Treść opublikowana przez klysek
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bo to jest piekny zawod
-
Spociki Łódzkie
nie no co miesiac jest zawsze 1 tydzien w takich godzinach
-
Spociki Łódzkie
no ale moge was pocieszyc ze w przyszlym tygodniu bede robil od 7 do 16 wiec bedziemy pracowac po rowno no moge sie zapytac czy nie ma wolnego etatu bo ostatnio zwolnilo sie 2
-
Spociki Łódzkie
a ja nie chce was martwic ale listonosz juz ma weekend :gwizdanie: ale zaczalem o 7 rano
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no my tu gadu gadu a ja za 6,5 wstaje ;( koncze kariere i zycze dobrej nocy reszcie nie czujnik nie ale karczek na grilla tak- Spociki Łódzkie
:bicz3: :bicz3: nie ladnie miec takie mysli zeby zabrac typom z bram i staruszkom- Spociki Łódzkie
dorba bedzie wyladowana po brzegi scinkami od rent- Spociki Łódzkie
no chyba ze tak mi szczerze pasuje kazda opcja albo zrobimy zawody bieg z torba listonosza na czas- Spociki Łódzkie
:gwizdanie: czyli zdania podzielone ale musze zmartwic cie drogi Pawle bo caly weekend ma lac guzca taka swinie z AFRYKI przytacham- Spociki Łódzkie
no a co z niedziela gdzie i o ktorej????? juz jakies pomysly sie nasunely- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
teoretycznie nie ale wiekszosc z nas tak mialo no i oczywiscie obowiazkowo musisz palic fajki (duzo) tedy mozesz zostac listonoszem w pelni profesjonlanym- Spociki Łódzkie
bo nie siedziales w liceum 2 lata w jedenej klasie :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
dzrewo w robocie do 16 ale chyba pojade po nia co by nie wracala trambimbajem- Spociki Łódzkie
oczywiscie i tak mi sie juz w domu nudzie ze jnie wiem co mam ze soba zrobic- Spociki Łódzkie
mi sie dluzy ale lezenie w domu juz o 10.30 bylem po pracy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
dobrze ze niew kurwocinie- Spociki Łódzkie
hmmm...... mozemy poscigamy sie z chlopakami z daewoo- Spociki Łódzkie
ale z jakiej okazji pomysly dotyczace czego????- Spociki Łódzkie
trzeba walnac :beer1:- Problem z działaniem klimatyzacji w A4 B6
a powiedzcie mi jak LO jest wymuszen iem zimna to jak dam temp. na max. to tez sa jakies literki i co one oznaczja???- Spociki Łódzkie
ale my mowimy o niedzieli- Spociki Łódzkie
ale teraz musimy jaks swinie kupic i w calosci upiec - Spociki Łódzkie