Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zchodzi bezbarwny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, sorki ze nie wstawiam zdjec ale pisze na szybko. Otoz w sedanie A4 99 rok na tylnim blotniku (na przetloczeniuna blotniku pomiedzy progiem a tylnim zderzakiem ) pojawily sie place na ktorych zaczal zlazic bezbarwny. Jak kupowalem auto, wiedzialem ze ten blotnik byl lakierowany ale cala zime bylo ok a na wiosne zaczelo odchodzic. Mam pytanie - co z tym zrobic ? Narazie jest to prawie niewidoczne bo jest to obszar malo widoczny- kolo drzwi i jeden plac nad kolem ale boje sie ze caly element trzeba bedzie od nowa malowac...a to koszty........ja to mam pecha :(

Opublikowano

Zapewne lakiernik spieprzył sprawę i raczej bez ponownego lakierowania się nie obejdzie :confused4:

Opublikowano

Miałem tak na masce. Przesuszona baza. Zeby to zrobić dobrze to powierzchnia musi byc bardzo dobrze przygotowana bo inaczej sytuacja bedzie sie powtarzac. Naprawa polega albo na wymianie elementu i malowanu bądz ponownym malowaniu. Zadne napylanie nic tu nie da.

Opublikowano

a czASEM problem nie polega na tym ze zle zostala odtuszczona powierzchnia polakierowana :chytry: napewno musisz to polakierowac bo bedzie ci dalej schodzilo :confused4:

Opublikowano

Zazwyczaj problem polega na przesuszonej bazie . Powierzchni po lakeirowanu bazą raczej sie nie odtłuszcza.... Ma być jeszcze trochę wilgotna zeby związała sie z clarem. Tak czy tak dochodzą koszty i robota.

Opublikowano

Zazwyczaj problem polega na przesuszonej bazie . Powierzchni po lakeirowanu bazą raczej sie nie odtłuszcza.... Ma być jeszcze trochę wilgotna zeby związała sie z clarem. Tak czy tak dochodzą koszty i robota.

Dokładnie, przesuszona baza. Aby naprawić należy zeszlifować,zapodkładować no i malować jeszcze raz.
Opublikowano

Wychodzi na to ze ktos zaczął malowac i po nałozenbiu bazy poszedł na kawe albo zostawił auto w komorze (szopie) i poszedł do domu a bezbarwnym malował na drugi dzień :)

Innego wyjścia jak pomalowanie tego elementu od nowa nie ma :no: tylko daj teraz auto do lakiernika a nie do malarza :)

Opublikowano

a moze ktos malowal na odciecie i poprostu nie domatowal starego lakieru a wcale nie powiedziane ze winna lezy po stronie "przesuszonej" bazy :evil:

Opublikowano

Wina też moze leżeć w rozcieńczalniku, zamiast dodać rozcienczalnik do lakieru dolał nitro zeby było taniej i takie efekty później wychodzą :confused4: Akurat miałem doczynienia z lakiernictwem więc wiem co mówie/piszę :)

Opublikowano

masz racje Pawel zdarza sie tak ale nie zawsze "klarix" zejdzie na nitrze...mozna smialo nim machac i powinno byc dobrze a ze rozcienaczal jest drogi to wiadomo :evil:

Opublikowano

a moze ktos malowal na odciecie i poprostu nie domatowal starego lakieru a wcale nie powiedziane ze winna lezy po stronie "przesuszonej" bazy :evil:

to zależy co widać pod schodzącym lakierem: bazę czy poprzednią warstwę lakieru.
Opublikowano

a moze ktos malowal na odciecie i poprostu nie domatowal starego lakieru a wcale nie powiedziane ze winna lezy po stronie "przesuszonej" bazy :evil:

to zależy co widać pod schodzącym lakierem: bazę czy poprzednią warstwę lakieru.

dokladnie :good: ale to juz zalozyciel watku musialby sie wypowiedziec :hi:

Opublikowano

Najlepsze byłoby zdjęcie i wszystko byśmy wiedzieli ale skoro kolega pisze ze to w miejscu jakiegoś połączenia nie rozumiem jakiego bo troszkę zakręcił :wink4:

na tylnim blotniku na przetloczeniuna blotniku pomiedzy progiem a tylnim zderzakiem

to wychodzi na to, ze ten co malował to auto poszedł na łatwizne i pewnie nic nie rozkręcał tylko malował tylko po wcześniejszym oklejeniu sąsiadującego elementu tak więc popieram

a moze ktos malowal na odciecie i poprostu nie domatowal starego lakieru a wcale nie powiedziane ze winna lezy po stronie "przesuszonej" bazy :evil:

poprostu nie był dokładnie zmatowany zakamarek i po zimie lakier zaczyna sie łuszczyć przy połączeniu dwuch elmentów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.