Treść opublikowana przez klysek
-
[ALL] Rysy i magiczna kredka
a probowales past polerskich ??? ja tez mialem pare rys,rysek,zadrapan itp. i kupilem paste polerska pol scierna firmy TEMPO i powiem ci ze w 90% zarysowania zniknely
-
Spociki Łódzkie
a jutro o 17 ????
-
Spociki Łódzkie
ale dzisiaj wypucowalem niunke ze w oczy razi
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja tam typy ???
-
Spociki Łódzkie
to ty srasz dolarami
-
Spociki Łódzkie
no to faktycznie nie jest zle :gwizdanie: a powiedz mi kiedy spales??????
-
Spociki Łódzkie
;( no tylko teraz caly weekend mam szkole do 19 ;( wiec nie jest tak kolorowo
-
[ALL B5] Panel klimatronika zalany colą pomocy :(
wyjmi caly panel rzobierz na czesci pierwsze z tego co sie orientuje to kazda pierdolke da sie wyjac tylko muisz jakos sobie oznaczac co po czym poniej skladac zebys niczego nie pomylil guziki na 100% mozesz wyjac i spokojnie przeczyscic
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no gdzies tu niedalko lodzi musze gps wziasc chyba [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:29_________________________________________________dobra trzymaj sie do jutra- Spociki Łódzkie
dobra ;ece bo mam jeszcze kursa nocnego dzisiaj do Stefanowa nawet nie wiem gdzie to jest- Spociki Łódzkie
banda lodz jest nas 3 nikt nam nie podskoczy- Spociki Łódzkie
na domki do artorowka [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:15_________________________________________________faktycznie cisz tu nie samowita jest teraz na zloty bedziemy jezdzic w 3 :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
uuuuuuuuuuuuu to chyba jakies Karaiby sie kroja- [ALL B5] Podświetlenie klamek.
koledze kiedys sie te sprezynki tez spieprzyly tylko w Audi 80 kupil je w sklepie z pierdolami motorazycjnnymi za 1,50 PLN(sztuka)- Spociki Łódzkie
ja tez sobie przypomnialem ze mam urlop ostatni tydzien lipca i pierwszy tydzien sierpnia wtedy to bedzie +30 cale dwa tygodnie- [B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
bedzie pasowac- Spociki Łódzkie
zamist -5 bedzie 2 st :polew:- Spociki Łódzkie
no to dobrze bo na urlopie pewnie ci sie przydadza- Spociki Łódzkie
no to kup sobie buty i kurtke zimowa- Spociki Łódzkie
w krotkich ubraniach bedziemy chodzic dpoiero w sierpniu i tylko prze 3 dni bo znowu spadnie snieg- Spociki Łódzkie
to prawie jak sauna SPA ja w robocie mialem dzisiaj 3 st.- Spociki Łódzkie
znalazlem pare fotek na forum nie zaciekawie sie to prezentuje chyba ze takie fotki nie wyrazne byly daltego musze oblukac na zywo wiem ze w B7 jest w standardzie[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 16:09_________________________________________________cieplo macie w pracy ???? - Spociki Łódzkie