Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na mario2008 temat w Audi A4 B5
    wejdzie na pewno nie powinno byc problemu
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i koniec arbeit-u ja juz zdazylem sie wtspac na jutro
  3. nie nie jak nie ma to nie tak pytalemnie nic nie bede zaswiecal tylko tak pytalem z ciekawosci dzieki za odpowiedz
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to u mnie w ta czy w ta nie swieci
  5. mam takie pytanie czy w b5 na szafie pali wam sie kontrloka od swiatel mijania tak jak tu na zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/092cd50e118a4182.html bo dzisija zauwazylem dopiero ze u mnie nie ma zadnego oznaczenia ze sie pala swiatla :gwizdanie: (mam licznik bez fis-a)
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie chce nawet o tym myslec [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:24_________________________________________________ej w b5 na szafie pali wam sie kontrloka od swiatel mijania tak jak tu na zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/092cd50e118a4182.html bo dzisija zauwazylem dopiero ze u mnie nie ma zadnego oznaczenia ze sie pala swiatla :gwizdanie: (mam licznik bez fis-a)
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    musi zabawiac goscia
  8. czyli dzieje ci sie to na benzynie????? jak mowisz ze przy odpalaniu :gwizdanie:
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spoty sa raczej w weekend i jest to niedziela
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew:
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jacha
  12. klysek odpowiedział(a) na kandrzej temat w Audi A4 B5
    tez mi sie tak wydaje ze to jest ten czujnik od klimy
  13. no to sie nie sprtzeczam juz wiecej co do strojenia radia sam tez sobie zestroje jak mowicie ze magnesowki tez sie stroii
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aaaaa [br]Dopisany: 10 Maj 2010, 19:14_________________________________________________i co znowu na Łodzi zaczyna byc cichutko jak na cmentarzu :gwizdanie:
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wlasnie bo na tym stanelo rkwon=(nie Bartek ;P) Seba ja przedstawilem to co dostalem mialo byc jeszcze jedno zrodlo ale narazie ni widu ni slychu :/ ja wiem ze ty jestes seba tylko Bartek mial sie podpytac jakiegos znajomka o drukowanie na ciemne samochody koloru bialego albo cos jasnego
  16. dzieki wam bo jak przestawialem godzine w zegarku z zimowego czasu na letni tez nie moglem dojsc jak sie to robi i krecilem w lewo i prawo po czym zauwazylem ze cala szafa ledwo swieci :gwizdanie: i myslem ze zaraz bede musil ja wyjmowac i zarowki wymieniac a to zmniejszylem podswietlenie
  17. klysek opublikował(a) temat w 1.6
    witam wszystkich mialem problem gdzie ten watek ulokowac bo problem dotyczy chyba benzyny ale mam LPG a mianowicie kiedy rano probuje odpalic samochod zapala i jak dodoaje gazu to nic mu nie skacza obroty i gasnie za drugim razem jest to samo ja go probuje odpalic dopiero za trzecim razem zapala bez problemu i nie wiem co jest mam podejrzenie ze moze to byc koncowka pompy paliwa ale reki sobie nie dam obciac moze mial ktos kiedys taka przypadlosc ?????
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pioknik ja jestem chetny a na wlepy caly czas czekam co wykombinuje Bartekz tym swoim znajomoym
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to moze czesciej zagladaj tu bo informacja o wczorajszym spocie wisial 1,5 tygodnia wiec nie trudno bylo sie zorientowac
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ......
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ej jedyne co mam na grila to pol pentka kielbaski i 2 parowki ale lepszy rydz niz nic
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cos sie wymysli to najwyzej zrobimy ognisko i posmazymy kielbaski na patyku
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chyba narazie nic sie nie szykuije zeby mila ktos tak owy sprzet chyba kupimy realu taki weekendowy jednorazowy
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jemu chodzilo chyba o grilla

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.