Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
nie trzeba poczekac do maja jeszcze nie pora roku :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 09:27_________________________________________________ogladalem pogode ma byc
-
Spociki Łódzkie
troszke kupilem chyba 60 dag. karczku tak na smaczek [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 09:22_________________________________________________zorke chyba bedzie trzeba wziasc :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja juz miechom sobie przygotowalem ponacieralem je roznymi specyjalami
-
Spociki Łódzkie
juz jest ladnie bedzie dzisiaj :drinks: zltcik ze ho ho ho
-
Spociki Łódzkie
biere parasol i tak tam pojade [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 23:38_________________________________________________dobra chopy spac
-
Spociki Łódzkie
jutro ma padac ;(
-
Spociki Łódzkie
cisza to ze ho ho :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
a moze skierniewice jutro zawitaja do lodzi na grilla
-
Spociki Łódzkie
dobrze ze wrociles bedziesz nam musial opowiedziec o tej technice nalepk co muwiles na spocie a co do grilla to jedz do tesco kup sobie karczek,kielbaske i badz jutro o 15 pod realm a poniej jedziemy na jakas dobra miejscowe cala brygada
-
Spociki Łódzkie
no git musze jechac sobie jakies miesiwo kupic bo mam za***ista ochote na tkie grilowe miesiwo
-
Spociki Łódzkie
bo nie wiem czy zabierac swoje zeby zaraz mnie do domu nie ciaglo ;(
-
Spociki Łódzkie
bartek "od avanta" bierzesz swoje drzewko???? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
obiecuje ze za rok juz polece z wami na ogolnopolski zlocik
-
Spociki Łódzkie
chyba mial na mysli ze musi ubic swiniaka i poporcjowac na jutro
-
Spociki Łódzkie
i..... weekend????
-
[B5 AFN] Automatyczne domykanie drzwi. Możliwe ?
tez nie slyszlaem o czyms takim a jak by mial,o chodzic o automatyczne zamykanie dzrwi to przeciez nie jest Rolsroyce:decayed:
-
Spociki Łódzkie
ja jestem pokolenie mc'donalda i roznie to bywa
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
hmmmm..... pewnie sie zaprzyjaznia- Nawigacja w telefonie (Nokia e71)
mozna poloecic mape nokii- Spociki Łódzkie
a to juz wiem to pewnie jest pani Basia z klatki "B" [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 15:54_________________________________________________to moze niech Andrenalinka wezmie kolezanke Viagre i jeszcze jakies dwie zapewnioe im cieply nocleg :gwizdanie: w komfortowych warunkach- Spociki Łódzkie
a kto to pani pani B jest????- Spociki Łódzkie
chyba nie bedzie nawet wiedzial ze bylem bo mhysle ze awizo zgubi na 100% [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 15:35_________________________________________________hmmmm.......tak mysle ile jutro autek zjedzie- Spociki Łódzkie
nie dal rady ale "powiedzial" zebym sobie wzial koncowke zapomogi na jutrzejszego grilla [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 15:18_________________________________________________dobre serduszko mial chlopina- Spociki Łódzkie
on chyba po swietach wstanie z tej bramy a na dodatek mialy [poleconyu do niego - Spociki Łódzkie