Treść opublikowana przez klysek
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bierzemy grilla na niedziele???? juz bedzie cieplucho
-
Spociki Łódzkie
nie bo ja mam biala czapke marynarza pozyczylem od klubowicza A4 klub :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
k**wa czesc chlopoki ale sie upierdolilem tym olejem miales racje siklo z tego filtra jak kozie z d*py ale juz olejek wymienilem z ta kratka musisz czekac bo powiedzieli mi ze to nie hutrownia
-
Spociki Łódzkie
pany na mnie juz przyszedl czas siusiu paciorek i spadam w kimono do jutyerka
-
Spociki Łódzkie
nie chyba raczej nie bo tylko na siebie krzyczelsimy apozniej zaczelismy sie zapraszac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dlaczego??? nie no olej byl wymieniaqny razem z filtrem jakies 10.500 tys temu ja z mila checia sie wybiore
-
Spociki Łódzkie
wiem wiem filterek juz mam
-
Spociki Łódzkie
no to jutro zrobie zakup i bedzimy wymieniac olejek do skierniewic nas zapraszaja co wy na to????
-
Spociki Łódzkie
no ile to nie wiem na cyferblacie pokazuje 172 tys ale ile w tymn prawdy to nie wiem ale juz tam nie bede nic zmienial zalejemy mineralke
-
Spociki Łódzkie
no od kad on go kupil jezdzil na mineralce czyli ok 3 lata
-
Spociki Łódzkie
no ale jak lal to chyba juz nie bede zmienial nic
-
Spociki w Skierniewicach
jutro juz ma byc 10 st. a do niedzieli 15
-
Spociki Łódzkie
ja dzisiaj rozkminialem i az w koncu zadzwonilem do goscia co kupilem od niego samochod i powiedzial mi ze lal tam 15W40 mozliwe ze jest zwykla mineralka???
-
Spociki w Skierniewicach
bede namawial na jakis wypad chyba ze byscie mieli ochote do lodzi zajechac to rowniez zapraszam
-
Spociki Łódzkie
moze nazwijmy to szerzenie horyzontow [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:24_________________________________________________powiedzcie mi na jaki olej lejecia do niuniek????
-
Spociki w Skierniewicach
nie no w zyciu jeszcze tam nie bylem wiec nawet nie wiedzialem w ktora strone sie kierowac :gwizdanie: ale juz teraz cos kojarze kiedys sie napewno spykniemy przyjedziemy do was jak bedzie cieplo nad zalew to zrobimy grilla i jakies tance
-
Spociki w Skierniewicach
no i gitarra :> i mozna z kultura a nie od razu jakies cisnienia kolega skovroon ma moze kiedys cos wykminimy razem daleko nie jest
-
Spociki w Skierniewicach
chlopaki a gdzie sa skierniewice ???
-
Spociki Łódzkie
bedziemy robic spota lodzko-skierniewickiego????
-
Spociki Łódzkie
juz ta godzina kjiedy mozemy zaczac dyskusje gdzie sa skierniewice????
-
Spociki Łódzkie
cos sie nie zgadza???
-
Spociki Łódzkie
pon.8-11 wt.16-16.45 sr.21-23 czw.8-10 pia.-nie mozemy rozmawiac sob.5-8 ndz.6-8
-
Spociki Łódzkie
i blachy z in postu osklapujemy im czaszki
-
Spociki Łódzkie
ale tak powaznie tzreba poszukac kogos kto moze takie cos druknc ja wiem ze w lodzi na ulicy wersalskiej chyba cos takiego mogsa zrobbic tylko gdzie taka ulica?????