Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. no a ja podlaczajac sie do tematu jak podkrecenie tej sruby nie daje skutkow tzn. ze maglownica ddo wymiany????
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a moze pompa wody zaczyna ci sie pier**lic
  3. klysek odpowiedział(a) na evul temat w Audi A4 B6
    w lodzi tez ostatnio widzialem taki cus cena 800 zl
  4. klysek odpowiedział(a) na matik temat w Audi A4 B5
    idz do marketu kup paste o nazwie TEMPO w takim szrym opakowaniu drogie nie jest a pomoze na 100% no chyba ze zdarl ci az do blachy do gorzej ;( ale jak tylko kler starl to bedzie git
  5. Mam takie male zapytanie czy zeby wymieni w b5 ADP czujnik cisnienia oleju musze go podchodzic od spodu???? czy jakos od gory tez mozna sie do niego zabrac????
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mnie juz plecy bola od siedzenia przed tym komputrem
  7. na potwierdzenie zebys nie mial watpliwosci zgadzam sie ale bardziej bym obstawial czujnik temp. bo jak to by byl termostat to by wogole ci bardzo bardzo dlugo grzal
  8. sluchaj ostatnio to przerabialem :gwizdanie: jak chcesz miec ten problem z glowy to jedz gdzsies gdzie nabijaja klime i powedz ze chcesz nabic klime wtedy ten m ily pan sciagnie ci to co zostalo(tzn.gaz chlodzacy) powie ci ile procent jego jest i reszte ci dobjie zeby bylo git a co do odgrzybiania to zrob sobie jak teraz pojedziesz nabic a nastepne maqchni jak zaczniesz czuc jakies dziwne zapachy w kabinie ok 1 roku
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak dla ciebie 3 zmianowa praca w fabryce azbestu zdrowo dobrze placa 25 zl na godzine
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bartek dzisiaj widzialem ogloszenie ze do fabryki azbestu szukaja na 3 zmiany
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobranoc bartek zgas swiatlo
  12. a moze zle splanowana jest albo tak jak mowi kolega wyzej nie dokrecona
  13. polecam garmina bardzo dobra mapka Za standardową nokii trzeba zapłacić.. Więc wiesz.. a wcale ze nie trzeba placic nokia teraz zrobila jako pierwsz nokia OVI i jest teraz darmowa mapa gps ja tez smigam czasem na oryginalnej mapie nokii
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to jego siostrA
  15. a czASEM problem nie polega na tym ze zle zostala odtuszczona powierzchnia polakierowana napewno musisz to polakierowac bo bedzie ci dalej schodzilo
  16. no tak mowil ze z kwasowki o grubosci 1,5mm
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    k**wa jaki diabol nie pod realem nikogo nie bylo b :polew:o jeden przejezdzal i bylo pusto
  18. powinienes wyczytac ile zabkow ma pasek zabkow bo moze miec jak juz napiasl kolega 152 albo 153 i wtdey rozpiac caly rozrzad i zaczac ustawiac od poczatku bo moze kupiles pasek z zadurza iloscia zabkow i ci sie przesunola
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: heheheh krzysiek kiedys pojechal na spota i byl sam nawet fote sobie zropbil
  20. ja latam na bilsteinach nie narzekam ale ostanio gadalem gosciem co tym sie zajmuje i powiedzial ze juz sie troche zepsuly i polecil mi wlasnie sachsy febi z tego co wiem sa w podobnej cenie co sachs ale glowy nie dam sobie obciac
  21. a ja sie dowiadywalem u kolegi na spocie w lodzi dzisiaj nawet opowiadal ze tez chce zmienic na metalowa i do avanta b5 podobno kosztuje 100zl zrobina jest z kwasowki ale ile w tym prawdy to nie wiem
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale tak ogolem duzo Audiczek sie zjechalo????
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak bezdomni jakis bajazol pili z plastikowej butli
  25. na 100% filtr przeciwzakloceniowy juz sie nie bede powtarzal bo przemek 2800 rozszyfrowal tez takie cudo mam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.