Treść opublikowana przez klysek
-
[ALL B5] Akumulator
wejdzie na pewno nie powinno byc problemu
-
Spociki Łódzkie
i koniec arbeit-u ja juz zdazylem sie wtspac na jutro
-
[B5 ADP] Kontrolka od świateł mijania
nie nie jak nie ma to nie tak pytalemnie nic nie bede zaswiecal tylko tak pytalem z ciekawosci dzieki za odpowiedz
-
Spociki Łódzkie
to u mnie w ta czy w ta nie swieci
-
[B5 ADP] Kontrolka od świateł mijania
mam takie pytanie czy w b5 na szafie pali wam sie kontrloka od swiatel mijania tak jak tu na zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/092cd50e118a4182.html bo dzisija zauwazylem dopiero ze u mnie nie ma zadnego oznaczenia ze sie pala swiatla :gwizdanie: (mam licznik bez fis-a)
-
Spociki Łódzkie
nie chce nawet o tym myslec [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:24_________________________________________________ej w b5 na szafie pali wam sie kontrloka od swiatel mijania tak jak tu na zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/092cd50e118a4182.html bo dzisija zauwazylem dopiero ze u mnie nie ma zadnego oznaczenia ze sie pala swiatla :gwizdanie: (mam licznik bez fis-a)
-
Spociki Łódzkie
musi zabawiac goscia
-
[B5 ADP] Gaśnie przy odpalaniu
czyli dzieje ci sie to na benzynie????? jak mowisz ze przy odpalaniu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
spoty sa raczej w weekend i jest to niedziela
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew:
- Spociki Łódzkie
-
[B5 AJL] Co to jest...?
tez mi sie tak wydaje ze to jest ten czujnik od klimy
-
[ALL] CB Radio z katalogu Orlen
no to sie nie sprtzeczam juz wiecej co do strojenia radia sam tez sobie zestroje jak mowicie ze magnesowki tez sie stroii
-
Spociki Łódzkie
aaaaa [br]Dopisany: 10 Maj 2010, 19:14_________________________________________________i co znowu na Łodzi zaczyna byc cichutko jak na cmentarzu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie bo na tym stanelo rkwon=(nie Bartek ;P) Seba ja przedstawilem to co dostalem mialo byc jeszcze jedno zrodlo ale narazie ni widu ni slychu :/ ja wiem ze ty jestes seba tylko Bartek mial sie podpytac jakiegos znajomka o drukowanie na ciemne samochody koloru bialego albo cos jasnego
-
[ALL B5] Za nic nie moge nastawic zegarka, pokretla nie odpowiadaja
dzieki wam bo jak przestawialem godzine w zegarku z zimowego czasu na letni tez nie moglem dojsc jak sie to robi i krecilem w lewo i prawo po czym zauwazylem ze cala szafa ledwo swieci :gwizdanie: i myslem ze zaraz bede musil ja wyjmowac i zarowki wymieniac a to zmniejszylem podswietlenie
-
[B5 ADP] Problem z odpalaniem
witam wszystkich mialem problem gdzie ten watek ulokowac bo problem dotyczy chyba benzyny ale mam LPG a mianowicie kiedy rano probuje odpalic samochod zapala i jak dodoaje gazu to nic mu nie skacza obroty i gasnie za drugim razem jest to samo ja go probuje odpalic dopiero za trzecim razem zapala bez problemu i nie wiem co jest mam podejrzenie ze moze to byc koncowka pompy paliwa ale reki sobie nie dam obciac moze mial ktos kiedys taka przypadlosc ?????
-
Spociki Łódzkie
pioknik ja jestem chetny a na wlepy caly czas czekam co wykombinuje Bartekz tym swoim znajomoym
-
Spociki Łódzkie
to moze czesciej zagladaj tu bo informacja o wczorajszym spocie wisial 1,5 tygodnia wiec nie trudno bylo sie zorientowac
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ej jedyne co mam na grila to pol pentka kielbaski i 2 parowki ale lepszy rydz niz nic
-
Spociki Łódzkie
cos sie wymysli to najwyzej zrobimy ognisko i posmazymy kielbaski na patyku
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
chyba narazie nic sie nie szykuije zeby mila ktos tak owy sprzet chyba kupimy realu taki weekendowy jednorazowy
-
Spociki Łódzkie
jemu chodzilo chyba o grilla