Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
jestem za jak najbardziej
-
[INNE] Dolne światła stopu nie świecą a świeci tylko stop u góry
a bezpieczniki sprawdziles???? albo popatrz na stykach i je przeczysc jak rozepniesz
-
Spociki Łódzkie
na kaloroyferze to jest przy ul. wycieczkowej dlaczego??? tylko zle napisalem to jest w niedziele :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pany a moze pojedziemy w sobote na rozpoczecie sezonu vag jako lodzka ekipa co wy na to?????
-
Spociki Łódzkie
tak nspedzilismy calkiem mile chwile sam na sam :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 15:05_________________________________________________pany a moze pojedziemy w sobote na rozpoczecie sezonu vag jako lodzka ekipa co wy na to?????
-
[ALL] Czy warto wymieniać na bose???
ja bym ci radzil zmienic jakos dzwieku jest nie do opisania ja sobie bardzo chwale ta firme naprawde swietnie to wszytsko gra zadnych swistow piz*ow,czysciutko wszystko gra ja osobiscie polecam
-
Spociki Łódzkie
wymienilem wreszcie ten czujnik i zaczalem poznawac vag-a strasznie ciekawy gosc jest
-
Spociki Łódzkie
juz sralem tyle za rura 100 ledwo odbierala ooo i to jest pomysl
-
Spociki Łódzkie
tak ostatnio sie ociagam malo pisze ;( cos mi brak weny
-
Spociki Łódzkie
dobry wieczor :gwizdanie: be\ kit :decayed:u nie bylo mnie 1 dzien a czytania na 1 godzine lecicie z tematem ze ho ho
-
Spociki Łódzkie
ale mnie po tym grillu bebechy walily ten karczek chyba byl z zeszlego roku
-
Spociki Łódzkie
a ja zaraz lece do rodziny na obiad
-
[ALL B5] [SZUKAM] Profesjonalne obszywanie skórą kierownicy
wiesz co ja znam adres ale cena to 250 zl popatrz w jakis ogloszeniach z polski bo wiem ze w czestochowie kosztuje obszywanie 130+przesylka do nich no i oczywiscie zeby oni cie odeslali
-
Spociki Łódzkie
no dobra jak nie chcesz dac wiecej no trudno ;(
-
Spociki Łódzkie
ja tez chce zobaczyc jakjies zdjecia bo te 3 mnie nie zaspokajaja
-
Spociki Łódzkie
jaka jest tolernacja spoznieniea???? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
k**wa musze jakiegos talerza kawalek sobie zorganizowac
-
Spociki Łódzkie
i na dzisiaj koniec ladnej pogody
-
[ALL] Moja Księżniczka......... Czyli Łada samara w całej okazałości
mam w c**j czesci do lady rozdupczylismy ostatnio jedna i mam duzo gratow
-
Spociki Łódzkie
do jakiego rozcieniczania czego ???
-
Spociki Łódzkie
no dobra to bedziemy na ciebie czekac kiedys bedzie ten pierwszy raz [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 10:59_________________________________________________Rafał a jakis wegiel cos bedziesz tez mial czy sie tym zainteresowac???? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
;( no szkoda bylo by milo
-
Spociki Łódzkie
i jak w koncu sie wybierasz do nas
-
Spociki Łódzkie
oj chyba sie mozesz zdziwic :gwizdanie: no chyba niech kazdy sobie kreci jakies michy na wlasny rachunem a jak nie to skoczymy do reala
- Spociki Łódzkie