekend tzreba cos pomyslec bo dawno nic w lodzi nie bylo oragnizowane z tego co wiem a moze byc sympatycznie :decayed: :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.