Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
to co pasuje wszytskim taki model naklejki ????? jak tak to drukujemy zdecydowala wiekszosc ja poprosze czarna i biala
-
Spociki Łódzkie
trzeba zrobic glosowanie !!!! byle szybko zeby na niedziele bylo
-
Spociki Łódzkie
ja jako glowny pocztowiec ustalam taka wersje jaka jest a spot nic sie nie boj bo w niedziele tez bedzie jutro na tulipanie jest zlot audi kazdego modelu
-
Spociki Łódzkie
ja chce biala i koniec !!!!!! moze byc z napisme moze byc bez byle zeby bylo w niedziele ja lece moze bedzie wiecej ludzi niz w zeszylem tygodniu
-
Spociki Łódzkie
dobra jade do malej ewusi bede wieczorkiem jak cos to dla mnie biala naklejeczke zeby na ciemnym bylo widac
-
Spociki Łódzkie
ale nasze samochody nie musza sie trzymac na tych naklejkach wystrczy kazdemju po jednej to nie poloneza albo deawoo
-
Spociki Łódzkie
dawaj biale ja stawiam
-
Spociki Łódzkie
maraton alkoholowy znaczy sie no gdybym nie mial taj opszczanej szkoly to b :slina:m skorzytsal ;( ale musze teraz latac bo mam zaliczenia
-
Spociki Łódzkie
kiedy???? gdzie ????? i co robimy [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 15:59_________________________________________________ale ja nie napisalem babulinka tylko BARBULINKE
-
Spociki Łódzkie
ja w niedziele sie stawie najlepszy z najlepszych listonoszy w Łodzi [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 15:42_________________________________________________w koncu musi nas obejrze Barbulinka
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
masz dziecko z kobyla ???
-
Spociki Łódzkie
ja na dzisiaj fajrant
-
Spociki Łódzkie
u mnie dopiero zaczelo lac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale dzisiaj mialem mily dzionek nie odzywalem sie wczesniej jak byliscie w pracy co by was nie denerwowac bo chceci mi robic jakas dziwna cenzure
-
Spociki Łódzkie
ja nie obiecuje ale sie postaram
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 09:40_________________________________________________dzisiaj cos szykujemy z wieczora?????
-
Spociki Łódzkie
wydzial Pedagogiki resocjalizacyjnej aha czyli robimy spota u ciebie ok [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 22:50_________________________________________________lece spac bo juz po dobranocce a rano trzeba wstac
-
Spociki Łódzkie
sam sobie zrobie spota jutro o 9 do 17 bedzie trwal w zgierzu na ul.3-go Maja
-
Spociki Łódzkie
kiedy sie w koncu spocimy ???? bo musze ustalic z czego sie w szkole musze zerwac
-
Spociki Łódzkie
te co mial dostac to dostaly dzisiaj a ze bylo ich malo to rachu ciachu i po strachu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
"CO ROBIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ A ŻEBY SIE NIE NAROBIĆ ???" odpowiedz jest tylko jedna i prosta zostac listonoszem ja od 9 rano do teraz na dzialeczce autko umylem,odkurzylem itd. troche cialko opalilem i jest git a kasiora leci
-
Spociki Łódzkie
nareszcie ladna pogoda
-
Spociki Łódzkie
no na moje oko to 17 troche wczesnie ludzie dopiero co z pracy do domu wroca [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:53_________________________________________________ zawijam w kokon bo za 7 godzin trzeba byc w pracy zeby ci co ida na 8 lub 10 mogli otrzymac jak co rano regularnie poczte
-
Spociki Łódzkie
no to gitarra [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:45_________________________________________________kierowniku rezyseze pusc no ogloszenie w eter