Treść opublikowana przez klysek
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
juz ida jeden z pala drugi z dzida
-
Spociki Łódzkie
no mowia ze piszemy o kadzej porze dnia i nocy wiec chyba jestemy bezrobotni no wypytalem sie dzisiaj i na 100% jest jakas folia do drukowania ze mozna to wydrukowac na zwyklej drukarce domowej
-
Spociki Łódzkie
nie no jako glowny projektant na pewno cos sie znajdzie [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 18:27_________________________________________________bylem na forum skierniewickim i tam pisza o nas ze jestemy bezrobotni
-
Spociki Łódzkie
nie no to ci najbardziej wtajemniczeni dostana od razu po druku
-
Spociki Łódzkie
no co chyba do :blink:bry pomysl
-
Spociki Łódzkie
nie pierwszym spocie zrobimy liste zapisow na drugim beda wpalty na trzecim beda wybierane kolory i takim sposobem zrobimy 864 spoty i dopiero na 865 rozdamy naklejki
-
Spociki Łódzkie
ja juz w pracy a ale tylko 4 h i juz po strachu
-
Spociki Łódzkie
z mojej strony srodkowa gitarra ja jestem za i czekam na opinie reszty tylko tez bym potzrebowal jaks jasna szara albo srebrna i nie wiem czy to przy druku sie takie cos jak kolor wybiera czy tzreba juz w projekcie zrobic
-
Spociki Łódzkie
cos sie wykombinuje
-
Spociki Łódzkie
tylko tzreba wykminic gdaie to zrobic podobno jest jakis papier do drukarek ze samsmeu mozna to drukowac
-
Spociki Łódzkie
chlopaki z kentaki
-
Spociki Łódzkie
heheh tak moze byc ze juz wszyscy co sa chetni sie wy[powiedzieli ale jest m,aly problem gadalem z tym kolegam i powiedzial ze trzeba drukowac minimum 100szt bo sie folii nie polaca wrzucac do maszyny na 10szt. i co teraz???
-
Spociki Łódzkie
no faktycznie srodkowa jesty konkret tylko teraz tzreba pomyslec ile tego zrobic i jakie kto chce kolory zeby bylo widac na samochodzie bo ja np. potzrebuje jakis taki srebrno-szary mysle ze abartki tez taki kolor beda potzrebowac
-
Spociki Łódzkie
to juz tzreba dogadaywac sie z glownym porjektantem
-
Spociki Łódzkie
no to moze jakas pochylona pogrubiona musimy jeszcze miec akceptacje innych ale dal mnie bomba
-
Spociki Łódzkie
A jak bz jakims gothikiem machnac???
-
Spociki Łódzkie
k**wa arcy dzielo :oklaski: zajebiaszcze
-
Spociki Łódzkie
chyba cos odrebnego jedyne w swoim rodzaju
-
Spociki Łódzkie
no gitarra a jak sie wszystkim spodoba to ja zrobie pare sztuka na probe zobaczymy jak to sie bedzie prezentowac
-
Spociki Łódzkie
lodka+znaczek audi+jakis napis np. banda lodz
-
Spociki Łódzkie
hmmmm..... napewno to sie wezmy za to i zrobmy takie napewno w logo musi byl lodka
-
Spociki Łódzkie
no widzisz to moze stworzysz jakies logo na lodz :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
noa le nie mam zadnych prac tylko jak ktos mnie o cos prosi czy cus takiego to robie tak tylko mowie bo jak robisz w stronach www to pewnie masz z tym stycznosc
-
Spociki Łódzkie
ale powiem ci w tajemnicy ze umiem robic fajne cuda w photoshopie i corelu