Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na parkingu leroymerlin na nr. 4 troche sie z poczatku szukaliosmy ale sie wszyscy znalezli to jak mowisz ze szedl ogien z d*py to musieliscie sie nalykac jakies wysokooktanowki Pb98
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    byl spot cale 4 auta i nowy klubowicz mariusz ze zgierza bardzo mily gosc takze bylo a jak tam bartek bylo w gorach??? chyba musze zmienic nick na "pat"
  3. a jak ci paruje nawet jezeli masz wlaczony nawiew to wymien filtr pylkowy od klimy
  4. a no faktycznie napisalem co 10 przepraszam za blad jedno 0 mni gdzies umknelo
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mariusz wiesz co ja jestm w szkole w zgierzu w kolegium bedziesz startowal ze zgierza???? jak tak to mozmey razem poleciec [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________no to lece juz to pojedzimey osobno
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no git ja sie moge chwilke spoznic ale tez bede jeszcze ktos sie dolaczy??? a bartki nie sa chetne :gwizdanie:
  7. stary juz sie robi cieplo wlacz klime i wszytsko ci wyschnie jak sahara i ci nie bedie parwalo albo otowrz wszytskie okna pojezdz tydzien i tez ci wyschnie i nie bedzie parowalo i zoszczedzisz na nawiewie
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to dzisiaj walimy pod manu tylko o ktotrej??? 18.30?? na parkingu leroymerlin :>[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 15:57_________________________________________________pasuje wszystkim godzina????[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 16:28_________________________________________________czyli d*pa zbita bo chetnych nie ma
  9. tez obstwiam ze termostat do wymiany najlepiej doluz pare zloty i kup valeo albo boscha
  10. chyba nie ma takiej reguly juz w starszych autach na moje oko powinno sie ywmieniac rozrzad co 10.000 tys dla spokojnej glowy a pompe wody wymienia sie razem z paskiem rozrzadu i na moje oko powinienes juz to zrobic jak najszybicej dla wlasnego spokoju
  11. klysek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    wiesz co on jest pod taka czarna pokrywa obok rozrzadu jaki koszt naprawy nie mam pojecia poniewaz sam takie rzeczy starm sie naprawiac a pompa jak juz zaczyna ciec to jest raczej nie do odratowania musisz popatrezc na allegro jaki jest jej koszt ja zaplacilem ok 115 zl
  12. dziekuje od tygodnia szukam na ten temt info nie mglem nigdzie znalezc :gwizdanie:
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to jak sie juz wszystkim czas zwolni to piszcie i wtedy sie dogadamy
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to kireowce sobie skrec :gwizdanie:
  15. juz to zrobilem i jest w porzadku a ten czujniczek wiesz ilu barowy moze byc???
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    juz teraz sie dowiedzialem ze moge o 19 najwczesniej jak cos piszcie o ktorej ja sie dosttosuje [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 14:19_________________________________________________tylko moze faktycznie zrob go w innym miejscu np. jak mowil bartek na parkingu manu pod leroymerlin co wy na to????
  17. ja nie twierdze ze tak musi byc tylko radze bo moze byc po9dobnie i ostrzegam co mi sie przytrafilo ;([br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 14:46_________________________________________________a jak juz jestesmy przy oleju moze orientuje sie ktos ilu barowy jest czujnik cisnienia oleju w A4 B5 1.6 benzyna albo chciaz jaki ma kolor ten czujnik
  18. nie m co sie zastanawiac montuj gaziowo ile bys nie robil bedzie taniej a w 1.6 nie bedziesz czul roznicy czy to gaz czy benzyna i tak mulek i tak
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zegrek przestawiles ?? ja zaraz jade na przejazdzke i bede dopiero ok. 19 jak cos to prosze o spota w gdziach 19.30-20.00 bo chcialbym byc tez obecny :gwizdanie:
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja dzisiaj odpadam chyba ze sie spykniemy o 20 :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 09:53_________________________________________________ no co jest z wami zyjecie troche???
  21. klysek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    a ja bym obstawial raczej na pompe wody :gwizdanie: bo z tego co mowisz dzieje sie tak samo jak u mnie najpierw ubywa troche a poniej jak pocieklo to jak kozie z d*py musisz zwrocic uwage czy ci sie poci pompa
  22. a ja bym nie kombinowal i zalal bym go mineralnym tak jak byl zalany ja tez mialem taki sam problem jak ty i zalalem pol syntetykiem i zaczola mi ten olej ciec gdzie sie tylko dalo lepiej kup moim zdaniem jakas mineralke np.sheell 5L. 72 zl :gwizdanie:
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew: :polew: :polew: ale ja nie mam kota ;( i czerwonego autka
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to czekam..... ale i tak chyba bedzie lepiej jak wrzucisz na uploada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.