Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
dalem taka pierwsza z brzegu wzialem po prostu chodzi mi o trojramienna a ty juz tu sm iechy sobie urzadzasz
-
Spociki Łódzkie
hmmmm no to zesmy pogadali nie mam pojecia
-
Spociki Łódzkie
do B5 podejdzie taki kierownik http://moto.allegro.pl/item960958143_kierownica_airbag_poduszka_a3_a4_a6_a6_c4.html
-
Spociki Łódzkie
i tam sa same udice na tej szczecinskiej??
-
Spociki Łódzkie
:polew: dobrze ze sie fordzina nie zlamala w pol z samymi Audicami to w lodzi bedzie ciezko
-
Spociki Łódzkie
a chlopaki tam jeszcze swirowali na tym drugim parkingu???
-
Spociki Łódzkie
jade zaraz zobaczyc ten zlot VAG-A :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja nie mam anteny na samochodzie
-
Spociki Łódzkie
a co to jest ETKA???
-
Spociki Łódzkie
to +/- ilu nas bedzie???? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
albo ze jednak wolimy jechac do reala
-
Spociki Łódzkie
ja ide robic obiad obiecalem dzisiaj ze cos upierdole na cieplo pewnie ze nie bedzie nas nikt ganial powiem ze przyjechalismy na zakupy a w ktoryms samochodzie jest lista i musimy poszukac w ktorym
-
Spociki Łódzkie
a moze od razu umowmy sie pod makro tam przynjamniej na leb nie bedzie padalo :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Dziwne zachowanie po rozruchu
wiesz co mam podobnie tylko ja nie musze go gazowac bo mi nie gasnie podlaczylem do vag-a i nic nie pokazal ale wiem ze na 95% jest to zwiazane z sonda lambda ze go droche przudusza ale dlaczego ci przygasa to nie wiem
-
Spociki Łódzkie
jak bedzie padac to [pojedziemy pod makro tam bedziemy mieli zadaszenie
-
Spociki Łódzkie
tak pewnie bedzie
-
Spociki Łódzkie
ladniutka pogoda :>
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
PSTRYK KOLEJNY DZIEN Z RZEDU GASZE SWIATLO KTO ZA PRAD ZAPLACI DOBRANOC KLUBOWICZE- [ALL B5] Reset akumulatorem
w twoim roczniku tylko vag-iem mozesz to skasowac bo tak jak napisal wyzej kolega pokretlami mozna kasowac od '99r- Spociki Łódzkie
ch :decayed:ba ja dzisiaj zgasze swiatlo PSTRYK- Spociki Łódzkie
jak chcesz namiar na dobre dobrego wachowca to w Łodzi na ul. Św.Tersy sa chlopaki maja pojecie moge ich polecic w 100%- Spociki Łódzkie
no mam pewna okazje i teraz sie wlsnie zastanawim- Ile pali Wam gazu?
mi w zime czy latem wsysa 11L po miescie a trase 9L tak +/- to chyba nie jest zle- Spociki Łódzkie
ej podejda mi kapcie 17" 225/45 czy moga sie obcierac o nadkole???? - Spociki Łódzkie