Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to nie maluch tylko 125P!!!!!!
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie bedzie padac damy rade jak sie porozjezdzamy stykamy sie pod realem na wlokniarzy i z tamtad walimy gdzies..... :gwizdanie: tylko grilla nie zapomni
  3. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    yhym no dobra czyli nie musze sie chyba tym przejmowac w atkim razie :gwizdanie:
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ale jest cos rozjebane czy ma tak sam z siebie????
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ale to co jest jeszcze n ie tak bo od dluzszegop czasu to rozkminiam i nie moge dojsc do sedna dlaego sie tak dzieje
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bartki dluzej macie audik powiedzcie mi czasem mam tak ze jak odpale samochod i zaczynam jazdde na benzynie to nie chce isz do przodu tylko tak sie powoli zbiera czy to jest cos zalezne od sondylambdy???
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to musi ;podjechac tu http://www.125p.eu/zlot-fso-auto-klub/
  8. a vaga podlaczyles???? tam ci wszytsko sie ukaze co jest zesrane bo ztego co piszesz to jak nie plywak to precesor czy jakos to sie nazywa w liczniku no ale jak podlaczyles inny licznik to nie wiem mowie ci vaga podepni i bedzie wszytsko jasne
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak to auta nie wezmiesz bez aut nie bierzemy i kogos kto ma inny znaczek niz
  10. a powiedz mi bo ta oslona jest dokrecana do nadkoli tak jak u mnie to ta blache te tez zaginales i do nadkola m ocowales czy tyljko sam spod
  11. a moze jak ci wymienili chlodnice to ten zaworek gdzies jest schowany za nia
  12. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a masz komputra??? moze zamiesc info ze w sobote gdzie sie spotykamy i gdzie jedziemy i co robimy :gwizdanie:
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Janek z wagiem napewno przyjedzie jeden kolega ale jak cos to napisz sobie do goscia o nicku jerzyk na prv i zapytaj czy dotzre baszczu z vagiem no dobra a pod realem jak cos to o 15 ???? jeszcze jedno ;powiedzcie mi czasem mam tak ze jak odpale samochod i zaczynam jazdde na benzynie to nie chce isz do przodu tylko tak sie powoli zbiera czy to jest cos zalezne od sondylambdy???
  14. cena ok ja zaplacilem chyba o 50 zl wiecej
  15. klysek odpowiedział(a) na jakub298 temat w Audi A4 B5
    moze ci sie plywak zwiesil i gtak c**jowo wskazuje w poprzednim samochodzie jak mialem rezerwa zapalala mi sie na cwiartce zbiornika
  16. powiem ci ze jak dogralem z tej strony nokii ovi aktualizacje to prowadzi do samego celu bez problemu, mozna do niej teraz widzialem dograc budynki 3D ogolem mapka
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no dobra on sie zna najlepiej [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 15:39_________________________________________________zraz spadnie na nas gowniany deszcz
  18. klocki po prostu musza sie dotzrec jak pykniesz pare km. to wszytsko wroci do normy i nie bedzie wpadal w podloge
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    swinie to na sobote trzeba kupic tez mam ochote na karczek
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehehe dawac wspolrzedne
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no a na spota gdzie smigammy na kaloryfer czy na ten lublinek????
  22. otworz maske przykucni przy lewej lampie i na przeciwko twojej facjaty pownien byc dzyndzol do nabicia klimy przy chlodnicy a jak tam nie masz to szukaj na kablach
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no bartus no co ja ci poradze no ni ma
  24. no i teraz mnie natchnoles
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale mialem piekny bal wczoraj wszytskich kogo obudzilem bardzo przepraszam ale do jerzyka dzwonilem prze pomylke a do bartka w sprawie biznesowej :gwizdanie: (juz sprzedane) a tak czytam czytam i w koncu juz tak zamieszaliscie ze nie wiem gdzie tego spota robimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.