Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
tylko uwazaj na druty jak bedziesz lecial
-
Spociki Łódzkie
moze bedzie nawet cale 6 :polew: ale od czegos trzeba zaczac
-
Spociki Łódzkie
spotykamy sie przy rondku na realu zobaczys nas napewno
-
Spociki Łódzkie
oczywiscie ze aktualny zapraszamy moze bedzie w koncu pare autek a nie 3-4 trzeba wziasc fotoplastykona do zrobienia foty w kocu jakies
-
Spociki Łódzkie
a ja wra cajac ze szkoly mialem umyc ale stwierdzilem wieczorem i c**j zaczalo mlac [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 16:42_________________________________________________a to jest jakaś nadzieja że jutro dostaniemy wlepki????
-
Spociki Łódzkie
ale juz jest rozumiem po zabiegu??? i jest git
-
Spociki Łódzkie
a co jej robiles???? miziales dupke czy rurke
-
Spociki Łódzkie
ale ja cie dogoniae bo ty na 1 krecisz niunke do 7000 obr. [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 22:22_________________________________________________musze wymienic gume na przegubie :gwizdanie: kiedy ja bidny to zrobie [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 22:25_________________________________________________ jest jeszcze ktos dzisiaj tu???
-
Spociki Łódzkie
ale jurnym byczkiem nie no zobaczymy jak sie bedzie prezentowac nasze logo bo jakos moze to pogodze i byczek pojdzie do obory na jakis czas
-
Spociki Łódzkie
ten byczek????? bo ogolem prawiec cala familia lata zestawami po europie a a najczesciej po espani i to jest taki znak sygnal w zyciu sie tego nie pozbede wszyscy co jezdza z byczkami lataja po europie i to musi byc bo to rodzinne a ;poza tym nie zle wyglada
-
Spociki Łódzkie
wreszcie moge usiasc zapierdlalem dzisiaj jak glupi ;( nogi mi w dupe chce wejsc nom ja tez bym potrzebowal jasna tylko mam problem bo ja na klapie mam juz czarnego byczka a to musi byc na 100%
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
silnik ADR- autystycznie doladowana rakieta
-
Spociki Łódzkie
no i git jak cos to przeciez ci sie kase cofnie za ta folie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no a na ta folie sie skladamy czy jak???? bo jak juz tak zasz.lismy daleko z tym logo, ze jest gotowe do druku to nie mozemy stanac bo nic z nowu z tego nie wyjdzie no wyslalem mu na prv zeby wpadl
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
o glowny winowajca- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no na spocie byl gosciu co przylecial z panna i chcielismy ja powozic avantem i od tamtej pory nic sie odzywa na forum- Spociki Łódzkie
tzreba jeszcze napisac na prv do andrkie tego z kruszowa co sie nic nie odzywa moze wpadnie ale o sie pewnie obawia o panne a jak uslyszy ze przyjedzie bartek avantem to juz wogole nie bedzie chcial wpasc- Spociki Łódzkie
robil fiki miki z samochodem moze jak bedzie to sie zapytaj jakie- Spociki Łódzkie
nie gadaj bo na 100% beda 4 ale moze przyjedzie ten od fiki-miki co sobie zrobil- Spociki Łódzkie
teraz na tego spota trzeba wziasc jakis fotoplastykon co by w koncu dobra fote cyknac- Spociki Łódzkie
w realu jakas znajdziemy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
i upoluje golebia - Spociki Łódzkie