Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
to nie maluch tylko 125P!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
nie bedzie padac damy rade jak sie porozjezdzamy stykamy sie pod realem na wlokniarzy i z tamtad walimy gdzies..... :gwizdanie: tylko grilla nie zapomni
-
Spociki Łódzkie
yhym no dobra czyli nie musze sie chyba tym przejmowac w atkim razie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no ale jest cos rozjebane czy ma tak sam z siebie????
-
Spociki Łódzkie
no ale to co jest jeszcze n ie tak bo od dluzszegop czasu to rozkminiam i nie moge dojsc do sedna dlaego sie tak dzieje
-
Spociki Łódzkie
bartki dluzej macie audik powiedzcie mi czasem mam tak ze jak odpale samochod i zaczynam jazdde na benzynie to nie chce isz do przodu tylko tak sie powoli zbiera czy to jest cos zalezne od sondylambdy???
-
Spociki Łódzkie
to musi ;podjechac tu http://www.125p.eu/zlot-fso-auto-klub/
-
[ALL B5] Problem ze wskaźnikiem paliwa
a vaga podlaczyles???? tam ci wszytsko sie ukaze co jest zesrane bo ztego co piszesz to jak nie plywak to precesor czy jakos to sie nazywa w liczniku no ale jak podlaczyles inny licznik to nie wiem mowie ci vaga podepni i bedzie wszytsko jasne
-
Spociki Łódzkie
jak to auta nie wezmiesz bez aut nie bierzemy i kogos kto ma inny znaczek niz
-
[ALL B6] Dolna osłona silnika z blachy
a powiedz mi bo ta oslona jest dokrecana do nadkoli tak jak u mnie to ta blache te tez zaginales i do nadkola m ocowales czy tyljko sam spod
-
[B5 AEB] Gdzie znajduje się miejsce podłączenia do nabijania klimy
a moze jak ci wymienili chlodnice to ten zaworek gdzies jest schowany za nia
-
Spociki Łódzkie
a masz komputra??? moze zamiesc info ze w sobote gdzie sie spotykamy i gdzie jedziemy i co robimy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Janek z wagiem napewno przyjedzie jeden kolega ale jak cos to napisz sobie do goscia o nicku jerzyk na prv i zapytaj czy dotzre baszczu z vagiem no dobra a pod realem jak cos to o 15 ???? jeszcze jedno ;powiedzcie mi czasem mam tak ze jak odpale samochod i zaczynam jazdde na benzynie to nie chce isz do przodu tylko tak sie powoli zbiera czy to jest cos zalezne od sondylambdy???
-
[ALL B7] Ile powinna kosztować wymiana dwumasa i sprzęgła?
cena ok ja zaplacilem chyba o 50 zl wiecej
-
[ALL B5] Późna rezerwa
moze ci sie plywak zwiesil i gtak c**jowo wskazuje w poprzednim samochodzie jak mialem rezerwa zapalala mi sie na cwiartce zbiornika
-
Nawigacja w telefonie (Nokia e71)
powiem ci ze jak dogralem z tej strony nokii ovi aktualizacje to prowadzi do samego celu bez problemu, mozna do niej teraz widzialem dograc budynki 3D ogolem mapka
-
Spociki Łódzkie
no dobra on sie zna najlepiej [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 15:39_________________________________________________zraz spadnie na nas gowniany deszcz
-
[ALL B6] Po wymianie klocków pedał powoli wpada w podłogę.
klocki po prostu musza sie dotzrec jak pykniesz pare km. to wszytsko wroci do normy i nie bedzie wpadal w podloge
-
Spociki Łódzkie
swinie to na sobote trzeba kupic tez mam ochote na karczek
-
Spociki Łódzkie
hehehe dawac wspolrzedne
-
Spociki Łódzkie
no a na spota gdzie smigammy na kaloryfer czy na ten lublinek????
-
[B5 AEB] Gdzie znajduje się miejsce podłączenia do nabijania klimy
otworz maske przykucni przy lewej lampie i na przeciwko twojej facjaty pownien byc dzyndzol do nabicia klimy przy chlodnicy a jak tam nie masz to szukaj na kablach
-
Spociki Łódzkie
no bartus no co ja ci poradze no ni ma
-
[ALL B6] Dolna osłona silnika z blachy
no i teraz mnie natchnoles
-
Spociki Łódzkie
ale mialem piekny bal wczoraj wszytskich kogo obudzilem bardzo przepraszam ale do jerzyka dzwonilem prze pomylke a do bartka w sprawie biznesowej :gwizdanie: (juz sprzedane) a tak czytam czytam i w koncu juz tak zamieszaliscie ze nie wiem gdzie tego spota robimy